• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOC256Windows - (Windows 7, 8, 10, 11, ...)
    SUPEX
    SUPEX --- ---
    ARIAEL: No já taky ne. Jenom jsem odpovídal na otázku.

    Na druhou stranu - jestli se má ujmout ten systém, že namísto major verzí budou updaty až do skonání světa, tak nic moc jiného nezbyde. Moc nevěřím tomu, že by většinová populace používající Windows pokaždé reinstalovala při nějakém větším updatu, ke kterému by vyšlo ISO.


    LOVE_DALI: Zrovna Intel je co se týče driverů docela kurva. Na Ntb starý dva tři roky v době vydání Win8 jsem musel editovat inf driverů, protože se Intel rozhodl, že oficiálně už tu grafiku podporovat nebude, přestože to běží naprosto stabilně a bez záseku.

    A vzhledem k tomu, že drivery jsou od Win7 ve většině běžných případů přenositelné mezi verzema Windows, tak bych docela věřil, že stejná úprava by fungovala i na Win10.

    A jen tak bokem. To není chyba systému, že nejdou nainstalovat nekompatibilní drivery, byť třeba jenom papírově.
    LOVE_DALI
    LOVE_DALI --- ---
    Já bych do toho nešel. Posledně když jsem zkoušel tu enterprise edici, tak mi to ani nechtěl nainstalovat drivery pro intel grafiku..
    ARIAEL
    ARIAEL --- ---
    SUPEX: Presto by jsem tohle nedelal, protoze pri zmene major verze OS je VZDY lepsi delat cistou instalaci.
    Tam mohou byt ruzne bordely po vecech co uz sice jsou odstranene ale v registru atd jsou zaznamy. A podobne.

    Takze jestli pouzit preview tak s tim ze budu pocitat s full reinstalem.
    BRAP242
    BRAP242 --- ---
    SUPEX: ja jsem to spis zminil v tom smyslu, ze klic pro Windows 10 dostanu z MSDN. Takze ho budu mit.
    SUPEX
    SUPEX --- ---
    BRAP242: To je klíč pro aktivování Insider buildů. Ten pro RTM určitě nebude.
    BRAP242
    BRAP242 --- ---
    SUPEX: legalni klic neni problem (jestli je teda spravnej ten z toho MSDN)
    SUPEX
    SUPEX --- ---
    BRAP242: No alespoň je takové info z konce minulého roku http://www.neowin.net/.../windows-10-microsoft-plans-to-let-users-upgrade-from-preview-to-rtm-builds

    BRAP242: No pokud platí pořád to info z minulého roku, tak by to mělo jít. Ale otázka je, jestli má cenu používat starší build, když už bylo uvolněné ISO pro 10130.

    Mimochodem, to, že to půjde proupgradeovat k RTM, neznamená, že k tomu dostaneš licenci. V RTM už to normálně budeš muset aktivovat legálním klíčem.
    BRAP242
    BRAP242 --- ---
    takze Windows 10 Pro Insider Preview 10074 (x64) - DVD (English) - je O.K ?
    BRAP242
    BRAP242 --- ---
    SUPEX: takze kdyz je nainstaluju, tak je pak muzu doupdatovat na plnohodnotny windows (potrebuju reinstalovat notebook a resim co tam dat za windows)
    SUPEX
    SUPEX --- ---
    BRAP242: Jakýkoliv insider build od 9926 nahoru. Aktuálně je k dispozici Pro a Enterprise.
    BRAP242
    BRAP242 --- ---
    Cus, mate nekdo vyzkoumany, ktery Windows 10 se daj momentalne nasadit na pocitac? (tzn aby sly upgradovat na ostrou verzi)

    DIK!
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    SM3: špatné wifi drivery?
    ARIAEL
    ARIAEL --- ---
    spatnej crack?
    SM3
    SM3 --- ---
    Přeinstaloval jsem na ntb win 7 ultimate, ale nejde mi připojit na wifi.
    Piše to chybu 651, zkusil jsem restartovat modem i zakázat IPv6 co jsem se někde dočetl, ale furt to nejde.
    Jde o modem od UPC.
    Můžete mi poslat bud nějaký odkaz nebo v bodech co s tim..
    Diky za nakopnuti ;)
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    NYCKER:
    takze on ma cistej wind 7 sam sem ho potahl z MSDN.
    drivery z lenova.

    dneska jsem ho rano vyndal z nabijecky. A jak se zapnul tak se i vybil. asi by mohl byt problem s vikem. mrknu cim to meri a prebastlim to.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    NYCKER: no zkusim mu uštědřit dozborku. zkusim to trošku vodborně.
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    NYCKER: A to je vono: Nechci slevu zadarmo!
    KOC256
    KOC256 --- ---
    NYCKER: Tak zalezi... My jednu hooodne slozitou aplikaci migrovali snad od verze access 95(co pamatuji ja). Pouzivaly se tam workgrozpy, ktere se v 2010 uz musely trochu nahackovat a v 2013 uz to je neprustrelne. Tam je i nejaky ten automaticky rekompilator, ktery samozrejme nezvlada vsechen ten rucni kod. Takze "reseni" je rdp na pc kde je O2010.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    NYCKER:
    ja si kdysi myslel ze ACCESS je super nástroj. Dneska bych ho už nepoužíval na nic. I právě tomu co píšeš...
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    ARIAEL: Holt předpovídat budoucnost je dost nevděčnej job ;)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam