• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOC256Windows - (Windows 7, 8, 10, 11, ...)
    PEPPE_LOPEZ
    PEPPE_LOPEZ --- ---
    DICK85: já ti rozumím taky nechci poslouchat recepční že jí to netiskne
    DICK85
    DICK85 --- ---
    PEPPE_LOPEZ: Jasně tomu rozumím a reálně to bude opravdu probíhat tak že se v průbehu dne bude archivovat nebo je to průměr a reálně to bude vypadat že někdo dostane štos jednou týdně a půjde to "archivovat" ? :-)
    PEPPE_LOPEZ
    PEPPE_LOPEZ --- ---
    PEPPE_LOPEZ: nevíš o nějakém softu který funguje a nestojí 50tisíc
    PEPPE_LOPEZ
    PEPPE_LOPEZ --- ---
    DICK85: maximálně 100ks denně
    DICK85
    DICK85 --- ---
    PEPPE_LOPEZ: Rozhodně nedoporučuji dokupovat plugin do toho to stroje. Mám s tím velmi negativní zkušenosti. Je lepší nascanovat poslat např na FTP a pak pomocí nějakého OCR softu dál zpracovávat. Pokud těch dokumentů je hodně dost neúměrně to zatěžuje stroj. Testováno na KM C364 .
    PEPPE_LOPEZ
    PEPPE_LOPEZ --- ---
    DICK85:
    TOOMIX: teď jsem narazil že to snad bude umět naše tiskárna KONIKA BIZHUB c 364e
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    PEPPE_LOPEZ: tak jak píše DICK85 ;)
    PEPPE_LOPEZ
    PEPPE_LOPEZ --- ---
    TOOMIX: ne chtěl bych vložit do skeneru štos zákazek aby celý proces fungoval alespoň poloautomaticky
    DICK85
    DICK85 --- ---
    PEPPE_LOPEZ: OCR na vytěžení žárových kódu a pak skript na pojmenování daného dokumentu z vytěženého ČK a archivovat .
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    PEPPE_LOPEZ: asi nechceš kupovat čtečku čárových kódů do USB viď?
    PEPPE_LOPEZ
    PEPPE_LOPEZ --- ---
    Omluva za OT, ale je to akce v prostředí Windows :-)
    Zdravím, potřebuji rozjet archivaci dokumentů na kterých je tištěn čárový kód(číslo zakázky), tak aby se naskenovaný dokument uložil pod číslem čárového kódu.
    Nějaký nápad ?
    Co nejlevněji.
    Díky.
    BRAP242
    BRAP242 --- ---
    BRAP242: ja teda doufam, ze nVidia uz na tom maka....
    BRAP242
    BRAP242 --- ---
    B3DA: dik, tohleto vicemene odpovida tomu co jsem zatim dozkoumal ja ! tak uvidime jak to bude vypadat ve ctvrtek!
    MICKK
    MICKK --- ---
    SUPEX: tak jim to politikou vyměním
    SUPEX
    SUPEX --- ---
    MICKK:
    B3DA: Chlapi, musíte myslet jako useři :) Defaultně je nastavený Edge jako výchozí a taky má ikonku na taskbaru. Z pohledu uživatele tam to IE prostě není.
    B3DA
    B3DA --- ---
    MICKK: jo, to je fakt
    MICKK
    MICKK --- ---
    B3DA: drivery na grafiky se imho o dost zlepší po vydání, musí výrobci napsat nové
    B3DA
    B3DA --- ---
    BRAP242: zkousim jak insider preview (konkretne 10162) na vice zarizenich (kupodivu i na touch se mi lepe ovlada v netablet rezimu), tak i tu 10240. zatim jsem narazil na jedinou nekompatibilitu proti w8.1 a to jeden driver (psan pro w7), ktery prestoze jsem ho protlacil pres ochranu a tvari se ted ok, tak se zarizenim nekomunikuje.
    jinak vsechno ok, potesili me trochu v ms, ze pro nektere veci uz clovek nemusi do metrosettings only (treba users), nicmene stejne treba wupdate proste v desktop control panelu nejni. bavi me notifikacni panel, lepsi prace s vice okny na plose (vlastne uz plochach). nebavi me (jak v insider, tak v rtm) casty zaseknuti grafickych driveru pri probuzeni ze spanku, dela mi to napric zarizenimi vsude..
    SUPEX: ie tam porad vidim, tak nevim..
    MICKK
    MICKK --- ---
    SUPEX: IE bude kvůli zpětné kompatibilitř pořád ne?
    LOVE_DALI
    LOVE_DALI --- ---
    SUPEX: njn, klasika. My jsme slyšeli... ono to vypadá pěkně... jeden kamarád povídal...
    SUPEX
    SUPEX --- ---
    BRAP242: U mě už se ptají useři, kdy to začnem instalovat. Protože prý slyšel a četli, že tam je klasická start nabídka. A to je jako docela zásadní důvod pro upgrade a pro to, abych na tom zadupal čas.

    Už se těším jak si budou stěžovat, že jim tam chybí IE.

    No každopádně za měsíc by se to mělo rozjet.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam