• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOC256Windows - (Windows 7, 8, 10, 11, ...)
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    SUPEX: microsoft klasika. je možné, že to ještě změní, nebo insider protáhnou, ale nesázel bych na to.
    SUPEX
    SUPEX --- ---
    RATTKIN: Okej, no já jenom, že občas se objevilo, že i insideři bez předchozího systému dostanou upgrade s licencí. Ale pravda je, že jeden den byly zprávy takové a druhý den makové.
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    SUPEX: na licenci nárok nemáme. insider bude ještě chvíli pokračovat. pak koupit. nebo pokud na starém kompu byly 7ky nebo 8ky tak vrátit a upgrade.
    SUPEX
    SUPEX --- ---
    Hele, kluci. Dotaz.
    Byl jsem insider celou dobu a na jednom kompu jsem měl nainstalované testovací buildy. Mám nárok na licenci? Stačí když to proupgradeuju až do konce nebo si musím licenci koupit?
    ARIAEL
    ARIAEL --- ---
    ROBIN_SNNS: Update je ted v start->Setings
    ROBIN_SNNS
    ROBIN_SNNS --- ---
    Ještě k problému s probuzením v desítkách - vyplatí se též prověřit naplánované úlohy ve správě počítače.
    Jinak je docela zajímavé, že mi ve verzi pro nefunguje panel windos update (vůbec se mi neotevře)
    OREA
    OREA --- ---
    Zdravim a prosim o radu.
    Mame Laptop Lenovo s Windows 7, pri recovery procesu na Windows 8 doslo k potizim. Na konci procesu se ukazalo okno - instalace byla dokoncena prejete si restartovat nyni? Dala jsem ANO a od te doby windows pise hlasku: "Windows could not complete the installation. To install Windows on this computer, restart the installation."

    Kdyz dam OK (jina moznost neni) - tak se to cele Restartuje a pak se ukaze zas ta stejna hlaska - a je to porad dokola.

    Co s tim?
    :/
    ARIAEL
    ARIAEL --- ---
    NYCKER: Ja tedy bez pardonu dal do politik ze vsechny OS se nechavaji anglicky + lokace atd se nastavi cesky. Takze jim funguje klavesnice, datumy atd ale vsechny chybove hlasky jsou anglicky a da se s tim pracovat.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    NYCKER: a nastavil jsi si v profilu češtinu ?
    ARIAEL
    ARIAEL --- ---
    NYCKER: Pokud vim tak ne primo po staru, existuje pouze jazykovy balicek ktery lze stahnout bud primo a nebo pres nastaveni jazyka primo ve Windows.
    ARIAEL
    ARIAEL --- ---
    ROBIN_SNNS: jj, to je v principu totez:)
    ROBIN_SNNS
    ROBIN_SNNS --- ---
    ARIAEL: Ne nedotkla jsem se. Ale nakonec jsem ještě našla tohle: http://www.techsupportalert.com/content/how-fix-computer-keeps-waking.htm
    a zabralo to.
    ARIAEL
    ARIAEL --- ---
    ROBIN_SNNS: dotknes se klavesnice? tohle maji zapnute... probouzeni.. da se to vypnout v powermanagementu
    ROBIN_SNNS
    ROBIN_SNNS --- ---
    Věděl by někdo proč se mi W10 x64 pár sekund po přechodu do režimu spánku zase samovolně (bez vnějšího podmětu) produdí?
    ARIAEL
    ARIAEL --- ---
    MUXX: FileUnsigner.exe
    MUXX
    MUXX --- ---
    ARIAEL: mas pravdu. byl to build od vývojářů. mel sice být podepsaný, ale tohle jsem nezkontroloval. řekl bych, že bude chybět root certifikát CA autority. dík za tip
    ARIAEL
    ARIAEL --- ---
    MUXX: Jsem koukal ze W10 daleko vetsi duraz kladou na digitalni podpis v programech. Mam nejake starsi setpy - ci spise setupy delane ignorantama - ktery treba na podpis pouzili nejaky selfsigned certifikat.
    Na starsich Win to nainstalovat slo bez zadne hlasky, ale na W10 jsem to proste neprinutil povolit mi to pustit.
    V dokumentaci jsem nasel ze jsou nastaveni jak treba povolit snizeni zabezpeceni pro ruzne veci, ale ty podpisy ne.
    Nakonec jsem nasel napsanou malinkou rutinu ktera proste z takoveho praseprogramu ten certifikat urizne. A potom to spustit jde.
    Tem Windows daleko mene vadi kdyz tam zadny certifikat neni nez kdyz je tam neco co je evidentne blbe.
    MUXX
    MUXX --- ---
    dneska mi neslo nainstalovat tiskárnu na win10. porad to psalo u tiskarny 'setup in progres' a tiskárnu neslo použít. pak to začalo psát i u monitoru. nakonec jsem zjistil, že kdyz povolim přístup na internet, tak najednou všechno funguje....
    KOC256
    KOC256 --- ---
    AVATAR:
    win+X ?

    pMysitko na Start?
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    Dotaz...
    po nainstalovani win 8.1 ze zalohy se mi nezobrazuje ikonka napajeni (power) a muzu se maximalne tak odhlasit. Restartovat a vypnout pocitac muzu az po odhlaseni.

    google poradil nejaky zasah do registru, ale to mi nepomohlo.

    Nevite co s tim?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam