• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOC256Windows - (Windows 7, 8, 10, 11, ...)
    ROBIN_SNNS
    ROBIN_SNNS --- ---
    DRAGON: Norton Ghost (Býval na Hiren´boot CD)
    KLEINZACH
    KLEINZACH --- ---
    ARIAEL: jj presne.. uz se stalo
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    DRAGON: Acronis
    PETER_PAN
    PETER_PAN --- ---
    DRAGON: clonezilla
    ARIAEL
    ARIAEL --- ---
    KLEINZACH: Mozna by bylo dobry vypnout ten Fast Ring.
    B3DA
    B3DA --- ---
    DRAGON: clonezilla, gparted live..
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    ahoj,
    prosim vas, poradil by mi nekdo software, kterym lze udelat backup vsech partition ze systemoveho disku, to si ulozit na externi disk, pak vymenit disk za vetsi a dat na nej restore s tim, ze system bude obnoven a krasne nabootuje? mam windows 8.1
    existuje neco takoveho? dekuji za radu
    KLEINZACH
    KLEINZACH --- ---
    ARIAEL: zkousel sem, ale k rotujicimu kolecku se vubec nedostanu. chciplo to tak 2 vteriny po zobrazeni win loga. (v biosu sem taky zkousel ledascos ale ne uspesne)

    nejakym zazrakem to nakonec nabehlo (asi po 50ti bootovacich koleckach), udelal sem rollback na 14936 a ted to vypada ze to funguje
    ARIAEL
    ARIAEL --- ---
    KLEINZACH: Reaguje. Jen je to trosku slozitejsi. Vetsina biosu totiz podporuje rychlejsi mody startu kdy jsou ignorovany klavesy - to si holt musis vypnout.

    Taky funguje trik, kdy pri startu behem "rotujiciho kolecka" zmacknes reset. Udelas to podruhy a potom ti nabehne "recovery mode". Ten samotny je blbost, ale da se v nem nakliknout, ze chces restart toho typu ktery hledas...
    KLEINZACH
    KLEINZACH --- ---
    po dnesnim update insider programu - fast ringu jsem se dostal do 'reboot loopu' a zjistil ze vlastne nevim jak se u w10 dostat k nejaky recovery - na klasicky shift f5, f8 to nereaguje.
    GURBON
    GURBON --- ---
    ARIAEL: sedmicky mi monitor pri updatech nikdy nezapinali, nikdy mi nerestartly komp bez dotazu a dalo by se pokracovat ale nema to cenu. Radsi bych vyresil aktualni stav nez se hadat o kokotinach.
    ARIAEL
    ARIAEL --- ---
    GURBON: Uz te vidim jak si v sedmickach zapnes aby ti pri updatu nezapinal monitor nebo kdy nepracujes s pocitacem....
    GURBON
    GURBON --- ---
    Zacal sem resit proc se muj komp W10 po aktualizaci 1607 zacal v noci budit - resp zapne monitor, usinat ho primo ani nenechavam. Podle casu za to muze nas milovany windows update agent. Zkusil sem teda jit do voleb aktualizaci abych to umravnil na nejakej cas kdy mi to nebude tolik vadit a zjistil sem ze microsoft si zrejme neumi predstavit PC co se pouziva 18 hodin denne

    a nastavit si muzu leda hovno


    Je to chyba jen na mem prijimaci? Neznate nejaky finty jak to umravnit, pripadne aspon zabranit tomu aby mi pri sukani s updatama nezapinal monitor?

    Nehrat tak uz sem pul roku zpatky v 7mickach :/
    MUXX
    MUXX --- ---
    SUN_VU_KUNG: Doporucuji to zvirtualizovat. Kdyz to pak budes potrebovat, tak si jen zapnes virtual a nemusis nic restartovat/prepojovat. Zalezi samozrejme na tom kolik mas mista na disku a ramky.
    ARIAEL
    ARIAEL --- ---
    RATTKIN: jo to nevim:) Imho tam ani neni, byla jen mozna v nejakem testu a pri odstraneni zapomeli smazat ten klic...
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    ARIAEL: díky,
    ještě by mě zajímalo která z těch pitomých blikacích kostek to je
    ARIAEL
    ARIAEL --- ---
    PRAASHEK: Mas to instalovat v offline modu pres nejaky patcher, par jich na siti je...
    ARIAEL
    ARIAEL --- ---
    RATTKIN: jj, staci smazat ten klic z registru a job z tasku. Akorat je to jenom kdyz mas zapnuty insider program.
    Tohle jsem uz parkrat videl i u predchozich Win, ze nejaky task drzel zablokovany klic v registru a nesla nainstalovat aktualizace....
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    panowie ani se neptejte, ale řešil jsem tři dny update win7 /servis pak 1:) guglil jsem jak karatista a instaloval všemožné ručně a stejně to winupdate trvalo cca 24 hod, než vyhledal aktualisace. servis pak, ne teď
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    chcete mi říct, že 4 dny řeším že mi nejde windows fucking update kvůli nějaký pitomý hře kterou nechci ale microsoft mi ji dal stejně?

    How To Fix 'Failed To Install' Error For KB3194496 Update On Windows 10
    http://www.addictivetips.com/windows-tips/fix-failed-to-install-for-kb3194496-update-on-windows-10/
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam