• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOC256Windows - (Windows 7, 8, 10, 11, ...)
    B3DA
    B3DA --- ---
    BRAP242: zkousim jak insider preview (konkretne 10162) na vice zarizenich (kupodivu i na touch se mi lepe ovlada v netablet rezimu), tak i tu 10240. zatim jsem narazil na jedinou nekompatibilitu proti w8.1 a to jeden driver (psan pro w7), ktery prestoze jsem ho protlacil pres ochranu a tvari se ted ok, tak se zarizenim nekomunikuje.
    jinak vsechno ok, potesili me trochu v ms, ze pro nektere veci uz clovek nemusi do metrosettings only (treba users), nicmene stejne treba wupdate proste v desktop control panelu nejni. bavi me notifikacni panel, lepsi prace s vice okny na plose (vlastne uz plochach). nebavi me (jak v insider, tak v rtm) casty zaseknuti grafickych driveru pri probuzeni ze spanku, dela mi to napric zarizenimi vsude..
    SUPEX: ie tam porad vidim, tak nevim..
    MICKK
    MICKK --- ---
    SUPEX: IE bude kvůli zpětné kompatibilitř pořád ne?
    LOVE_DALI
    LOVE_DALI --- ---
    SUPEX: njn, klasika. My jsme slyšeli... ono to vypadá pěkně... jeden kamarád povídal...
    SUPEX
    SUPEX --- ---
    BRAP242: U mě už se ptají useři, kdy to začnem instalovat. Protože prý slyšel a četli, že tam je klasická start nabídka. A to je jako docela zásadní důvod pro upgrade a pro to, abych na tom zadupal čas.

    Už se těším jak si budou stěžovat, že jim tam chybí IE.

    No každopádně za měsíc by se to mělo rozjet.
    BRAP242
    BRAP242 --- ---
    RATTKIN: spis ten build 10240? Ja to teda testuju na vmware (zatim o.k.) akorat neivm zdali nasadit na notebook neo pockat do stredy (respektive ctvrtka rano)!
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    BRAP242: jestli myslíš insider preview tak jo
    BRAP242
    BRAP242 --- ---
    tak co, kdo uz jedete na W10?
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    VECTOR: zatím poslední držák mám http://www.ebay.com/itm/311340753143?_trksid=p2057872.m2749.l2649&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT
    na léto je to dobré, nespálím si na mobilu prst, když na něj šahám. Na zimu by to asi bylo špatné, to mobil dám pod volant.
    ZORBEN
    ZORBEN --- ---
    VECTOR: mam dobrou zkusenost s https://www.alza.cz/clingo-univerzalni-drzak-do-auta-d285954.htm myslim ze by to melo udrzet jakejkoliv telefon, maji varianty jak na sklo, tak do ventilace
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    Mate nekdo tip na osvedcenej drzak pro do auta na L920? Radsi nic na sklo, kamkoli na predni desku. Diky!
    BRAP242
    BRAP242 --- ---
    tak s toolkitem 2.5.3 se mi to aktivovat nepodarilo. Nicmene postup od ZORBENa funguje bezchybne!
    KRYSPIN
    KRYSPIN --- ---
    BRAP242: musíš být přihlášen
    BRAP242
    BRAP242 --- ---
    respektive, vidite nekde misto kde zmacknout THanks button?

    Microsoft Toolkit - Official KMS Solution for Microsoft Products
    http://forums.mydigitallife.info/...9-Microsoft-Toolkit-Official-KMS-Solution-for-Microsoft-Products

    Dik...
    SMRGL
    SMRGL --- ---
    B3DA: ARIAEL: pravě, že jsem někde zahlídnul "vyjádření" MS USA, kde říkali, že následná instalace krabicáku s win7 nebude následně fungovat.... nu uvidíme
    BRAP242
    BRAP242 --- ---
    Nemate nekdo link na Microsoft Toolkit 2.5.4 ?
    B3DA
    B3DA --- ---
    ARIAEL: :) jasny.
    kazdopadne je to prijemny posun od scenare se kterym jsem pocital driv - prevod fpp starsi verze na w10 oem a nemoznost dalsi aktivace starsi verze na jinem pocitaci v budoucnu (po smazani upgradovaneho pocitace).
    ARIAEL
    ARIAEL --- ---
    B3DA: Existuje tajemna magicka vec ktere se rika pocitadlo aktivaci...
    A ne, nevyplyva to z toho clanku.
    B3DA
    B3DA --- ---
    B3DA: je to zas krypticky, lec o neco malo jasnejsi..

    nicmene, z toho mi plyne, ze pokud bych chtel prasit, melo by byt legal upgradovat postupne x kompu :)
    (intalace w8.1 na pocitac b ve chvili, kdy uz je na pocitaci a upgradovano na w10 a repete na pocitaci c... atd).
    jasne, je to picovina, bude to ohlidano zrejme nejak a i kdyby ne, nemam to v planu, ale z popisu veci v tomto clanku to da se rici tak vyplyva :)
    B3DA
    B3DA --- ---
    B3DA:
    SMRGL:

    'V případě upgradu je získaná licence vázána na konkrétní zařízení, které bylo upgradováno. Při případné přeinstalaci systému bude možné na daném zařízení opět nainstalovat Windows 10. Chová se tak v podstatě jako OEM licence na nových počítačích z výroby.
    Licence získaná bezplatným upgradem na Windows 10 se tak neváže na licenci předchozího systému, ale jen na konkrétní aktualizované zařízení. Zároveň to znamená, že vaše původní krabicová nebo elektronická licence není upgradem ovlivněna a je (při standardním splnění licenčních podmínek) přenositelná na jiné zařízení.'

    Zdroj: http://technet.idnes.cz/..._nyv#utm_source=rss&utm_medium=feed&utm_campaign=technet&utm_content=main
    SMRGL
    SMRGL --- ---
    Ahoj, jak je to s ugradem na win 10 z krabicove win 7? Někde jsem zahlédl, že si tím z krabicové verze defakto udělám OEM bez možnosti návratu ke krabicové.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam