• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOC256Windows - (Windows 7, 8, 10, 11, ...)
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    THOMASMORTA: native instruments dělá hudební software. jinak zkus google
    THOMASMORTA
    THOMASMORTA --- ---
    Máte někdo tušení, co je zač aplikace Install Validator for National Instruments Software? Spouští se mi to při startu, tak nevím, jestli je to nějaký systémový nástroj, nebo se mi i při tom minimálním provozu podařilo už chytit nějaký malware.
    ARIAEL
    ARIAEL --- ---
    JIMX: Neprecenuj je:) Fakt netusim proc maji vsechny ty sragory nainstalovany na notebooku, kdyz maji k dispozici zcela neomezeny vykon ve virtualu na serverech - to je zcela nad moje chapani...
    JIMX
    JIMX --- ---
    ARIAEL: programátoři si snad ničí systém ve virtualu :-)
    ARIAEL
    ARIAEL --- ---
    KOBUK: Na bezne pouziti je v tomhle stale asi nejlepsi normalni zaloha systemoveho disku s aplikacema...

    How to Use All of Windows 10’s Backup and Recovery Tools
    http://www.howtogeek.com/220986/how-to-use-all-of-windows-10%E2%80%99s-backup-and-recovery-tools/
    Tady je celkem dobry oppis jak se lisi ruzne metody pro udrzovani zaloh Win 10
    ARIAEL
    ARIAEL --- ---
    PISTA1: Tak tak.. A nebo se to hodi pro programatory nebo nekoho kdo proste ma velkou sanci ze si znici nastaveni kompu alespon jednou mesicne.
    ARIAEL
    ARIAEL --- ---
    KOBUK: Muzes pokud mas administratorsky prava
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    děkuji veleváženému mikrosoftu za pět zkurvených online matchů a tři hodiny, za které jsem si aspoň zatelefonoval a najedl se
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    tak jo, byl to windows update, což jsem myslel od začátku, akorát jsem nepočítal, že probíhá pod jiným názvem, než jsem čekal. navíc, když jsem veškeré funkce podobnýho typu už zakázal i ve službách před dávnými časy. díky!
    JANFROG
    JANFROG --- ---
    PRAASHEK: Presne tohle jsem dneska resil take. Po vypnuti service "Windows Update" ten svchost.exe spadl na 0%CPU...
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    nepočítám, že se jedná o stanardní věc. žebych chytl virus?
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    tohle mi ukazuje u toho kritickýho svchost

    SCHUNA
    SCHUNA --- ---
    PRAASHEK: skusal si resource monitor?

    How to Use Resource Monitor | PCWorld
    http://www.pcworld.com/article/241677/how_to_use_resource_monitor.html
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    ta druhá instalace v dualbootu má volných asi 200GB btw, akorát na plotňovém disku
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    250GB SSD, 6GB volných, pořád cca 50% cpu práce a stabilně 250MB paměti si ten proces bere. plz, po dlouhé době jsem se k té hře zas dostal aniž bych padal na hubu z nevyspání a takhle mi to vyjde dík jakési win kravině :) já vim, život není fair
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    to jsem si dal, teď po restartu to zas instaluje aktualizace na ten druhej systém v dualbootu :) teď píšu s noťasu (win7 pro) a ten žádný tyhle anomálie nevykazuje. to j fakt na palici
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    dá se tomu nějak zabránit, resp to pozdržet? trvá to už nějak dlouho. zkusil jsem druhej boot těch samých win na tom samým pc, které tam mám jako backup (btw legálně) a taky se to začalo hned dít. akorát ty druhý jsem neměl zapnutý tak tři měsíce .)
    MICKK
    MICKK --- ---
    PRAASHEK: občas se po updatu .net kompilujou knihovny a trvá to nějakou dobu
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    restarty nepomohly, po spuštění mám v msconfig jenom tři věci, které mi ovládají myš a klávesnici. a stejně to tam zas vyleze
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    sledování zápisu dat na C: rovná se nula (takže o tahání dat se asi nejedná). člověk jsem chce takhle zastřelit pár lidí na internetu a voni mu to takhle ztěžují...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam