• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOC256Windows - (Windows 7, 8, 10, 11, ...)
    KOCOURMIKES
    KOCOURMIKES --- ---
    kdyz odpojim mys tak se to uz neseka
    KOCOURMIKES
    KOCOURMIKES --- ---
    seka se mi zvuk a hry kdyz pohybuju mysi
    RAGNAROK
    RAGNAROK --- ---
    KOC256:
    to se mi salo taky po tom co jsem instaloval debilni program soundhod pod w8, ktery potreboval restart. Ten coupona je jen jeden z moha priznaku jednoho viru. Instaluji se dalsi programy, blokuje homepage, uplne prekurvy firefox, zapisuje do registru, pripojuje se k miliardam zbytecnejch stranek vklada vsude reklamu. Pomohl mi az avast a boot up scan.
    KOCOURMIKES
    KOCOURMIKES --- ---
    seka se mi vsechno. co mam delat ?
    KOCOURMIKES
    KOCOURMIKES --- ---
    ty widle8 me pekne serou stahnul se automaticky update a pak se mi seka zvuk ! zatracenej mrkvosoft
    KOCOURMIKES
    KOCOURMIKES --- ---
    AHARAZ: diky ! opraveno
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    Ninja cat riding unicorn microsoft sticker.. pobavilo .)
    http://www.windowscentral.com/here-how-order-microsoft-ninja-cat-unicorn-sticker
    MUXX
    MUXX --- ---
    KOC256: imho to nemáš rozbity ale porad normálně zavirovany. bud diskuze o virech nebo forum na viry.cz.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    KOC256: ne vůbec, založ novyho uživatele
    KOC256
    KOC256 --- ---
    Reinstalace IE.

    KOC256
    KOC256 --- ---
    RAINBOF: No ten ale s reinstalaci windows ne?
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    KOC256: a zkus i ten novej profil :) ve w8 to dělá divy.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    NYCKER: Zatim ne. Jeste se valim v posteli ;-)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    NYCKER: No zkusim. Ja s PC nikdy tyto problemy nemel a kdyz prisli znami tak jsem je donutil k reinstalu :) takze ted je to pro me pole neorane. Ale nechce se mi reinstalovat a v bezne praci me to neomezuje. Tak spise hledam nejake takobe silenosti... ...jen aby bylo jasno
    KOC256
    KOC256 --- ---
    NYCKER:
    dela to jen IE.

    No asi to reinstaluji komplet. Jen se mi s tim nechtelo srat no :)

    Ted mi bezi eset online scaner a na 90% mam 224 infikovanych souboru... ale zase jsem to pustil nejak custom a budou to asi i jen nejak podezrele soubory...
    KOC256
    KOC256 --- ---
    NYCKER:
    8.1
    no treba IE do sebe taha porad nejake reklamy... vsechny doplnky povypinane, tak hledam neco co to nejak poresi
    KOC256
    KOC256 --- ---
    NYCKER:
    no napsalo mi to ze to vytvorilo nejaky log. ten ma 100MB a jsou tam napsane pro me divne udaje... :)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    NYCKER:
    nu vypadl mi z toho nejaky 100MB log... co s nim dale? :)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    KLEINZACH:
    super fungovalo domaci sdileni. na jednom PC jsi vygeneroval nejake heslo a pri vlozeni do druheho PC se nejak do "grupy" samy pridaly... :)
    KLEINZACH
    KLEINZACH --- ---
    je k necemu homegrupa?
    chci jenom sdilet neco mezi dvouma kompama na lokalni siti. zkousel sem homegrupu (ze by to bylo temer bez hesla), ale bohuzel nekdo "cizi" uz jednu zalozil a nedari se mi udelat druhou, svoji.

    uz si moc nepamatuju jak funguje klasicky sdileni - udelam dotycnymu novyho uzivatele a tomu dam prislusny prava?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam