• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOC256Windows - (Windows 7, 8, 10, 11, ...)
    EFESH
    EFESH --- ---
    JIMX: sorry, myslis bitdefender?
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    BOD1E: čisté Windows by neměly blít chyby žádné.
    na návrat zpět bych nespoléhal, obzvlášť teď když už to je silně nabořené.
    můžeš v 10kách dát pc refresh. nevím jak se to český jmenuje.
    BOD1E
    BOD1E --- ---
    RATTKIN: Do eventlogu to chyby blije ale google na to nic nenašel. Zkoušel jsem založit nového a zalogovat se na něj. Smazání toho jediného uživatele si nechávám jako poslední možnost.
    JIMX
    JIMX --- ---
    EFESH: defender
    EFESH
    EFESH --- ---
    co je ted (obecne) "nejmensi zlo" mezi 3rd party antiviry/anti-malware programy?
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    BOD1E: napadá mě buď zkontrolovat eventlog, nebo nukleární možnost- odstranit toho uživatele a založit jiného.
    není ten jiný uživatel náhodou administrator?
    MONIOUS
    MONIOUS --- ---
    TOFI: diky, v pondeli vyzkousim :)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    MONIOUS: moje osmicky to delaj (win8.1), nastavil sem si to jednou, odhlasil se, prihlasil a numlock zapnutej (mam Dell bezdratovou klavesnici)
    ARIAEL
    ARIAEL --- ---
    MONIOUS: Cisla jsem se naucil psat pres shift pokud nekdo zapne ceskou klavesnici. Ja tedy sam mam vsude anglickou takze pisu cisla rovnou.

    Ale jak rikam dela to jenom na USB klavesnici. Sehnal jsem si klasickou PS2 s mechanickyma spinacema. Daleko lepe se na tom pise a funguje i ten numlock
    MONIOUS
    MONIOUS --- ---
    ARIAEL: nepamatuje, a nedelaly to uz osmicky. zapne se to a je to bez numlocku, coz je hrznej voser vzhledem k povinnejm cislum v hesle
    ARIAEL
    ARIAEL --- ---
    MONIOUS: Mel by si pamatovat stav se kterym se odpovjis. Ale bylo to podivny uz od dob win 7 - nekdy to jde a nekdy ne.
    Me to treba nefungovalo z USB klavesnici ale kdyz jsem ji vymenil za klasickou starou tak to najednou funguje perfektne.
    Ale videl jsem navod kde se da v registru nastavit stav klavesnice po startu OS.
    ARIAEL
    ARIAEL --- ---
    BOD1E: Evidentne
    MONIOUS
    MONIOUS --- ---
    jak se, prosim, da nastavit, aby se pri startu w10 zapinal numlock?
    SCHUNA
    SCHUNA --- ---
    BOD1E
    BOD1E --- ---
    Ahoj, Windows 7 se nám samy zupgradovaly na 10 a od té doby se automaticky po startu počítače vždy přihlásí pouze jeden a ten samý uživatel a na jiné uživatele se nelze přepnout, ani nelze toho uživatele odhlásit. Než se naseru a vrátím to z5 na 7, nesetkal se s tím někdo? Evidentně se jedná o bug ve Windows.
    O_THREE
    O_THREE --- ---
    UCKO: hmm tak to si mne nepotěšil. Díky.
    MONIOUS
    MONIOUS --- ---
    MELOP: supr, diky :)
    MELOP
    MELOP --- ---
    MONIOUS: Přesně. Ale z hlediska firemního nasazení coby psací/počítací stroj a/nebo internetový terminál to nemá vliv. Legálně je to ve firmě úplně OK.
    MONIOUS
    MONIOUS --- ---
    MELOP: co sou to omezeni vyplyvajici z omezeni? to, ze to nema logovani do domeny a podobny veci?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam