• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOC256Windows - (Windows 7, 8, 10, 11, ...)
    SCHUNA
    SCHUNA --- ---
    RESIDENTE: A co vlastne chces dosiahnut?
    RESIDENTE
    RESIDENTE --- ---
    ten recovery sxstem partition vubec nikdy neexistoval chteli by jenom abych to tam poslal a oni mne to jenom preinstaluji a zadnej system partition tam nedaj - je to videt i z jejich komunikace
    RESIDENTE
    RESIDENTE --- ---
    to je šméčko :)
    RESIDENTE
    RESIDENTE --- ---
    ahoj,
    mam problem s windows 10 na ktere jsem prechazel z 8cek. zjistil jsem momentalne ze se mne po preinstalaci smazal systemovy oddil. da se systemovy oddil jrste nejak vytvorit - nechci ho posilat do ofiko servisu asus na tyden dva a jeste ty prachy. (v počitaci mam nechtene aplikace a pocitac je velmi zpomaleny - neni zavirovany, pouzivam ofiko noda.
    diky
    za rady
    KOC256
    KOC256 --- ---
    CHILDINTIME:
    muzes stahnout odkud chces a zkontrolovat otisk... treba bude stejny no :)
    CHILDINTIME
    CHILDINTIME --- ---
    CHILDINTIME: ... takze neni pravda, ze na pouziti oem kodu je potreba oem instalacni medium.
    CHILDINTIME
    CHILDINTIME --- ---
    ROBIN_SNNS:
    CHILDINTIME: stahnul jsem anglickou verzi z toho mirroru, aktivace pres kod online nesla, pres telefon ano, takze mam windows aktivovane na ten klic co je na nalepece jak to ma byt. Ty verze z piratabay, ulozto a podobne jsem brat nechtel, nikdy nevis co v nich je :) a u toho mirroru si aspon muzes zkontrolovat ty hash otisky medii..
    ROBIN_SNNS
    ROBIN_SNNS --- ---
    Na použití s kódem z coa štítku potřebuješ oem instalační médium. Problémem v případě Vaio byly vždy ovladače - sony si dělávala vlastní a na svém webu je ne vždy všechny zveřejnila.
    Měla by ti stačit některá z českých verzí dostupných na netu (thepiratebay.vg, uloz.to). Sedmičky jsem takto už instalaovala, a vždycky to vzalo.
    CHILDINTIME
    CHILDINTIME --- ---
    tady http://mirror.corenoc.de/digitalrivercontent.net/ je 'mirror' obrazu co byly na digitalriver. Jsou to jen torrenty a nejsou moc seedovany, ale anglicka verze celkem jde.
    ARIAEL
    ARIAEL --- ---
    CHILDINTIME: Navic Sony je tak hodna ze ti za prachy posle medium ktery nefunguje. Protoze ti poslou to z MS. Vlastni zkusenost.
    B3DA
    B3DA --- ---
    CHILDINTIME: resil jsem neco obdobneho, verze stazena z ms webu klic nevzala, musel jsem pohledat verzi dle kodu vpravo od barcodu na coa stitku (u me napr. x16-96076). zacal bych tam..
    CHILDINTIME
    CHILDINTIME --- ---
    mam klasicky problem, na kolegovo notebooku sony vaio se rozbil disk, instalacni medium nebylo, jen recovery partition z kteryho slo udelat (coz nikdo neudelal). Notebook ma na tele nalepku s klicem na win 7 home premium 64b, rad bych je tam nejak nainstaloval. Formular https://www.microsoft.com/en-us/software-download/windows7 tento klic neuznava, protoze Sony. Jak nejlepe/nejrychleji sehnat instalacni medium? (pres sony to bude na dlouho asi, nebyl by nekdo ochotny mi na stazeni pujcit svuj licencni klic?). Linky na Digital river uz nefunguji.
    CPT_PLESARD
    CPT_PLESARD --- ---
    ARIAEL: jenze maly "d s hackem" vypada takhle "ď" ...
    ARIAEL
    ARIAEL --- ---
    KOKES: Ted a jina slova ti to normalne napise, ale on chce skutecny hacek, ne jen carku za d.
    KOKES
    KOKES --- ---
    KOC256: chybí tam např. běžné "teď":-)
    OVECKA_MJ
    OVECKA_MJ --- ---
    SEZI: nepřinesu řešení, ale vím, že tohle jsem řešil! někdy na vysoký jsem si tím dost lámal hlavu a nakonec to bylo jen sw něco...
    ARIAEL
    ARIAEL --- ---
    KOC256:
    CPT_PLESARD: Tak alespon vim jakym slovum se vyhybat aby jsem nemusel reinstalovat vsechny pocitace.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    Scrabble - Slovník povolených slov - Ď
    http://www.deskovehry.info/pravidla/scrabble/slova-d1.htm
    CPT_PLESARD
    CPT_PLESARD --- ---
    ARIAEL: v imperativu smrď
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam