• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOC256Windows - (Windows 7, 8, 10, 11, ...)
    MARTINA00
    MARTINA00 --- ---
    B3DA: díky, zkusila jsem nejprve tohle - http://www.ibtimes.co.uk/how-fix-windows-10-brightness-control-not-working-issue-1514636
    Pak to od tebe, ale ikonky pro ztlumení jasu nikde, pomóóóóc, bolí mě z toho hlava!
    B3DA
    B3DA --- ---
    MARTINA00
    MARTINA00 --- ---
    B3DA: A to je kde?
    B3DA
    B3DA --- ---
    MARTINA00: zkusil bych vykurveny notifikacni centrum..
    MARTINA00
    MARTINA00 --- ---
    Prosím jak na tom vykurveným Win10 změním jas displeje? Nemám v práci ovladače na monitoru... I podle netu to nelze, ví někdo?
    GURBON
    GURBON --- ---
    ROBIN_SNNS: cmd jako admin a pak: net user jmenouzivatele *
    pak te to vyzve k zadani novyho hesla
    GLOBALISTA
    GLOBALISTA --- ---
    GLOBALISTA: Tak jsem napsala švagrovi, jestli by si ten počítač mohl vzít a přeinstalovat a v tu chvíli se to rozběhlo. Po měsíci. Prakticky jsem to dnes jenom několikrát vypnula a zapnula.
    ROBIN_SNNS
    ROBIN_SNNS --- ---
    GURBON: Můžeš mi prosím napsat příkaz?
    GURBON
    GURBON --- ---
    ROBIN_SNNS: udelej to prez command line
    GLOBALISTA
    GLOBALISTA --- ---
    PEPSIN: To je ten "Poradce při potížích", co pomohl prvně a tedp nefunguje (a zkusila jsem ho spustit několikrát). Odpoledne jsem si zazálohovala data, že zkusím Reset a teď mi to píše, že je nějaký problém a nic to nedělá. Tak já už nevím, co s tím. Může být problém v tom, že už nemám místo na One Drive (teď nově, kvůli těm zálohám)? Nic jiného už mě nenapadá...
    ROBIN_SNNS
    ROBIN_SNNS --- ---
    RUTHAN: Win8.1 s aplikací Bing
    RUTHAN
    RUTHAN --- ---
    ROBIN_SNNS: Co mas za verzi?, jestli home, tak nektery nastaveni tam nejsou pristupny..
    ROBIN_SNNS
    ROBIN_SNNS --- ---
    Mám spuštěny win8.1, založila jsem extra účet s admin oprávněním. Potřebuju se ve windows 8.1 dostat do nastavení uživatelských skupin a uživatelů. Potřebuji totiž odstranit heslo z jiného účtu, což v nastevení uživatelů nejde. Po vyvolání lusrmgr.msc mi okna napsaly že: "Tento modul snap-in nelze použít s touto edicí Windows 8.1. Chcete-li spravovat uživatelské účty pro tento počítač, použijte ovládací panel uživatelské účty".
    Prostě Hlava XXII.
    TRAVIX
    TRAVIX --- ---
    KRYSPIN: Něco takového jsem čekal. Díky...
    KRYSPIN
    KRYSPIN --- ---
    TRAVIX: MS to zrušil. Možný postup v článku http://www.dasm.cz/clanek/windows-10-anniversary-update
    TRAVIX
    TRAVIX --- ---
    Ahoj, nevíte, jak se zbavit "zamykací obrazovky" ve Win10? Poprvé se mi to povedlo pomocí úpravy registru, tedy vložením klíče "NoLockScreen". Jenže po výroční aktualizaci se zamykací obrazovka zvonu objevila, i když klíč v registru pořád je.
    KOCOURMIKES
    KOCOURMIKES --- ---
    uz bylo o w10?

    Chyba ohrožuje stovky miliónů uživatelů Windows. Oprava je v nedohlednu – Novinky.cz
    https://www.novinky.cz/...hyba-ohrozuje-stovky-milionu-uzivatelu-windows-oprava-je-v-nedohlednu.html
    KOC256
    KOC256 --- ---
    CERMINEK:
    mě se zdá, že už není košér používat W7 jako terminálový server...

    a nechápu jak myslíš: "že se všichni budou přihlašovat svými doménovými loginy, ale v těchto virtualizovaných Win se bude otevírat stále jeden uživatelský účet pouze se budou měnit práva přístupu - lze to udělat?" - pokud první "budou" nemá být "nebudou"...
    GLOBALISTA
    GLOBALISTA --- ---
    Poraďte lamě, prosím. Nestahují se mi věci ze Store. Všechno se tváří naprosto normálně, jako že se bude stahovat, ale nehne se to z 0%. V aktualizacích mi visí aktualizace definic pro Windows defender a chová se to více méně stejně (0%). Normální stahování z netu funguje bez potíží.
    Ještě se mi tam objevil update na anniversary, tak jsem ho spustila ze stránek microsoftu a nechala běžet přes noc. Zastavil se na "krásných" 99%.
    Už jednou se mi systém takhle choval, to jsem měla desítky upgradeovaný z osmiček (teď je tam mám z čisté instalace) a vyřešila jsem to přes nějakého Poradce při potížích. To teď nefunguje. Máte nějaké nápady, jak bych měla postupovat dál?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam