• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOC256Windows - (Windows 7, 8, 10, 11, ...)
    THOMASMORTA
    THOMASMORTA --- ---
    TOFI: Ta záloha se na ten disk nejspíš nevejde a bude na druhém disku. Já naposledy instaloval Windows z CD, takže bych potřeboval návod pro úplně blbé, jak sehnat instalačku a nainstalovat to načisto.
    TOFI
    TOFI --- ---
    THOMASMORTA: ta X205 je taky 32GB pokud jsi delal upgrade 8.1 na W10 tak tam mas zalohu Windows.old kterou tim cisticim nastrojem odstranis, nebo mozna zkus udelat uplne cistou instalaci od zacatku a cely disk preformatovat. jak rikam nam to chodi fakt slusne, taky mame jen firefox, vlc a nod32. jinak fakt nevim cim to muze byt kadopadne vykon toho procaku i pamet na ty 210 bohate staci a chodi to perfektne.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    THOMASMORTA: zkus zjistit stav SSD. Jinak pockej az se ti system aktivuje a sjed to nacisto.
    THOMASMORTA
    THOMASMORTA --- ---
    TOFI: C je 32 GB SSD, takže tam zálohy systému nejsou. CCleaner jsem zkusil - v registrech tomnašlo hromadu chybějících odkazů, takmjsemmje smazal, odinstaloval jsem si McAfee... Pomalé je to pořád:-( Ale jinak ve Windows mám jen firefox, avast, vlc a kodu game lab. Ten počítač nebyl dosud používaný a zprovoznil jsem ho hlavně kvůli vykoušení kodu.
    TOFI
    TOFI --- ---
    THOMASMORTA: cau, ma pritelka ma podobny netbook ASUS X205TA rovnez jsem upgradoval na W10 32bit a vse funguje paradne, zkus pouzit cclener a procistit registry a rovnez procisti stary instalaci windows.old (na c: zvol vlastnosti a vycisteni disku-dalsi moznosti
    THOMASMORTA
    THOMASMORTA --- ---
    Ahoj, chtěl bych poradit - upgradoval jsem transformer book od asusu z téměř továrního nastavení na Win 10. Současný stav je ten, že je to neuvěřitelně líné - na něco kliknu a minimálně sekundu se nic neděje, pak to načítá i třeba obrazovku nastavení... Nevěděl byste někdo, co dělám špatně, že je to tak pomalé?
    Stroj nackterém se to pokouším rozeběhnout je tenhle, sytém je 32 bitový:
    ASUS T100TAF-BING-DK038B, bílá | CZC.cz
    http://www.czc.cz/asus-t100taf-bing-dk038b-bila/166276/produkt
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    RAINBOF: dík ;)
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    ADAMIRA: smaz v dane slozce soubor thumbs.db udelaji se ti nahledy nove a spravne.
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    KOC256: Haleluja, díky moc, přesně tohle jsem hledal.

    Sice to ukazuje fotky před úpravou (v tomhle případě hned po naskenování - neotočené) ale to už je jedno.

    Každopádně díky MOC!!!
    KOC256
    KOC256 --- ---
    ADAMIRA:
    a toto?

    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    KOC256: teď nevím co tím myslíš...

    Ať se podívám do jakékoliv složky, at jsou v ní fotky, malé, střední velké, nebo opravdu malé obrázky, je to jedno, náhled mi to neukáže :



    KOC256
    KOC256 --- ---
    ADAMIRA:
    zkus si někam nahrát nějakou fotku co vidíš a otestovat to tam...


    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    KOC256: nepomáhá, žádný z těch nastavení, prostě náhledy nevidím
    ***
    btw. pokud si obrázky otevírám v "prohlížeči obrázků" tak mi to místo poloviny fotek ukáže černou obrazovku :/
    KOC256
    KOC256 --- ---
    ADAMIRA:
    "Velke ikony" ?
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    TOOMIX: Heled, chapu, idiot, lama, blbec, naprosto beru a klečím tu na hrachu a omlouvám se ale .... já prostě tu možnost co kde mám zaškrtnout nevidím, fakt se omlouvám, asi mám mrtvici... :-/
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    ADAMIRA: myslíš kartu zobrazení?



    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    Dotaz, za živýho boha na to nemůžu přijít, asi to bude něco hrozně jednoduchýho ale fakt nevim.

    Jak zapnu ve win 10 náhledy obrázků ve složce? Netušíte někdo? Ve win 8.1 (hrozný zlo mimochodem) jsem otevřel složku s fotkama a okamžitě jsem viděl náhledy, po přechodu na win10 prostě NE! Žádný zapínání náhledů nemůžu najít.

    Předem díky za pomoc a omlouvám se za takovejhle dotaz.
    SUPEX
    SUPEX --- ---
    ROBIN_SNNS: Chyba tiskárny a jejich driverů.

    U otce v práci jsem řešil na chlup stejný případ a dokud HP nevydalo bugfix, v jehož changelogu bylo specificky uvedeno něco jako "fix problému s nedetekovatelností tiskárny".

    BTW. Proč nezkusíš drivery z Win7, které evidentně fungovali normálně na Win10 po upgrade?
    MUXX
    MUXX --- ---
    tohle pobavilo me :)
    How to Disable Ads on Your Windows 10 Lock Screen
    http://www.howtogeek.com/243263/how-to-disable-ads-on-your-windows-10-lock-screen/
    ARIAEL
    ARIAEL --- ---
    TOOMIX: Me pomohl nejlepe obycejny samsung driver pro nejaky model co jsem mel doma - ale ukazalo ze se chodi bez chyb i pro jakkykoliv jiny model telefonu.
    Akorat byl trochu opruz z hledanim skutecne aktualni verze pro win 10 - ale to uz by dnes mohlo byt v pohode
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    ARIAEL: pro Windows Phone i pro Androida (MIUI), nejede mi ani jeden. Zkusím samsung drivery
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam