• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOC256Windows - (Windows 7, 8, 10, 11, ...)
    B3DA
    B3DA --- ---
    MICKK: jo, to je fakt
    MICKK
    MICKK --- ---
    B3DA: drivery na grafiky se imho o dost zlepší po vydání, musí výrobci napsat nové
    B3DA
    B3DA --- ---
    BRAP242: zkousim jak insider preview (konkretne 10162) na vice zarizenich (kupodivu i na touch se mi lepe ovlada v netablet rezimu), tak i tu 10240. zatim jsem narazil na jedinou nekompatibilitu proti w8.1 a to jeden driver (psan pro w7), ktery prestoze jsem ho protlacil pres ochranu a tvari se ted ok, tak se zarizenim nekomunikuje.
    jinak vsechno ok, potesili me trochu v ms, ze pro nektere veci uz clovek nemusi do metrosettings only (treba users), nicmene stejne treba wupdate proste v desktop control panelu nejni. bavi me notifikacni panel, lepsi prace s vice okny na plose (vlastne uz plochach). nebavi me (jak v insider, tak v rtm) casty zaseknuti grafickych driveru pri probuzeni ze spanku, dela mi to napric zarizenimi vsude..
    SUPEX: ie tam porad vidim, tak nevim..
    MICKK
    MICKK --- ---
    SUPEX: IE bude kvůli zpětné kompatibilitř pořád ne?
    LOVE_DALI
    LOVE_DALI --- ---
    SUPEX: njn, klasika. My jsme slyšeli... ono to vypadá pěkně... jeden kamarád povídal...
    SUPEX
    SUPEX --- ---
    BRAP242: U mě už se ptají useři, kdy to začnem instalovat. Protože prý slyšel a četli, že tam je klasická start nabídka. A to je jako docela zásadní důvod pro upgrade a pro to, abych na tom zadupal čas.

    Už se těším jak si budou stěžovat, že jim tam chybí IE.

    No každopádně za měsíc by se to mělo rozjet.
    BRAP242
    BRAP242 --- ---
    RATTKIN: spis ten build 10240? Ja to teda testuju na vmware (zatim o.k.) akorat neivm zdali nasadit na notebook neo pockat do stredy (respektive ctvrtka rano)!
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    BRAP242: jestli myslíš insider preview tak jo
    BRAP242
    BRAP242 --- ---
    tak co, kdo uz jedete na W10?
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    VECTOR: zatím poslední držák mám http://www.ebay.com/itm/311340753143?_trksid=p2057872.m2749.l2649&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT
    na léto je to dobré, nespálím si na mobilu prst, když na něj šahám. Na zimu by to asi bylo špatné, to mobil dám pod volant.
    ZORBEN
    ZORBEN --- ---
    VECTOR: mam dobrou zkusenost s https://www.alza.cz/clingo-univerzalni-drzak-do-auta-d285954.htm myslim ze by to melo udrzet jakejkoliv telefon, maji varianty jak na sklo, tak do ventilace
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    Mate nekdo tip na osvedcenej drzak pro do auta na L920? Radsi nic na sklo, kamkoli na predni desku. Diky!
    BRAP242
    BRAP242 --- ---
    tak s toolkitem 2.5.3 se mi to aktivovat nepodarilo. Nicmene postup od ZORBENa funguje bezchybne!
    KRYSPIN
    KRYSPIN --- ---
    BRAP242: musíš být přihlášen
    BRAP242
    BRAP242 --- ---
    respektive, vidite nekde misto kde zmacknout THanks button?

    Microsoft Toolkit - Official KMS Solution for Microsoft Products
    http://forums.mydigitallife.info/...9-Microsoft-Toolkit-Official-KMS-Solution-for-Microsoft-Products

    Dik...
    SMRGL
    SMRGL --- ---
    B3DA: ARIAEL: pravě, že jsem někde zahlídnul "vyjádření" MS USA, kde říkali, že následná instalace krabicáku s win7 nebude následně fungovat.... nu uvidíme
    BRAP242
    BRAP242 --- ---
    Nemate nekdo link na Microsoft Toolkit 2.5.4 ?
    B3DA
    B3DA --- ---
    ARIAEL: :) jasny.
    kazdopadne je to prijemny posun od scenare se kterym jsem pocital driv - prevod fpp starsi verze na w10 oem a nemoznost dalsi aktivace starsi verze na jinem pocitaci v budoucnu (po smazani upgradovaneho pocitace).
    ARIAEL
    ARIAEL --- ---
    B3DA: Existuje tajemna magicka vec ktere se rika pocitadlo aktivaci...
    A ne, nevyplyva to z toho clanku.
    B3DA
    B3DA --- ---
    B3DA: je to zas krypticky, lec o neco malo jasnejsi..

    nicmene, z toho mi plyne, ze pokud bych chtel prasit, melo by byt legal upgradovat postupne x kompu :)
    (intalace w8.1 na pocitac b ve chvili, kdy uz je na pocitaci a upgradovano na w10 a repete na pocitaci c... atd).
    jasne, je to picovina, bude to ohlidano zrejme nejak a i kdyby ne, nemam to v planu, ale z popisu veci v tomto clanku to da se rici tak vyplyva :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam