• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOC256Windows - (Windows 7, 8, 10, 11, ...)
    SINEAD
    SINEAD --- ---
    KOC256: Svuj volnej cas proste radsi travim jinak nez sranim se u kompu. To mi bohate stacilo s Ubuntu, mam toho plny kecky.

    NYCKER: Nemuzu, rada bych, ale specha to.
    R3S3T
    R3S3T --- ---
    instalace obsahuje preactivated / nonactivated verzi
    R3S3T
    R3S3T --- ---
    SINEAD: existuje , jmenuje se to Win7Ult-SP1-x64-en-US-Feb2013.iso ,
    a je to mozne v ultimate verzi pocestit , nainstaluje ti to dokonce pozadi podle typu booka , vyzkouseno na virtualBoxu a lenovo booku
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    ARIAEL: No, to je takova specificka moda todle :D Kolik retrohipstru na to muze naskocit? Ale nedavno jsem potkal normalne pocitac s 98 dokonce - funkcni, a NEprolezly cervy! No cumel jsem jak puk...
    ARIAEL
    ARIAEL --- ---
    PISKVOR: Nic nepomine....Zvlaste dokud je to modni:)
    KLEINZACH
    KLEINZACH --- ---
    PISKVOR: heh ted mi psal typek, jestli uplne nahodou nebuildim verzi softveru pro NT4 SP6 :)
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    KOC256: Dokud XP fungují (což jaksi zahrnuje spoustu lepicí pásky, WD-40, dalších kutilských potřeb a bezpečnostních děr jak v ementálu), lidi nemaj potřebu to měnit za nový a zpátečnicky brzděj pokrok (a hlavně profit). To dokáže srát velikou spoustu lidí... ;)

    ARIAEL: Ale teda měl jsem dojem, že tahle zabejčenost už povětšinou pominula se sedmičkama (a jejich XP Mode), a XP už jsou jenom tam, kde není pořádnej upgrade path (embedded a "embedded," a Franta automechanik s počítačem z roku fünf).
    KOC256
    KOC256 --- ---
    ARIAEL:
    to je ironie?
    ARIAEL
    ARIAEL --- ---
    KOC256: No preci ti cool a in pouzivaji pouze ty stare XP atd :) To mas modu stejne jako ty kecy ze Apple ma dobry vyrobky :)
    HAWLIS
    HAWLIS --- ---
    cau. pouzivate nekdo W8.1 na dotykovem display? po posledni aktualizaci mi to trochu zmenilo layout ty touch klavesnice. nenasel jsem nastaveni jak to zmenil zpet nebo nastavit dle sebe. vedel by jste pls nekdo jestli to jde ? dekuju za info.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    SINEAD:
    vim ze ses na to neptal. ale co ti konkretřne strasne vadi na W8.1? :)
    SINEAD
    SINEAD --- ---
    Dik, to tedy neni muj pripad, jsou tam nePRO W8, takze kdybyste druha otazka....kdybyste nekdo mel zkusenosti plz dejte vedet...
    AHARAZ
    AHARAZ --- ---
    SINEAD: , MICKK: U Windows 8 "PRO" je to bezny postup. U nePRO to možné není.
    Understanding downgrade rights
    http://www.microsoft.com/oem/en/licensing/sblicensing/pages/downgrade_rights.aspx#fbid=9ArCOttKYDT
    MICKK
    MICKK --- ---
    SINEAD: legální možnost existuje
    SINEAD
    SINEAD --- ---
    Mozna se budu opakovat...ale...existuje neco jako legalni downgrade z W8 na W7? Hadam ze ne...takze to budu muset ukrast...chystam se na nakup notasu a dodava se jen s W8 :(
    Cimz padem mam druhy dotaz...mate nekdo zkusenosti s instalaci nelegalnich W7 do Lenova? ...zda mam cekat velke nebo jen male komplikace ...diky!
    MUXX
    MUXX --- ---
    s minitool produktama jsem celkem spokojenej. dnes zdarma partition wizard
    Giveaway of the Day - free licensed software daily. MiniTool Partition Wizard Pro 9.0 - MiniTool Partition Wizard Pro 9.0 is a convenient partition software based on Windows Operating System.
    http://www.giveawayoftheday.com/minitool-partition-wizard-pro-9-0/
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    MICKK: problém při instalaci W8.1 mám jen když to instaluju do vmware a mám paravirtuální řadič disku. Pár různých počítačů jsem měl, ale samozdřejmě že ne všechny ;)
    MICKK
    MICKK --- ---
    RATTKIN: ani jedno
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    MICKK: hlášku neznám, není to gpt disk? UEFI?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam