• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOC256Windows - (Windows 7, 8, 10, 11, ...)
    MOPIK
    MOPIK --- ---
    ARIAEL: Ja vim ja vim , jen mi to prijde na hlavu :) taky mam zastupce na plose :) neboj . Ale cekal jsem ze to nejak predelaji/zjednodusi
    L4MA
    L4MA --- ---
    ARIAEL: taky se nezname, ale 3 z tech 4 odrazek pouzivam. zamykaci obrazovka je nesmyslna, a nedokazal sem pochopit, ze jeji vypnuti neni stejne easy a dosazitelny jako zmena treba pozadi. :)
    ARIAEL
    ARIAEL --- ---
    MOPIK: No ja mam tedy 3 kliky i na stare verzi. Pripadne si udelat zastupce na plochu? Vzhledem k tomu ze je to stejna funkcnost vcetne prikazu uz od dob XP.
    MOPIK
    MOPIK --- ---
    Jo a pripojeni k VPN je porad pres 4 kliky :) debily a sluzbu Vmware bridge mi to od sitovky vymazalo, netusim proc .. a taky mi to na 90% pocitacu ve firme vubec ten upgrade nenajde
    JIMX
    JIMX --- ---
    Ha, další nová věc ... konečně jsou hodiny i na liště na sekundární obrazovce ... :-)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    ARIAEL:
    ale to uzivatele moc nezajima ne? Pokud prezentuji neco jako velke cekal bych neco velkeho z pohledu uzivatelu...
    ARIAEL
    ARIAEL --- ---
    DOTCOM: Maji tam lepsi fotky nez delas ty?:)
    DOTCOM
    DOTCOM --- ---
    ARIAEL: moc se nezname, ale za me muzu rict ze me se zamykaci obrazovka nelibi
    ARIAEL
    ARIAEL --- ---
    TEAPACK: Ty fole "velmi oblibene upravy registru" :)))))
    V zivote jsem ani nahodou neslysel o nekom kdo by neco z toho delal ci neco akoveho byt jen premyslel ze by chtel :) Naopak ta zamykaci obrazovka s fotkama atd se vsem co znam libi.
    Ale asi maji v zive sve zdroje :D
    ARIAEL
    ARIAEL --- ---
    KOC256: Pac je to ve skutecnosti plna instalace celeho OS
    JIMX
    JIMX --- ---
    Ještě se změnil dialog UAC ... když se spouští něco, co vyžaduje admin práva ... už nevypadá jako z WinXP, ale je klasicky Metrácky hranatej
    TEAPACK
    TEAPACK --- ---
    L4MA: tj, víš jakej je to voser, když se překlikneš a k .bin si nastavíš jako výchozí program texťák? =D jinak než přes vymazání registrů na 3 místech se toho nezbavíš...
    L4MA
    L4MA --- ---
    TEAPACK: hardcore. :)
    RAGNAROK
    RAGNAROK --- ---
    TEAPACK
    TEAPACK --- ---
    KOC256: a ještě pár věcí s registry... viz:
    Anniversary update Windows 10 znemožní oblíbené úpravy v registrech – Živě.cz
    http://www.zive.cz/...te-windows-10-znemozni-oblibene-upravy-v-registrech/sc-4-a-183517/default.aspx
    KOC256
    KOC256 --- ---
    JIMX:
    Tak hlavne ze to je tak velke :D

    Nekde na zive jsem snad cetl ze tam ma byt lepsi hrani s pruhlednosti :D
    JIMX
    JIMX --- ---
    KOC256: už jí mám ... změnilo se start menu a nějak se prerovnaly věci v systrayi ... jo a defender má jinou ikonku ... jinak jsem si zatím ničeho nevšiml ...
    B3DA
    B3DA --- ---
    HAWLIS: jo, to je ono..
    KOC256
    KOC256 --- ---
    Velká aktualizace Windows 10 je venku, stahovat ji je možné zadarmo – Novinky.cz
    https://www.novinky.cz/...07-velka-aktualizace-windows-10-je-venku-stahovat-ji-je-mozne-zadarmo.html
    HAWLIS
    HAWLIS --- ---
    B3DA: vidím tohle. je to ono? uplně vyskakovací okno mi to nepříijde. je to ciste v rámci té appky.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam