• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOC256Windows - (Windows 7, 8, 10, 11, ...)
    HAWLIS
    HAWLIS --- ---
    HAWLIS: v tom článku to tedko vidim... $7k menší a $20k větší....... asi skočim do alzy pro něco vobyčejnýho :D
    HAWLIS
    HAWLIS --- ---
    TOFI: jo už to vidim... Surface Hub. No to asi nebude vončo pro můj obejvák .))) Počítám že se to pod 100k nevejde a to jeste jestli nejsem mimo o řád....
    Microsoft Surface Hub to ship starting January 1, 2016 | ZDNet
    http://www.zdnet.com/article/microsoft-surface-hub-to-ship-starting-january-1-2016/
    TOFI
    TOFI --- ---
    HAWLIS: jo tohle, to by mela byt Microsoft 4K TV with Windows 10
    HAWLIS
    HAWLIS --- ---
    TOFI: nene, myslim to TV vlevo nahore.. jestli to je TV...
    TOFI
    TOFI --- ---
    HAWLIS: jestli myslis zarizeni u TV uplne vpravo, tak je to kinect pro xbox one
    HAWLIS
    HAWLIS --- ---
    pls co to je za zarizeni na tom obrazku ta televize?
    http://static.neow.in/images/uploaded/2014/09/screen_shot_2014-09-30_at_1.55.19_pm.jpg
    Zvažuju koupi TV a když si procházim nabídku, tak všechno je hrozně smart a má to x nejakejch svejch OS atp..
    nemůžu najít, jak je kompatibilita dnešních TV s W10...
    Díky za info
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    COLBEN: eclipse.lnk na ten exe
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    COLBEN: z mojí trpké zkušenosti si myslím, že start menu search hledá jen ve start menu složce. dej tam link na ten program, někam.
    COLBEN
    COLBEN --- ---
    KOC256: nehleda. normalne to najde soubory co jsou ve stejnym adresari jen ten eclipse.exe ne
    KOC256
    KOC256 --- ---
    COLBEN: A nehleda to jen apky ve start menu?
    COLBEN
    COLBEN --- ---
    RATTKIN: start menu search, pres pruzkumnika to jede dobre (skoro to vypada, ze to zaindexovany je a problem je z nejakyho duvodu ve start menu)
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    COLBEN: to hledání je start menu search, nebo hledání přes průzkumníka? zkusit oboje.
    OVECKA_MJ
    OVECKA_MJ --- ---
    SUPEX: zajimavy je, ze mne to nepise #& ale vetsinu ostatnich mi to pise... ale ty dva tam nenatlacim
    COLBEN
    COLBEN --- ---
    MUXX: nema
    MUXX
    MUXX --- ---
    COLBEN: Nemam ted po ruce windows ale nema ten soubor ve vlastnostech vypnute indexovani?
    COLBEN
    COLBEN --- ---
    RATTKIN: diky, ale nejde o to, ze bych to neumel obejit, ale proc se to deje
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    COLBEN: já mám programy, co chci spouštět se start menu napsáním prvních pímen, nalinkované do start menu jako zástupce
    COLBEN
    COLBEN --- ---
    Ahoj, ve win 10 mam primo na plose slozku s eclipse. Z nejakyho duvodu kdyz dam do start menu searche eclipse.exe tak ho to nenajde. Exe je v typech indexovanych souboru zaskrtnuto, ale stejne se to nenajde. Bez problemu to najde pres ten search uplne vsechny soubory co jsou vedle toho eclipse.exe, ale eclipse.exe ne. Netusite nekdo? Zkusil jsem rebuildovat index, ale nepomohlo
    GURBON
    GURBON --- ---
    SUPEX: jestlli si to instaloval v eng tak bych sel do ovladacich panelu/oblast/správa - tlacitko kopirovat nastaveni - to ti zmeni nastaveni pro prihlasovaci obrazovku na CZ. Pisu to ze 7micek ale v 10 je to tusim stejne. A jeste na prvni karte nastavit natvrdo cestinu - 10tky tam maj defaultne moznost - dle zvolene klavesnice.
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    OVECKA_MJ: já mám programátorskou klávesnici a češtinu píšu přes alt-gr.
    Jinak mě napadá ještě euro, to bych si taky do passwordu nedával
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam