• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOC256Windows - (Windows 7, 8, 10, 11, ...)
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    KOC256: myslel jsem zálohu dat. nebo zálohu systému (image), když si někdo zálohuje pravidelně.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    RATTKIN:
    co myslis pod tim obnoveni ze zalohy? Umi snad uz windows neco jako iPhone, ze si stahnu nejakou plnou konfiguraci? To ani nejde u rozlicnych programu...
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    KOC256: nejrychlejší někdy může být reinstall a obnovení ze zálohy
    KOC256
    KOC256 --- ---
    ARIAEL: Takze si udelam flashku a bootnu z ni a tam to najdu jo?
    ARIAEL
    ARIAEL --- ---
    KOC256: soubory jo - sfv nebo opravne reinstalace ve Win 8+. Registry ne.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    na woknech mám nějaký malware a i nějak poškozenou instalaci - děti si hrály...

    Je možné nějak spustil JEN opravnou instalaci, která by nějak napravila poškozené soubory a registry atd... nebo je třeba zformátovat diska nahrác vše znovu? :(
    DON_PEDROPOULOS
    DON_PEDROPOULOS --- ---
    Netušíte někdo co se mi děje s W7 home: když chci uložit nový soubor (word, txt, cokoliv) nebo přejmenovat stávající a dám uložit jako, tak mi to píše hlášku s vykřičníkem a popisem "více souboru neexistuje". Můžu kliknout pouze na OK a jsem zpět v menu ulož to. Díky.
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    PEPPE_LOPEZ: Technické řešení: VPN tunel někam ven. Administrativní řešení: nechat si na to udělat výjimku od IT.
    PEPPE_LOPEZ
    PEPPE_LOPEZ --- ---
    Pánové poraďte , v práci jsou zakázané určité weby ulozto.cz , facebook atd. , potřebuju teď nutně stahnout z facebooku pár fotek - jak tuto ochranu obejdu ? Anonymouse.org nefunguje
    SRNECEK
    SRNECEK --- ---
    RAGNAROK: Bohužel nemám využitý ani jeden USB port. Ale nedávno se mi to na pár hodin zčistajasna samo vyřešilo, ale v současné době to opět nefunguje.
    B3DA
    B3DA --- ---
    MUXX: bohužel. a ani volumouse..
    MUXX
    MUXX --- ---
    B3DA: tohle by nepomohlo?
    View/change sound levels & save/load sound level profiles on Windows Vista/7/8/2008 from UI and command-line
    http://www.nirsoft.net/utils/sound_volume_view.html
    B3DA
    B3DA --- ---
    RATTKIN:
    GURBON:
    Zapoměl jsem napsat, že mám na mysli nějaký softwarový řešení.
    (HW je v mym případě onboard sound Realtek, výstupy se dají konfigurovat minimálně.)
    Na ASIO mrknu.
    Jde mi o to, že v některých programech jde nastavit výstup (což nutně vede k restartu programu aby to fungovalo, tudíž dost nepohodlný..) ale dost často to nejde. Neni mi uplně jasný proč v mixéru nelze třeba pravým poklikem na jednotlivé programy nastavit výstup, který mají použít.
    Našel jsem 'cheVolume', což v podstatě plní moje představy, zkoušim trial..
    GURBON
    GURBON --- ---
    B3DA: Zavisi to na zvukovce ale videl sem to behat i na nejakejch onboardech. Musis mit jako jeden vystup klasicky zezadu a druhej z desky vyvedenej do case. Pak zavisi jak to windows nadetkuji. Nektery zvukovky ti zvuk klonujou na oba vystupy soucasne ( takze si v haji), u nekterejch se objevi dalsi zarizeni pro prehravani a ty jdou pak pridelovat ve smesovaci k jednotlivejm programum.
    HONZAK89
    HONZAK89 --- ---
    RATTKIN: díky, už jsem našel. Kdyby to někoho zajímalo:
    zakázat: bcdedit /set {current} bootstatuspolicy ignoreallfailures
    povolit: bcdedit /set {current} bootstatuspolicy displayallfailures
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    B3DA: najednou? to myslím nejde přes windows zvuk. šlo mi to přes ASIO. Možná soundblaster nebo nějaká jiná zvukovka by taky něco uměla
    B3DA
    B3DA --- ---
    Jak řešíte přiřazení programů s běžícím zvukem k různým výstupům?
    (třeba prohlížeč do sluchátek a videoplayer do bedýnek..)
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    HONZAK89: jde to zakázat, asi v BCD editoru. zkus Google
    HONZAK89
    HONZAK89 --- ---
    Zdraví, potřebuji radu. Chtěl bych vyřešit problém při bootu win7. Pokud dojde například k výpadku proudu, zobrazí se klasické menu zotaveni Windows z chyb. Default je volba "oprava", odpočet 30s, pokud nepřejedu šipkou na "spustit běžným způsobem", spustí se oprava. Zná někdo postup změny default volby? Tedy aby se po uplynutí 30s spustil sys běžným způsobem? Díky za radu/nápad .
    LOVE_DALI
    LOVE_DALI --- ---
    PEPPE_LOPEZ: zkus změnit režim kompatibility :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam