• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOC256Windows - (Windows 7, 8, 10, 11, ...)
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    SUNBEAM: to ale mluvis o start nabidce, ja myslel tu "listu" s cudlikem a hodinama a aplikacema
    SUNBEAM
    SUNBEAM --- ---
    VECTOR: start by měl jít přepnout na celou obrazovku jako to bylo ve win 8
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    DARUMA: mne se system nedari aktivovat prozmenu. asi maj problem nekde na serveru.
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    Tak jsem provedl upgrade na Surface pro 3 a ta nova start lista mi pripada absurdne mrnava. zatim jsem neprisel na moznost ji nejak roztahnout. Ale jinak prepinani tablet/pc modu po pripojeni klavesnice funguje hezky. Aplikace zustaly, vse funguje jak ma. Novy ovladaci panely se mi taky libi, ale zatim jsem nesel nijak do hloubky s pouzivanim pocitace. Jsem zvedavej jestli desitky nejak ovlivni vydrz baterie.
    DARUMA
    DARUMA --- ---
    Už se vám někomu povedlo udělat čistou instalaci Windows 10 na laptopu s OEM Windows 7? Zkoušel jsem čistou instalaci jak z původních Windows 7, tak z upgradu Windows 10 a ani jednou jsem neprošel přes zadání licenčního klíče. Máte stejný problém?
    CERMINEK
    CERMINEK --- ---
    Ahoj všem pokoším se konvertovat 1TB externí HDD z FAT32 na NTFS bez ztráty dat. Aktuálně nemám kam těch 100GB schovat a potřebuji na ten disk přesunout několik velkých iso.
    Zkusil jsem v cmd toto:
    chkdsk h: /f
    Convert H: /FS:NTFS


    Nicméně konverze spadne na "Nedostatek paměti" a prý poškozený 4GB velký soubor iso, který je ale ok. Snažím se googlit řešení ale nenacházím. Nemáte s tím někdo pls zkušenost?
    MAZA
    MAZA --- ---
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Windows 10 je oficialne dostupny na MSDN, stahujte :)
    https://msdn.microsoft.com/subscriptions/securedownloads/
    PEPPE_LOPEZ
    PEPPE_LOPEZ --- ---
    DICK85: já ti rozumím taky nechci poslouchat recepční že jí to netiskne
    DICK85
    DICK85 --- ---
    PEPPE_LOPEZ: Jasně tomu rozumím a reálně to bude opravdu probíhat tak že se v průbehu dne bude archivovat nebo je to průměr a reálně to bude vypadat že někdo dostane štos jednou týdně a půjde to "archivovat" ? :-)
    PEPPE_LOPEZ
    PEPPE_LOPEZ --- ---
    PEPPE_LOPEZ: nevíš o nějakém softu který funguje a nestojí 50tisíc
    PEPPE_LOPEZ
    PEPPE_LOPEZ --- ---
    DICK85: maximálně 100ks denně
    DICK85
    DICK85 --- ---
    PEPPE_LOPEZ: Rozhodně nedoporučuji dokupovat plugin do toho to stroje. Mám s tím velmi negativní zkušenosti. Je lepší nascanovat poslat např na FTP a pak pomocí nějakého OCR softu dál zpracovávat. Pokud těch dokumentů je hodně dost neúměrně to zatěžuje stroj. Testováno na KM C364 .
    PEPPE_LOPEZ
    PEPPE_LOPEZ --- ---
    DICK85:
    TOOMIX: teď jsem narazil že to snad bude umět naše tiskárna KONIKA BIZHUB c 364e
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    PEPPE_LOPEZ: tak jak píše DICK85 ;)
    PEPPE_LOPEZ
    PEPPE_LOPEZ --- ---
    TOOMIX: ne chtěl bych vložit do skeneru štos zákazek aby celý proces fungoval alespoň poloautomaticky
    DICK85
    DICK85 --- ---
    PEPPE_LOPEZ: OCR na vytěžení žárových kódu a pak skript na pojmenování daného dokumentu z vytěženého ČK a archivovat .
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    PEPPE_LOPEZ: asi nechceš kupovat čtečku čárových kódů do USB viď?
    PEPPE_LOPEZ
    PEPPE_LOPEZ --- ---
    Omluva za OT, ale je to akce v prostředí Windows :-)
    Zdravím, potřebuji rozjet archivaci dokumentů na kterých je tištěn čárový kód(číslo zakázky), tak aby se naskenovaný dokument uložil pod číslem čárového kódu.
    Nějaký nápad ?
    Co nejlevněji.
    Díky.
    BRAP242
    BRAP242 --- ---
    BRAP242: ja teda doufam, ze nVidia uz na tom maka....
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam