• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOC256Windows - (Windows 7, 8, 10, 11, ...)
    MUXX
    MUXX --- ---
    s minitool produktama jsem celkem spokojenej. dnes zdarma partition wizard
    Giveaway of the Day - free licensed software daily. MiniTool Partition Wizard Pro 9.0 - MiniTool Partition Wizard Pro 9.0 is a convenient partition software based on Windows Operating System.
    http://www.giveawayoftheday.com/minitool-partition-wizard-pro-9-0/
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    MICKK: problém při instalaci W8.1 mám jen když to instaluju do vmware a mám paravirtuální řadič disku. Pár různých počítačů jsem měl, ale samozdřejmě že ne všechny ;)
    MICKK
    MICKK --- ---
    RATTKIN: ani jedno
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    MICKK: hlášku neznám, není to gpt disk? UEFI?
    SCHUNA
    SCHUNA --- ---
    ROTTWEILER: Ano, dam sa tym urobit viacmenej vsetko co ti napadne.
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    MICKK: ...ve stoji pouze na PRAVÉ! noze :D Ale aspoň je nějakej workaround, to se může hodit.
    MICKK
    MICKK --- ---
    MICKK: aha takže stačí tu flash vyndat a potom vrátit zpět....
    MICKK
    MICKK --- ---
    RATTKIN: oblíbená hláška, že Setup was unable to create a new system partition or locate a existing system partition.
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    MICKK: ve čtvrtek jsem w8.1 instaloval z USB 3, proč by to nemělo jít?
    ROTTWEILER
    ROTTWEILER --- ---
    SCHUNA: Tím jdou spustit i exe installery, na mountovat věci a spustit installery atd.?
    MICKK
    MICKK --- ---
    to se pořád nedaji windows nainstalovat z usb 3.0 flashky?
    SCHUNA
    SCHUNA --- ---
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    INSECTTRIBE: No, problem bude v propustnosti - pres BT3 proste fullhd video neprotlacis, a pres wifi to bude na hrane. Asi by se to dalo spytlikovat ze dvou vyrazenych netbooku, pokud bys chtel moci mermo byt za Premka Podlahu, ale zas do toho utopis nehoraznyho casu misto penez.
    INSECTTRIBE
    INSECTTRIBE --- ---
    Diky moc za odpovedi

    R3S3T: Bohuzel. Musel bych tahat draty a pokud bych nechtel aby se tahly prostredkem pokoje, tak bych musel povolat do boje vrtacku. To mam vsak od majitele byty zakazane :)


    AHARAZ: Ja jsem to nevydrzel a koupl ten Asus wifi/usb a tadá ... nefungovalo to. Vrátím ho zkusim tohle. Vypada to slibne.

    Miracast funkci extend podporuje a Widi snad take. DLNA mi funguje, ale potreboval bych opravdu ten mirroring. Filmy a Audio bych vyresil jednoduse pres PLEX, ktere mam overene, ze funguje fakt hezky. Vkladam tak vsechnu svoji nadeji do te karty :)


    AHARAZ: Spis se divim, ze neexistuje jednoduche a rychle reseni toho problemu. Dve krabicky, na kazdy strane hdmi a wifi/Bluetooth3 a je to. To prece nemusi stat 6-12k.
    ARIAEL
    ARIAEL --- ---
    ROTTWEILER: System Center
    HELVETE
    HELVETE --- ---
    ROTTWEILER: částečně ninite
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    ROTTWEILER: sysprep
    ROTTWEILER
    ROTTWEILER --- ---
    SCHUNA: Díky, což mě vede k otázce, existuje na Windows něco, co urychlí setup nové počítače-Windows? Např. nainstaluje všechny instalačky, co mám, nakonfiguruje věci jak já chci atd.? Nejlépe v podobě napsání nějakého skriptu.
    AHARAZ
    AHARAZ --- ---
    R3S3T: VGA pres lan kabel potrebuje kabel jen pro sebe (stejne jako HDMI po dvou UTPckach napr. http://www.nej-ceny.cz/234685/zesilovac-hdmi-1-2-60m-pres-utp-konig.html ). Za tiscovku to nebude VGA pres IP, ktere by proslo pres jeho sit (tam by pak slo s ap/klientem skocit az na TV a vynechat tak jeji vsechny funkce ;-) ). Ale bude muset natahnout celou trasu kabelem. A to by mohl tahnout dlouhe hdmi rovnou (ikdyz utpcko je urcite prispusobivejsi). Kabel PC - TV je dle me to cemu se snazi vyhnout.

    R3S3T: Jo, nejenom wifi v TV, ale obe ty technologie jsou delane spis na spojeni v ramci mistnosti a tak muze i pres jednu zed dost narazit.

    INSECTTRIBE: K notebookum me jeste napadlo ze widi a miracast, neni to zdaleka standard v noteboocich. Miracast umi spis androidi tablety a telefony, widi umi vetsinou jen drahe notebooky, ktere maji spravnou kombinaci procesor a karta - vetsinou jsou to spis bussines modely.
    R3S3T
    R3S3T --- ---
    pres wifi je to otazkou, hlavne zalezi na wifi v TV, ktera obcasne byva dost zmetkova
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam