• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOC256Windows - (Windows 7, 8, 10, 11, ...)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    BRAP242:
    chyby v PHPcku? co tim myslis?
    BRAP242
    BRAP242 --- ---
    muzu mit dotaz: nemate nekdo tip na antivirus kterej by se dal nasadit na hostingovej server ? nebo neco co dokaze prohledat PHPcka a najit chyby...
    TOFI
    TOFI --- ---
    podobny clanek uz vysel pred casem tady
    Ladíme Windows 10: Nastavení soukromí, služeb, tipy a triky
    http://pctuning.tyden.cz/...s/36449-ladime-windows-10-nastaveni-soukromi-sluzeb-tipy-a-triky?start=3
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    MICKK:
    uac neni tak supr nápad
    ale vypnout firewall je velmi dobrej nápad pokud máš svoje řešení.

    RATTKIN: jenže pak jsi se a.) nepřihlásil nikam b.) jsi neviděl hesla

    celkově to vidim jako dobrej článek. nic ti nenutěj stylem "mam supr skript kterej za tebe vymrdá sousedku jen spust tohle a neptej se". To že to psal mlaďas je vidět ale to neni chyba.
    ARIAEL
    ARIAEL --- ---
    RATTKIN: V tom poslednim slove mas preklep... misto "st" tam ma byt "p"
    ARIAEL
    ARIAEL --- ---
    KOC256: jj videl jsem to uz docela dlouho. Akorat ze mi prakticky nic z toho neprislo uzitecne. Pozitivni tam je spis to ze je to prehledny a ze je to formou powershellu
    MICKK
    MICKK --- ---
    MOPIK: jo vysvětleno:
    firewall = otrava co mi kecá do života,
    User Account Control = Úhlavní nepřítel lidstva od dob Win7
    MOPIK
    MOPIK --- ---
    MICKK: tak nikdo nerika vezmi script a pouzij ho cely :) me se zamlouva, ze je tam vse vysvetleno
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    MICKK: tyhlety lidi byly nejspokojenější na windows 95, kde místo zadání hesla šlo mačknout storno.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    MICKK:
    ja netvrdil ze jsem paranoik a ze to delam...
    MICKK
    MICKK --- ---
    KOC256: protože vypnout updaty, firewall a UAC je super nápad....
    KOC256
    KOC256 --- ---
    MOPIK:
    no ja na neho presel z jineho na ktery se jen odkazoval. Toto je spise technicky clanek pro neBFU uzivatele...
    MOPIK
    MOPIK --- ---
    KOC256: to je super, jasny a prehledny clanek :)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    Ze windows nejak spehuje jsem vedel. Ze mi to je jedno je vec druha. Ale ze to maji tak promakane jsem netusil...

    Jak z Windows 10 udělat desktopový systém | Disassembler
    http://www.dasm.cz/clanek/jak-z-windows-10-udelat-desktopovy-system
    KOC256
    KOC256 --- ---
    Netušíte jak je myšleno připojování do MS VPN ve Win10. Dělám to na nesmyslné 4 kroky...

    1. Klik na síť v trayi
    2. Klik na uloženou VPN
    ### tady je ten mezikrok, kde se otevře celé nastavení, místo aby se rovnou vytočilo
    3. Klik (znovu) na uloženou VPN
    4. Klik na připojit
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    NYCKER: já jsem slyšel hororový zprávy, kdy pentest tým nahlásí zranitelnosti a za rok, když si je zase objednají, tak pošlou ten samý report, protože to za rok se nikdo neobtěžoval opravit a tak dokola každý rok. K tomu ty haklý firmy v novinách se základníma chybama.
    Já se do všech našich služeb hlásim jako Bobby Tables a všichni progrramátoři to o mě ví.
    ARIAEL
    ARIAEL --- ---
    NYCKER: Bavit se s nima muzes:) Dej jim jednu stanici s hardeningem a at ti ukazou jak ji penetrujou hosici :)
    ARIAEL
    ARIAEL --- ---
    NYCKER: Mu rekni at si jde lip vycistit zuby :) A penetration testery posli do bordelu at si na sebe vydelaji...
    KOC256
    KOC256 --- ---
    NYCKER:
    si to predstavujes strasne naivne...

    ANO získáváme informace - POPLAAAAACH
    NE nezískaváme infiormace - APRIORI TO JSOU LHÁŘI

    A není nic mezi tím... Nemohou říct něco sledujeme. Přesne vím jak se cítí, protože by neměli prostor to zdůvodnit a i kdyby, tak většina lidí by to nepochopila... Takže raději mlčí. Většina to přejde protože neřekli nic senzačního a ten zbytek co se v tom potřebuje šťourat, tak se v tom stejně šťourat bude...
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    ARIAEL: my máme jednoho zákazníka, z těch co znám, který má adsl modem od O2 a nic víc a už teď přikročili k D-natování pouze některých externích, předem známých ip adres. Všichni ostatní něco lepšího a připojujeme se k nim přes vpnku a nějak bezpečnost řeší.
    ARIAEL
    ARIAEL --- ---
    RATTKIN: Hm to je nejak mimo muj zaber, naprosta vetsina firem fw vubec nema nebo tak max jeden NAT a ten zbytek ma velke boxy.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam