• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOC256Windows - (Windows 7, 8, 10, 11, ...)
    BOPA
    BOPA --- ---
    MUXX: mám a měl jsem vždycky.... ale startuje mi to až po reinstalu.... Do Biosu jsme nehrabal :-(
    A teď mně něco napadloooooo
    A prd - je to vyplé - kontroloval jsem nabíjení USB i při vypnutém zařízení... a mám to vyplé...
    MUXX
    MUXX --- ---
    BOPA: nemáš strceny něco v USB? třeba WiFi dongle nebo bt mys?
    KOC256
    KOC256 --- ---
    jinak je to powercfg -lastwake

    bo tam je tech nastaveni jak maku :)
    BOPA
    BOPA --- ---
    RATTKIN: díky, mrknu zítra :-)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    RATTKIN:
    jsem ani neznal... super!
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    BOPA: powercfg příkazová řádka umi vypsat co dalo pokun k zapnutí
    KOC256
    KOC256 --- ---
    BOPA:
    me se to nekldy taky stava. jak kdyby dostal nejaky phantom signal ze se ma startovat... (pohnuti mysi, stisknuti klavesy, ...
    BOPA
    BOPA --- ---
    Ahoj
    hledám už nějakou chvilku, ale všechny rady mi zatím byly k ničemu :-(
    Když dám NTB hibernovat a druhý den ráno otevřu víko a hned jakoby naskočí - nemusím NTB zapínat, zapne se sám... v noci se prostě spustí a jede... poznám i to i podle toho, že je v obalu teplý.. :-). Baterka je hin... Když ho regulérně vypnu, vše je fpoho...
    Ve win update nikde nastavení času nemám, v BIOSu nemám probouzení ani LAN, ani nic, BOOT primárně z HDD, nepomohlo ani na všech síťových kartách (wifi, LAN atd) zakázat počítači vypínat zařízení z důvodu úspory energie...
    jedná se o téměř čistou novou instalaci (reinstal) WIN 8.1 se všemi updaty
    Sony VAIO SVS1312R9
    díky z pomoc
    JAKUZART
    JAKUZART --- ---
    HNIZDO: Jojo, už koukám na externí zvukovky. To bude asi nejlepší řešení.
    HNIZDO
    HNIZDO --- ---
    JAKUZART: Jak jsme se o tom bavili, ma vubec mac pro na vstupu line in schopnost mic in a +5V pro fantomove napajeni?
    JAKUZART
    JAKUZART --- ---
    Našel jsem retask audio jacků od Reaper X.
    Já jsem na Mac Pro (late 2013) a pokouším se to nastavit ve WIN 8.1, který jede přes bootcamp.
    Jde o to, že já nemám realtec audio ovladač, ale ovládá to Cirrus Logic. Jiné ovladače mi moc nefungovaly.
    V registerech jsem našel v HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Control\Class\{4d36e96c-e325-11ce-bfc1-08002be10318}\0001\cs420x možné umístění "nastavení" Pinů, ale jestli a jak to zde lze předělat, nevím.
    V souboru oem48.inf našel různě vypsané PinConfigOverrideVerbs.
    V mých registerech mám tento model:
    [CDB4208PinConfigOverride]
    ;; pin config overrides for CDB4208
    etc.
    Dále je tam ale i např.
    [CDB4213HPLIPinConfigOverride]
    ;; pin config overrides for CDB4213
    ;; HP (for ext. speaker) and line in (for ext. mic) only, no SPKR, no ana/dig mic
    etc., což si myslím, by mohlo pomoci. V tomto směru však potřebuji radu zkušenějších.
    Mohu i nějak poslat export těchto registrů.
    Ještě jednou děkuji moc za jakoukoli pomoc. Velmi si toho vážím a pokud bych měl, jak se odvděčit, udělám pro to maximum. :)
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    JAKUZART: Presmerovat - odkud kam? Totiz: jaky je soucasny stav, a jaky je ten, ktereho bys chtel dosahnout? Mozna nahod, cos nasel za info, to by mohlo pomoct :)
    JAKUZART
    JAKUZART --- ---
    Zdravím lidičky.
    Omlouvám se za dotaz mimo diskuzní téma. Věděli by jste mi prosím někdo poradit, jak na mém Macu Pro přesměrovat v registerech (bootcamp win8.1) nastavéní audio jacků? Jako ovladač používá Cirrus Logic. Snažil jsem se na to přijít a prošel veškeré inf soubory ohledně informací, ale jsem na to fakt lama, takže si raději nechám poradit. Případné další potřebné informace rád sdělím "zachránci" do pošty nebo jinak.
    Díky moc všem a ještě jednou omluva za dotaz mimo téma.
    GURBON
    GURBON --- ---
    MARECEK: ja bych to odinstalovat, projel sfc /scannow, vyzkousel treba jak se to chova treba v classicshellu, ten mam celkem odzkousenej. Ten start8 neznam.
    MARECEK
    MARECEK --- ---
    GURBON: tak to nepomohlo....
    MARECEK
    MARECEK --- ---
    GURBON: no to je zajimavej postreh... mam tam Start8 protoze tu puvodni nabidku jsem nemoh vystat....
    Zkusim to vypnout a uvidim co to udela. Zas na druhou stranu, mam to tam od samyho zacatku a nevim ze bych s tim mel od ty chvile problemy ale rozhodne to zkusim a uvidim...
    GURBON
    GURBON --- ---
    MARECEK: na Start pouzivas nejakou aplikaci? Nedela to ona?
    MARECEK
    MARECEK --- ---
    RAINBOF: na ten cacls se podivam zitra... no nevim jestli je to instalatorem - dela mi to prakticky kazdej instalator co proste prevytvari ty adresare ve startu (ano, jenom tam) (navic jenom nekdy - jistota je to proste prokladat restartama)
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    osobne jsem se s tim nesetkal ale rekl bych ze to bude tim ze instalator bude pouzivat nejakou obstarozni feature ktera bezi jako builtin admin. Docela bych veril ze to muze udelat nejaky instalator v rezimu kompatibilitiy s XP
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    PISKVOR: tomu verim.

    MARECEK: co rika cacls ?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam