• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOC256Windows - (Windows 7, 8, 10, 11, ...)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    RAINBOF: No ten ale s reinstalaci windows ne?
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    KOC256: a zkus i ten novej profil :) ve w8 to dělá divy.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    NYCKER: Zatim ne. Jeste se valim v posteli ;-)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    NYCKER: No zkusim. Ja s PC nikdy tyto problemy nemel a kdyz prisli znami tak jsem je donutil k reinstalu :) takze ted je to pro me pole neorane. Ale nechce se mi reinstalovat a v bezne praci me to neomezuje. Tak spise hledam nejake takobe silenosti... ...jen aby bylo jasno
    KOC256
    KOC256 --- ---
    NYCKER:
    dela to jen IE.

    No asi to reinstaluji komplet. Jen se mi s tim nechtelo srat no :)

    Ted mi bezi eset online scaner a na 90% mam 224 infikovanych souboru... ale zase jsem to pustil nejak custom a budou to asi i jen nejak podezrele soubory...
    KOC256
    KOC256 --- ---
    NYCKER:
    8.1
    no treba IE do sebe taha porad nejake reklamy... vsechny doplnky povypinane, tak hledam neco co to nejak poresi
    KOC256
    KOC256 --- ---
    NYCKER:
    no napsalo mi to ze to vytvorilo nejaky log. ten ma 100MB a jsou tam napsane pro me divne udaje... :)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    NYCKER:
    nu vypadl mi z toho nejaky 100MB log... co s nim dale? :)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    KLEINZACH:
    super fungovalo domaci sdileni. na jednom PC jsi vygeneroval nejake heslo a pri vlozeni do druheho PC se nejak do "grupy" samy pridaly... :)
    KLEINZACH
    KLEINZACH --- ---
    je k necemu homegrupa?
    chci jenom sdilet neco mezi dvouma kompama na lokalni siti. zkousel sem homegrupu (ze by to bylo temer bez hesla), ale bohuzel nekdo "cizi" uz jednu zalozil a nedari se mi udelat druhou, svoji.

    uz si moc nepamatuju jak funguje klasicky sdileni - udelam dotycnymu novyho uzivatele a tomu dam prislusny prava?
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    KOC256: jeste jedna vec, muzes udelat preinstalaci s prenesenim profilu. prenese to nastaveni i vetsiny programu kdyz je nainstalujes driv nez tam ten profil nahrajes.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    NYCKER:
    ARIAEL:
    no tak zkusim zase neco dalsiho :D

    Fakt se mi do toho reinstalu nechce :)
    ARIAEL
    ARIAEL --- ---
    NYCKER: Jop, sorry za preklep, sfc a ne sfv
    Ale pokud vim nepotrebujes CD, ale vseobecne korektni soubory o ktere si rekne.
    AHARAZ
    AHARAZ --- ---
    KOCOURMIKES: Domecek Pokki Start Menu je doinstalovana aplikace (na Acerech predinstalovana vyrobcem), takze zkusit preinstalovat.
    Windows 8 Start Menu | Pokki
    https://www.pokki.com/windows-8-start-menu
    KOCOURMIKES
    KOCOURMIKES --- ---
    mam problem, kdyz ve win8 kliknu na ikonku domecku vedle uplne krajni ikonky oken v levo dole, tak se neotevrou programy, ale file explorer a pak uz ta ikonka nefunguje, pise to "pokki menu", nefunguje proste ikonka domecku vlevo dole nakraji na liste. to je k vzteku. co s tim delat ?
    KOC256
    KOC256 --- ---
    ARIAEL:
    to co jsem tu popisoval je ta nejmekci, dalsi je ze vsechno smaze a posledni je ze nabootuji z DVD nebo USB a obnovim bitovou kopii (kterou nemam)
    ARIAEL
    ARIAEL --- ---
    KOC256: No mas tam nekolik variant te obnovy, ne?
    KOC256
    KOC256 --- ---
    ARIAEL: No a toho docilim jak?
    ARIAEL
    ARIAEL --- ---
    KOC256: No ja mam pusteny prihlaseni pres live ucet. A u me to udela to ze mi vse nastaveni zpet. I treba novy komp kdyz prihlasim sem tak se nastavi podle ostatnich.

    Pokud mas podelany registr tak ho stejne musis smazat a tim prijdes o vsechny aplikace - takze to je ta varianta i zde.

    Potom tam mas jeste jednu variantu se zachovanim aplikaci kdy se jen vymeni cely MS podvozek.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    No tak mjsem se dostal doma k PC... ta "castecna" obnova mi shodi vsechno co jsem kdy nainstaloval... a zachova veci instalovane w windows storu (kterych je 0) a zachova nastaveni windows (=pozadi plochy a barevne schema?).

    Nejak mi to postrada smysl... kdyz mi hlasi ze mi smaze i ovladace... Takze pokud to chapu tak po instalaci mi zustane spousty bordelu na PC jen se nebude na nic odkazovat (zustane tak nejak ve vzduchoiprazdnu)...

    Chapu to spravne?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam