• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOC256Windows - (Windows 7, 8, 10, 11, ...)
    MICKK
    MICKK --- ---
    ARIAEL: kdyz maj smlouvu tak maj enterprise verzi (; problem s verzi casto neni v licenci, ale zkostnatelejch postupech
    ARIAEL
    ARIAEL --- ---
    MICKK: No ale maji tam alespon domenu, GPO a vsechno to zazemi...
    Nemaji XP jenom v tech "statnich korporacich"?:) Ty normalni obvykle maji smlouvu s MS a licence s upgrade...
    MICKK
    MICKK --- ---
    ARIAEL: v korporacich maji xp (;
    ARIAEL
    ARIAEL --- ---
    RAGNAROK: To jsem rad ze jsi takovy drson co si koupil a dokaze vyuzit Ultimate edici... To nedokazou ani ve velkych korporatech....
    RAGNAROK
    RAGNAROK --- ---
    Koukam na notebooky a vetsinou jsou s w8.1. Windows 8 jsem zkusil jen parkrat a maximalni odpor. Budou me srat i w8.1. Nebo se daj predelat do podoby w7 ultimate?
    KOC256
    KOC256 --- ---
    KOC256:
    zapomnel jsem dodat ze bych tedy potreboval vedet jak to opravit :)
    Tu to je asi OK...

    KOC256
    KOC256 --- ---
    nekde se mi zblaznilo nastaveni desetinych mist...




    HONZAK89
    HONZAK89 --- ---
    Nemáte někdo nápad, jak schovat hlavni panel ve win 8.1? nechci aby zajížděl, potřebuji aby se dal za okraj stáhnou, v případě potřeby zase vytáhnou. Díky za nápady
    KEVIN00
    KEVIN00 --- ---
    Neválí se doma někomu driver pro stařičkou Genius KB-21e Scroll klávesnici. Kdyby byl pod Win8/8.1 tak to bych jásal vyloženě radostí :D :D
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    BATT: Správce zařízení/klik na zařízení s otaznikem/pravé tlačítko-odebrat a restart
    BATT
    BATT --- ---
    EXCITE: nevim na co se ted presne ptas
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    BATT: to všechno zahrnovalo i odebrání zařízení?
    BATT
    BATT --- ---
    Mam notebook asus F3Eseries
    po nainstalovani ovladacu se nemuzu zbavit otazniku v spravci zarizeni: zařízení typu modem na sběrnici high definition audio . uz nevim co s tim zkousel sem snad vsechno. nejspis mi kudy tomu nejde ani spojeni kontroleru s resolume.
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    CERMINEK: já archivní virtuály komprimuju 7z, hodně se to smrskne, možná se ti to bude hodit.

    jo a kdybys chtěl komprimovat disk přes NTFS atribut compress a zároveň tam chtěl mít MS SQL, tak to nedělej.
    CERMINEK
    CERMINEK --- ---
    RATTKIN: Jedná se o virtuální mašinu, která se bude často přenášet... Proto bych jí rád zmenšil...

    KOC256: Disky máme dost velké, ale je to virtuálka, která se bude přenášet...
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    KOC256: Pokud to nemas jako konicka, tak je to VYRAZNE levnejsi; takovyhle tweakovani zabere libovolny mnozstvi casu, ktery do toho nasypes.
    ARIAEL
    ARIAEL --- ---
    KOC256: To nech byt, nektery lidi radi zkoumaji temnou magii....
    KOC256
    KOC256 --- ---
    CERMINEK:
    není levnější varianta větší disk než hodiny hraní a zkoumání?
    DON_PEDROPOULOS
    DON_PEDROPOULOS --- ---
    UCKO: taky to tak vnímám
    RATTKIN: ano většinou se kupuje i s OS, ale našel jsem zrovna varianty, kdy to v ceně nebylo. Díky za informaci k těm licencím!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam