• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOC256Windows - (Windows 7, 8, 10, 11, ...)
    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    nazdar. muzu se zeptat na problem s w10? od posledniho updatu mi padaji. googl mlci. diky
    ASACHI
    ASACHI --- ---
    KOC256: ne
    KOC256
    KOC256 --- ---
    ASACHI:
    umi synchronizace hesel napric vice zarizenimi?
    ASACHI
    ASACHI --- ---
    KOC256: V tom mas naprostou pravdu ... neni za ni 100% nahrada.
    Kazdopadne fakt zkus aktualni beta build x64 vivaldi.

    Neskutecne rychly prohlizec a hlavne jde v duchu byvale opery co se pridavanych funkci tyka.
    Vyladili uz i smooth scroll, takze uz je to uplna parada.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    ASACHI: Ja jsem nebyl a nejsem tolik zavisly na sidebaru a spise mi vyhovuji jine featchures. Kazdopadne starou dobrou operu zatim v rovine toho co umela kolem nic nenahradilo.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    ARIAEL: Kdyby ses jen podivil, tak OK - mas nazor. Ale danym vylevem jsi jen ukazal, ze se v dane problematice jiz 5 let neorientujes... ...pokud zustanu v korektni rovine.
    ASACHI
    ASACHI --- ---
    Vivaldi pouzivam od prvniho alfa sestaveni a neeviduju zadne problemy :)

    Je to jediny prohlizec, ktery ma sidebar na bookmarky, takze alternativa stejne neexistuje.
    Byl jsem take nucen prejit na nej ze stare opery, kdyz mi v ni pulka webu uz nejela.
    ARIAEL
    ARIAEL --- ---
    COLBEN: Je to mozny, tu fakt nesleduju... Prave kvuli tomu ze s ni bylo tolik problemu. Ostatne ono ani v mozille toho dost nechodi.
    Nejmin problemu je s chrome a s IE...
    COLBEN
    COLBEN --- ---
    ARIAEL: ale ne, opera pred casem vymenila jadro za webkit takze defakto je stejne kompatibilni jako chrome...treba ja ji pouzivam, protoze gesta mysi jsou implementovana v zakladu a ne jako rozsireni coz se kope s nekterymi javascripty apod.
    ARIAEL
    ARIAEL --- ---
    KOC256: Opera? To je nejaky sebemrskacstvi z minulyho tisicileti, ne?:) Vzdyt na tom uz ani vetsina stranek nejede. U par lidi jsem to jeste videl ze si na to kdysi zvykli a ted to jeste furt pouzivaji, ale kazdou chvili slysim ze neco nejde. Tak se nevzrusuju a jen jim rikam at to zkusi na nejakem funkcnim prohlizeci...
    ARIAEL
    ARIAEL --- ---
    FESTER: Ja taky... Je to celkem sikovny, maly a rychly. Na rozdil od ostatnich.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    MUXX: no beta 2 neni moc. vivaldi jsem taky pouzival ale prestal jsem protoze nebyly pluginy a obcas to zdechlo.
    MUXX
    MUXX --- ---
    RAINBOF: co dneska není..
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    MUXX: jen je porad beta.
    MUXX
    MUXX --- ---
    Vivaldi se mi zdál OK.
    HAWLIS
    HAWLIS --- ---
    KOC256: opera mi vůbec nesedla, takže to sem tak rok teď používal mozillu. Ta byla +/- použitelná, ale pár věcí mi taky chybělo.
    Obávám se, že MS ke kvalitnímu prohlížeči jestě nedospěl... Ctrl+z je taková kudla do zad. zřejmě poslední hřebíček... Address bar je v pohodě, to už asi opravili, neb s tím problém nemám a neschovává se.
    Jenže co ted. Mozilla je krajní řešení... Asi budu muset zkousnout Google a najedu na plno na jejich Chrome... Když ten Iron mi že všeho byl nejblíže, tak budu muset zbourat svoje bloky a prostě chrome používat. Stejne pouzivam gmail...

    Nebo existuje / může nědko doporučit kvalitní chromium based browser, co stíhá tempo s dobou? Na Ironu mi bylo sypatický, že deklaroval absenci trackovacích a podobných "funkcí"... i když někdo tvrdí, že to je jen zástěrka, ale jak se v tom má člověk vyznat...
    KOC256
    KOC256 --- ---
    HAWLIS:
    no je to porad takovy nedodelek. ja ho spustil jednou a zjistil jsem ze ma dementne reseny adresni radek - porad byl nejaky neviditelny a nebo se choval blbe. Tak jsem ho rovnou zavrhl...

    A obecne v opere mi vyhovuje nativni mouse gestchures, synchronizace mezi PC, ... takze nemam duvod resit jiny prohlizec...
    HAWLIS
    HAWLIS --- ---
    Edge - nejde ctrl+z při psaní textu v prohlížeči?? wtf!
    HAWLIS
    HAWLIS --- ---
    KOC256: já hromadu let pouzival IE, pak mě něco přimělo používat Iron (chromium based) a kdyby pořád němci stíhali tempo s vyvíjením, tak by neměnil.. jenže iron šel doprdele a já nenašel nic, co bych považoval za dobrou náhradu (chromu se braním z principu). přechodně to byla mozila, ale věděl sem, že s W10 dam šanci tomu Spartanovi (škoda že nezůstalo tohle jméno :D ) respektive Edge... W10 sem nainstalovat no a zatím se Edge snažím používat.
    Co je na něm, podle Tebe, špatně? Rád si poslechnu názor. Za mě - jestli tam brzo nebude swipování back/forward, tak asi utíkám... ale rád bych věděl kam :D
    RAGNAROK
    RAGNAROK --- ---
    Nevim kam s tim zajít. Přehrávám film v se zvukem v DTS na mi low end 5.1. Dialogy se přehrávají jen centrálním repráku v levém a právém skoro nic jen takové slabé huhňání. Po většinu filmu tedy hraje jen centr a nemá to žádnou atmosféru. Neni nějaký program/nastavení který by zvuk z centrálního roztáhl na levý a pravý reprák s tím, že by bylo zachováno 5.1?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam