• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOC256Windows - (Windows 7, 8, 10, 11, ...)
    WAMP_ELF
    WAMP_ELF --- ---
    MICKK
    MICKK --- ---
    WAMP_ELF: doslo ti misto na disku nebo mas poskozeny profil a proto bezis v dočasném
    WAMP_ELF
    WAMP_ELF --- ---
    WAMP_ELF: jo tak soubory mám ve složce users pod názvem svého profilu. Tak se zkusím přehlásit ale systém tvrdí že jsem ve svém profilu...
    WAMP_ELF
    WAMP_ELF --- ---
    Ohóó! Zvolal jsem dnes ráno.
    včera se jsem aktualizoval win7 sp1 (samozřejmě originál ;) nějakýma a dneska to zapnu a přivítá mě- pro mě zcela nová- načítací plocha s nápisem: ,,příprava plochy". Když se mi to načte tak je plocha čistá jak po nové instalaci, jen zástupce jednoho programu a brousru, jinak všechny stažený soubory a jiný zástupci složek odkazující na jiný disk někam zmizly, stejně tak paměť brousru a obsah složek dokumenty, stažené soubory, obrázky atd.
    Nemá někdo tušení co se kurva stalo?!
    (jsem tu správně?)

    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    SIVER: zkus youtube v browseru. google a microsoft mají bojůvky a i youtube aplikace cizích stran nejsou moc google podporované, spíš naopak
    SIVER
    SIVER --- ---
    Zdravím měl bych dotaz mám win 8.1. a v metru používám aplikaci uTube pro přehrávání youtube. Věci co mám ve svém playlistu jdou ale nové vyhledávání či načítání videí nejde neukazuje náhledy a nejde ani vyhledávat. Nevíte co se změnilo? zkoušel jsem víc aplikací pro youtube a všude se to chová stejně.
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    SRNECEK: jo formátování netrvá dlouho a smaže to taky. možná lepší v tvým případě.
    SRNECEK
    SRNECEK --- ---
    RATTKIN: Děkuji za pomoc. P.S. A jak se projeví funkce formátovat, pokud zachovám NTFS, rovněž mi se mělo vše promazat, ne?
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    SRNECEK
    SRNECEK --- ---
    RATTKIN: Ano. Mám disk rozdělný na dva, tak předpokládám, že pokud smažu disk s Win, tak to neovlivní (datově) disk druhý.
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    SRNECEK: při instalaci, když se vybírá disk klikni na rozšířené.
    Nejrychlejší je paririon smazat a kliknout na Instalovat.
    Předpokládám, že víš, že se ztratí i plocha, dokumenty, atd
    PHOBOS99
    PHOBOS99 --- ---
    R3S3T: přijde mi, že to je problém takřka všech, ne-li úplně všech instalací win 7. já to pozoruju na všech window 7 počítačích kolem mě už necelý rok. samozřejmě dost lidí,co má víc jak 2GB ram si ničeho nevšimne.... více zde https://social.technet.microsoft.com/...a5b4/windows-update-scan-high-memory-usage?forum=w7itproperf
    SRNECEK
    SRNECEK --- ---
    Ahoj, prosím Vás, snažím se přeinstalovat Win7, ale během instalace se mi vytvoří složka s původním účtem (Win.old). Pokud chci provést naprostou přeinstalaci mám zvolit "formátovat" a nebo něco jiného podniknout? Děkuji za reakci.
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    ROTTWEILER: jo. ale dostanu se k počítači jen na 3h denně, dělám fotky, internet, sem tam nějaká hra, nevím co s tím děláš ty.
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    ROTTWEILER: měl jsem minulý i poslední build a problémy jsem neměl. je to doma moje jediné PC a děkan na tom všechno. jen je potřeba dát ovladač na NVIDIA od w8, ten dx12 je napikaču
    MICKK
    MICKK --- ---
    ROTTWEILER: nevím jak poslední build, ten minulej rozhodně ne
    ROTTWEILER
    ROTTWEILER --- ---
    RATTKIN: Co přesně doma znamená? Na plnohodnotné domácí použití?
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    ROTTWEILER: přečti si podmínky, není to tak dlouhé. sem tam je tam malá chybka, ale da se to používat, doma to mám, v práci ne
    ARIAEL
    ARIAEL --- ---
    To by me zajimalo jak budete rvat az si prectete co vse bude na tohle tema v konecne sestave :))))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam