• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOC256Windows - (Windows 7, 8, 10, 11, ...)
    LIQUID_SOUND
    LIQUID_SOUND --- ---
    RAINBOF: Ne. Dostala ho s HPčkem. Newarezim. Něco jako tahle akce HP ProBook 450 G2 (L3Q44ES) + ESET Smart Security ZADARMO https://www.mall.sk/notebooky-znacky/hp-probook-450-g2-l3q44es?v=757564, akorát z jinýho kšeftu.

    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    LIQUID_SOUND: takze warez. zadnej free eset preinstalace co vím není.
    LIQUID_SOUND
    LIQUID_SOUND --- ---
    RAINBOF: Aha tak teď na to koukám. To nebylo free. Šlo o předinstalovanej soft od výrobce.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    LIQUID_SOUND: to mě ji ukaž. vím jen o triál ale o free slyším prvně. průběžným google-fu (jsem na mobilu) nic nenachazim.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    LIQUID_SOUND: eset má free verzi?
    LIQUID_SOUND
    LIQUID_SOUND --- ---
    RAINBOF: Už je tam Avira a cajk.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    LIQUID_SOUND: priste
    sc stop ekrnl
    sc del ekrnl a pak eseta dat opravit. není to vina esetu ale toho jak se k němu chovaj komponenty co používá. cracklej tohle dělá často protože je to verze z roku x (která "jakoze" aktualizuje)
    LIQUID_SOUND
    LIQUID_SOUND --- ---
    RAINBOF: Nene free verze. Sám se updatoval na nějakou nahovno verzi. Bohužel ho nestačilo jenom zastavit jako Avast, u kterýho to taky dělaly nějaký verze. Musel jsem ho naplno odinstalovat. Pak se to samo rozběhlo hned po restartu. Podle počtu verzí tohohle návodu http://kb.eset.com/esetkb/index?page=content&id=SOLN2141 to řešej asi docela často. Jinak ty věci co psal id RATTKIN: jsem samo před tim než jsem sem psal zkoušel. Nefrčelo nic.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    LIQUID_SOUND: cracklej co.
    LIQUID_SOUND
    LIQUID_SOUND --- ---
    RATTKIN: Vyřešeno odinstalací Esetu. Díky.
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    LIQUID_SOUND:
    ping 8.8.8.8
    ping seznam.cz
    LIQUID_SOUND
    LIQUID_SOUND --- ---
    Potřeboval bych drobnou pomoc. Přítelkyně má HP450G2 s W7/64 na němž přestal náhle frčet net po wifi. Wifi se připojí, DHCP je na auto tj. adresa se přidělí (na modemu to vidim), ale net nejede. Žlutej trojúhelník s vykřičníkem, omezené připojení. Komp vedle frčí ok.

    FW jsem vypínal, antivir taky. Modem jsem restartoval. Nevim co se děje a nedaří se mi na tu blbost přijít. Může to bejt vir? Any hint?
    SCHUNA
    SCHUNA --- ---
    PULP121:

    TOOMIX:

    jj, popripade ten driver iba odinstalovat v safe mode a skusit restart
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    PULP121: zkusil bych reinstall driveru pro grafiku
    PULP121
    PULP121 --- ---
    čau. mozna byste mi mohli poradit tady. mam nb hp na windows 7. po startu se objevi logo windows a potom uz nic. jenom cerna obrazovka. ne cerná, ale displej vubec nesviti. pritom v nouzovem rezimu funguje normalne. hledal jsem ruzne navody na black screen ale moc to nedavam. diky za jakykoliv tip.
    WAMP_ELF
    WAMP_ELF --- ---
    MICKK
    MICKK --- ---
    WAMP_ELF: doslo ti misto na disku nebo mas poskozeny profil a proto bezis v dočasném
    WAMP_ELF
    WAMP_ELF --- ---
    WAMP_ELF: jo tak soubory mám ve složce users pod názvem svého profilu. Tak se zkusím přehlásit ale systém tvrdí že jsem ve svém profilu...
    WAMP_ELF
    WAMP_ELF --- ---
    Ohóó! Zvolal jsem dnes ráno.
    včera se jsem aktualizoval win7 sp1 (samozřejmě originál ;) nějakýma a dneska to zapnu a přivítá mě- pro mě zcela nová- načítací plocha s nápisem: ,,příprava plochy". Když se mi to načte tak je plocha čistá jak po nové instalaci, jen zástupce jednoho programu a brousru, jinak všechny stažený soubory a jiný zástupci složek odkazující na jiný disk někam zmizly, stejně tak paměť brousru a obsah složek dokumenty, stažené soubory, obrázky atd.
    Nemá někdo tušení co se kurva stalo?!
    (jsem tu správně?)

    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    SIVER: zkus youtube v browseru. google a microsoft mají bojůvky a i youtube aplikace cizích stran nejsou moc google podporované, spíš naopak
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam