• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOC256Windows - (Windows 7, 8, 10, 11, ...)
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    COMMANDER: google už xp a ie nepodporuje víc jak rok
    nepodporuje = nefunguje a nebude fungovat
    COMMANDER
    COMMANDER --- ---
    snad ne OT, ale nevim..
    windows XP, instalovaná aplikace Google Disk, ale při přihlašování vyhodí dialogové okno ala IE o tom, že stránku nelze zobrazit
    to bude souviset s tím, že na IE (je tam defaultní XPčkovská vezre IE 6.0) nejde zobrazit web google, zkoušel jsem i verzi 8.0 (max verze pro XP) a ani tam nejde ani web googlu (opět, že stránku nejde zobrazit)
    DNS ok, v tom IE jsem to zkoušel i přes IP adresu googlu, ve Firefoxu (který je tam jako defaultní prohlížeč), je google ok
    vím, že se ptám na nesupportovaný a potenciálně nebezpečný OS, ale tu google drive appku tam potřebuju rozjet a vůbec nechápu, proč se ani google.com nespustí v IE
    díky moc za radu :)
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    PISTA1: v tom případě je nainstaluj přes live účet a pojede to
    PISTA1
    PISTA1 --- ---
    RAINBOF: ne sou to 2013
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    PISTA1: ano protože je to nejspíš offce365
    FESTER
    FESTER --- ---
    PISTA1: pojedou dal...
    PISTA1
    PISTA1 --- ---
    Když mám tablet s 8 a k nim je licence na office 2013, pojedou office dál i když upgrejdnu na 10?
    MICKK
    MICKK --- ---
    R6ANDREW: a ten SW co jsi koupil v autě a bez něhož auto nefunguje si taky při prodeji odinstaluješ a nainstaluješ na novém autě, které si koupíš bez SW?
    SWIST
    SWIST --- ---
    FESTER: Ok, toho jsem se bál.. Ale říkal jsem si jestli to nejde nějak obejít.. Přijde mi škoda zahazovat tu legální licenci.. Díky
    FESTER
    FESTER --- ---
    SWIST: sam sis odpovedel..
    zdarma od 7 , pokud je to nizsi verze tak koupit...
    SWIST
    SWIST --- ---
    Zdravim.. Dával jsem do kupy, nějaký starý PC, je na nich (legální) Win Vista.. Lze je nějak upgradovat na Win 10? Zatím co jsem našel, tak píšou že upgrade zdarma je až od Win 7.. :X
    R6ANDREW
    R6ANDREW --- ---
    no ja osobne povazuju OEM za zlodejinu. Tady mate nove auto, k nemu STK, ale jakmile vam dojde benzin, musite na STK znova..
    R6ANDREW
    R6ANDREW --- ---
    ARIAEL: aha, takze legalizovat mam jak ted? lol, ze ja jim ty prachy daval!
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    RAINBOF: to není divný, to je normála Microsoft, jedna ruka tleská druhá ne. http://www.microsoft.com/OEM/en/licensing/sblicensing/Pages/downgrade_rights.aspx#fbid=U8O36TPMWIN
    Perform the downgrade process to the eligible downgrade product using the media/key from a genuine, previously licensed OEM or retail product.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    RATTKIN: to je trošku divný. zaprvé mě to řekla přímo linka ms a to několikrát. zadruhý jak by to měly teda ty diskless downgrade co prodává třeba lenovo?
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    RAINBOF: četl jsem na ms u downgrade, že bezpodmínečně musíš mít originální médium, že jinak je downgrade neplatný.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    ARIAEL:
    1.) za jetou licenci dostal flastr
    2.) v tom ze se nemuis pretahovat o licenci s puvodnim vlastnikem. I kdyz je aktivovana (coz v mem pripade kdy si ji koupil soused nebyla) mas porad stitek ktery ten druhy vetsinou nema. Navic ti to garantujou pokud by zlobila tak ti ji vymenej a to uz rozdil je. Osobne povazuju lepsi mit na pc toto nez nejaky warez.

    no a na zaver poznamka k tem mediim medium k instalaci muzes pouzit jaky chces. Podle MS je dokonce pripustny ho mit z warezu (oficialni postoj pro downgrade napriklad W8 na W7 nebo XP).
    ARIAEL
    ARIAEL --- ---
    RAINBOF: a v čem se to liší od ukradeneho čísla? V ničem, ty "pro domácí použití"....
    ARIAEL
    ARIAEL --- ---
    RAINBOF: a jak tu psal tofi tak prodává aktivované licence. Takže jednoznačně krádež.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    ARIAEL: mě ne :) ale for home use si myslim ze to staci.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam