• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOC256Windows - (Windows 7, 8, 10, 11, ...)
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    KORINKOWICZ: nepomohlo by toto ?
    Bluetooth command line tools - work with bluetooth from the command line
    http://bluetoothinstaller.com/bluetooth-command-line-tools/
    KORINKOWICZ
    KORINKOWICZ --- ---
    Ahoj. Nejde si v 8.1 udělat nějakej one-click tool k vypnutí a zapnutí bluetooth? (jakože JEN bluetooth). Dělám to celkem často a klasickou cestou je to celkem opruz ;) Nejsem ale Win developer, takže sám si to nevytvořím. Tipuju však, že nejsem jedinej kdo to řeší.
    CPT_PLESARD
    CPT_PLESARD --- ---
    Na 3 rano byvaly nastaveny aktualizace pres Windows Update ...
    BOPA
    BOPA --- ---
    MICKK: mediacenter na NTB nemám... jsou to vlastně čisté 8.1 a Office
    MICKK
    MICKK --- ---
    BOPA: imho ve 3 hodiny se dělá update mediacenter nebo tak
    BOPA
    BOPA --- ---
    MUXX:
    BOPA:
    KOC256:
    Vyřešeno... nějaká zasr app přikzala WIN, že se mají každý den ve 3:00 spustit bez ohedu na to, v jakém stavu je NTB...
    vyřešeno - díky z rady ;-)
    MUXX
    MUXX --- ---
    Use this Free Microsoft Utility for Download Windows 8.1 Setup ISO Or To Create Bootable USB Stick - ESX Virtualization
    http://www.vladan.fr/how-to-create-installation-media-for-windows-8-1-u1/

    včetně bootovani z usb
    MUXX
    MUXX --- ---
    BOPA: USB zařízení maji v nastavení taky položku "povolit zařízení probouzet počítač ze spánku" stejně jako síťovky. nicméně setkal jsem se s tím probouzenim jenom na desktopech, na laptopu jsem to ještě neviděl.
    BOPA
    BOPA --- ---
    MUXX: mám a měl jsem vždycky.... ale startuje mi to až po reinstalu.... Do Biosu jsme nehrabal :-(
    A teď mně něco napadloooooo
    A prd - je to vyplé - kontroloval jsem nabíjení USB i při vypnutém zařízení... a mám to vyplé...
    MUXX
    MUXX --- ---
    BOPA: nemáš strceny něco v USB? třeba WiFi dongle nebo bt mys?
    KOC256
    KOC256 --- ---
    jinak je to powercfg -lastwake

    bo tam je tech nastaveni jak maku :)
    BOPA
    BOPA --- ---
    RATTKIN: díky, mrknu zítra :-)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    RATTKIN:
    jsem ani neznal... super!
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    BOPA: powercfg příkazová řádka umi vypsat co dalo pokun k zapnutí
    KOC256
    KOC256 --- ---
    BOPA:
    me se to nekldy taky stava. jak kdyby dostal nejaky phantom signal ze se ma startovat... (pohnuti mysi, stisknuti klavesy, ...
    BOPA
    BOPA --- ---
    Ahoj
    hledám už nějakou chvilku, ale všechny rady mi zatím byly k ničemu :-(
    Když dám NTB hibernovat a druhý den ráno otevřu víko a hned jakoby naskočí - nemusím NTB zapínat, zapne se sám... v noci se prostě spustí a jede... poznám i to i podle toho, že je v obalu teplý.. :-). Baterka je hin... Když ho regulérně vypnu, vše je fpoho...
    Ve win update nikde nastavení času nemám, v BIOSu nemám probouzení ani LAN, ani nic, BOOT primárně z HDD, nepomohlo ani na všech síťových kartách (wifi, LAN atd) zakázat počítači vypínat zařízení z důvodu úspory energie...
    jedná se o téměř čistou novou instalaci (reinstal) WIN 8.1 se všemi updaty
    Sony VAIO SVS1312R9
    díky z pomoc
    JAKUZART
    JAKUZART --- ---
    HNIZDO: Jojo, už koukám na externí zvukovky. To bude asi nejlepší řešení.
    HNIZDO
    HNIZDO --- ---
    JAKUZART: Jak jsme se o tom bavili, ma vubec mac pro na vstupu line in schopnost mic in a +5V pro fantomove napajeni?
    JAKUZART
    JAKUZART --- ---
    Našel jsem retask audio jacků od Reaper X.
    Já jsem na Mac Pro (late 2013) a pokouším se to nastavit ve WIN 8.1, který jede přes bootcamp.
    Jde o to, že já nemám realtec audio ovladač, ale ovládá to Cirrus Logic. Jiné ovladače mi moc nefungovaly.
    V registerech jsem našel v HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Control\Class\{4d36e96c-e325-11ce-bfc1-08002be10318}\0001\cs420x možné umístění "nastavení" Pinů, ale jestli a jak to zde lze předělat, nevím.
    V souboru oem48.inf našel různě vypsané PinConfigOverrideVerbs.
    V mých registerech mám tento model:
    [CDB4208PinConfigOverride]
    ;; pin config overrides for CDB4208
    etc.
    Dále je tam ale i např.
    [CDB4213HPLIPinConfigOverride]
    ;; pin config overrides for CDB4213
    ;; HP (for ext. speaker) and line in (for ext. mic) only, no SPKR, no ana/dig mic
    etc., což si myslím, by mohlo pomoci. V tomto směru však potřebuji radu zkušenějších.
    Mohu i nějak poslat export těchto registrů.
    Ještě jednou děkuji moc za jakoukoli pomoc. Velmi si toho vážím a pokud bych měl, jak se odvděčit, udělám pro to maximum. :)
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    JAKUZART: Presmerovat - odkud kam? Totiz: jaky je soucasny stav, a jaky je ten, ktereho bys chtel dosahnout? Mozna nahod, cos nasel za info, to by mohlo pomoct :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam