• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOC256Windows - (Windows 7, 8, 10, 11, ...)
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    JIMX: Ano tam se to vypina.

    pomahalo mi na strojich bez sp1 nebo jen se sp1 nainstalovat WindowsUpdateAgent-7.6-x64.exe a na to novej sp2
    JIMX
    JIMX --- ---
    RAINBOF: jo, vypnul ... jestli se to vypíná ve vlastnostech síťovky
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    JIMX:
    a vypnul jsi IPv6 ? jsem to sem vcera placnul jentak z mobilu ale v posledni dobe narazim na to ze update failuje v nekterych okamzicich na tom ze se snazi nazvy prekladat na ipv6 a pak az kdyz se nic nestane tak ipv4
    UCKO
    UCKO --- ---
    JIMX: Toř druhý pokus dnes. Povypínat usínání etc, ať notebook běží furt. A aktualizace spustit ručně. A ráno je dát nainstalovat.
    JIMX
    JIMX --- ---
    KOC256: odcházel jsem v 18:10, nastaveno bylo na 19:00 ... nejsem si jistej, po jak dlouhý době nečinnosti se má uspávat, ale neřekl bych, že to bude pod hodinu :-)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    JIMX:
    7 rano?
    JIMX
    JIMX --- ---
    RAINBOF: tak jsem to tu nechal zaplý, když jsem večer odcházel ... bylo něco po šestý, nastavil jsem, že automaticky aktualizovat se to má každý den v 7 hodin ... ráno jsem počítač našel v klidu spící bez známky toho, že by se cokoliv nainstalovalo :-(
    KOC256
    KOC256 --- ---
    PSYSBEE:
    ja nejsem paranoik...
    PSYSBEE
    PSYSBEE --- ---
    Co si myslíte o tomhle? Má to smysl?
    Windows 10: Jak vypnout sledování a zabránit odesílání sbíraných dat | mrpear.net
    http://www.mrpear.net/...log/876/windows-10-jak-vypnout-sledovani-a-zabranit-odesilani-sbiranych-dat
    TOFI
    TOFI --- ---
    JIMX
    JIMX --- ---
    GURBON: teď už to fakt nechci řešit jinak ... třeba ten další bude chtít sedmičky:-)
    GURBON
    GURBON --- ---
    JIMX: jasny no, ale i on muze pak udelat totez. Ono windows z recovery nebejvaj nic moc a pokud na to jeste placnes upgrade budes rad kdyz to bude fungovat. Pokud ma ten notes podporu na W10 tak bych to prodal rovnou s nima, je to nacisto nainstalovany za hodinu i s aktualizacema.
    JIMX
    JIMX --- ---
    GURBON: no chci to prodat se sedmickama ... Ty desítky at si tam pak kdyžtak dá další majitel ...
    GURBON
    GURBON --- ---
    JIMX: no pokud to stejne pak pujde na W10 muzes je rovnou nacisto nainstalovat bez klice a ten pak zadat az budou nainstalovany. Aktivace projde pokud mas dost aktualni instalaci.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    JIMX: vypni ipv6 protokol na sitovce a otoc to. nech ho bezet povol mu at se rovnou sam restartuje po instalaci updatu.
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    THOMASMORTA: jo a dej restart a pak zase restart
    THOMASMORTA
    THOMASMORTA --- ---
    BUNDA: Dobré vědět! Díky!
    BUNDA
    BUNDA --- ---
    THOMASMORTA: a zakaž si vypínání při nečinnosti :-) Tohle vyhledávání aktualizací je tak vyhodnoceno :-(
    THOMASMORTA
    THOMASMORTA --- ---
    JIMX: Nezapomeň ho zapojit do sítě - jestli je těch aktualizací opravdu hodně, mohou Ti vybít baterku (alespoň mě se to stalo s aktualizací Win8.1)
    JIMX
    JIMX --- ---
    ok, nechám to ležet v kanclu zapnutý a uvidíme, co na tom najdu ráno :-D
    UCKO
    UCKO --- ---
    JIMX: Pomohlo mě "vydržet". Třeba to spustit přes noc. Monoho hodin
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam