• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOC256Windows - (Windows 7, 8, 10, 11, ...)
    MICKK
    MICKK --- ---
    NYCKER: u nás se řeší corporate security tak, že uživatelé mají čipové karty na přihlášení a management mobily bez pinu s activesyncem
    ARIAEL
    ARIAEL --- ---
    MICKK: No IT (jako admini) to slovo nemaji, ale architektura to slovo ma :) Proste se navrhne projekt kde se nabizi ty a ty funkce a do pozadavku se napise i zmena.
    MICKK
    MICKK --- ---
    ARIAEL: pracovat ve firmě kde má it slovo v tom jaký se používá os na klientech musí být krása
    ARIAEL
    ARIAEL --- ---
    MICKK: Hehe:) No ja spolu s timhle naridil plosny upgrade na 8.1 ent... Nechci to resit pro stary OS. Navic neni zadny duvod to resit pro stary OS a jen si zadelavat na problemy...
    Oni i admini jsou radeji kdyz maji jen jeden typ serveru a jeden typ os na klientech...
    MICKK
    MICKK --- ---
    ARIAEL: jo directaccess když funguje tak je zlatej, ale když sme měnili CA za novou a vyměnil jsem intermediate certifikát v nastavení a konfigurátor provedl změnu jen v politice pro clienty a ne pro server tak jsem byl celkem zmatenej (;
    ARIAEL
    ARIAEL --- ---
    MICKK: Me tedy jeste daleko zajimavejsi prijde DirectAccess a BranchCache.... Zrovna to tu pripravuju k nasazeni u jednoho zakaznika a moooc pekny.
    ARIAEL
    ARIAEL --- ---
    MELOP: jop... Ale to nesmis rikat tem kteri se snazi byt za kazdou cenu konformni s nazorem co slyseli na chatu idnesu :)

    MICKK: Ruku na srdce - kdyz vidis co pise - prijde ti ze neco z toho vubec slysel natoz dokonce pouziva?:) Nehlede na to koupeni licence? :))) Me tedy fakt ne, ale samozrejme se muzu plest a je to ve skutecnosti Evangelist :)
    MELOP
    MELOP --- ---
    RAGNAROK: Z vlastní zkušenosti bych tvrdil, že W8.1 nejsou zdaleka takovej "hnus fialovej", jako byly původní W8.
    Je to Ok system a jak už tu zaznělo, Classic Shell to když tak jistí.
    MICKK
    MICKK --- ---
    ARIAEL: ještě k těm edicím, applocker a bitlocker mi přijde dost užitečnej
    RAGNAROK
    RAGNAROK --- ---
    SHITTIE:
    dekuju pekne

    ARIAEL:
    a pan je znalec, nevym co je na widlich drsonskyho, myslel jsem prof. verzi.
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    LOVE_DALI: ...nebo z nouzovýho režimu (F8 při bootu), není-li flashka s linuxem zrovna k dispozici; většinou se to dá.
    LOVE_DALI
    LOVE_DALI --- ---
    SWITCHMAN: Restartovat komp? Checkdisk a nebo smazat třeba z Linuxu :)
    SWITCHMAN
    SWITCHMAN --- ---
    taková blbost.. ale štve mne to. Klasika... mazal jsem složku - obsah smazán, ve struktuře složek zůstal jediný soubor mající velikost 0, soubor nelze mazat, ani přejmenovat, "soubor nenalezen", "soubor již není v cílovém adresáři", "systém nemůže nalézt cílový soubor", "nelze načíst"
    Do vlastností a na atributy se tedy ani nedostanu.. .(
    Poradil by někdo, prosím, jak se toho zbavit? díky moc komukoliv.
    ARIAEL
    ARIAEL --- ---
    MICKK: Potrebuji pokrokove IT aby jim to vysvetlili ze je to prinos a zisk :)
    MICKK
    MICKK --- ---
    ARIAEL: kdyz maj smlouvu tak maj enterprise verzi (; problem s verzi casto neni v licenci, ale zkostnatelejch postupech
    ARIAEL
    ARIAEL --- ---
    MICKK: No ale maji tam alespon domenu, GPO a vsechno to zazemi...
    Nemaji XP jenom v tech "statnich korporacich"?:) Ty normalni obvykle maji smlouvu s MS a licence s upgrade...
    MICKK
    MICKK --- ---
    ARIAEL: v korporacich maji xp (;
    ARIAEL
    ARIAEL --- ---
    RAGNAROK: To jsem rad ze jsi takovy drson co si koupil a dokaze vyuzit Ultimate edici... To nedokazou ani ve velkych korporatech....
    RAGNAROK
    RAGNAROK --- ---
    Koukam na notebooky a vetsinou jsou s w8.1. Windows 8 jsem zkusil jen parkrat a maximalni odpor. Budou me srat i w8.1. Nebo se daj predelat do podoby w7 ultimate?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam