• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOC256Windows - (Windows 7, 8, 10, 11, ...)
    TEAPACK
    TEAPACK --- ---
    KOC256: ale hodí se mít jednu externí vypalovačku přesně pro tyhle případy =)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    KRYSPIN: DVD je uz archaismus. Jsem to mel naposledy v NTB tak v 2010 :)
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    GURBON: takhle mi blbnul Acronis, restoroval jsem 500GB disk a odmítal mi mi načíst externí disk s backupem na USB 3.0, nakonec jsem to musel dát do 2.0, pak to jelo.
    TEAPACK
    TEAPACK --- ---
    TAP: taky můžeš mít poškozenou tu FLASHku, ze který jsi to instaloval.
    TAP
    TAP --- ---
    každopádně, ten systém, fungující, skoro čištej, zkapal po nějaký automatický aktualizaci, naposled jsem ho viděl, když mi při vypnutí vnutil "aktualizovat a vypnout" a ráno už se točilo kolečko. a teď problém s instalací na formátovanej disk, bojim se, že spíš odešel ten disk
    GURBON
    GURBON --- ---
    TAP: zazil sem neco podobnyho kdy vynikem byl "starej" USB 3 port, jak se to pichlo do USB 2 bylo po problemech.
    TAP
    TAP --- ---
    TEAPACK, KRYSPIN: díky, vyzkouším chkdsk a pak budu hledat způsob, kde dneska vypálit DVD :) (možná zkusit ještě jednou stáhnout ten usb image? zdá se mi dost nepravděpodobný, že by dvd bylo spolehlivější než flashka)
    KRYSPIN
    KRYSPIN --- ---
    TAP: zkus nainstalovat z DVD. Tohle mi občas na určitých PC dělala instalace z USB.
    TEAPACK
    TEAPACK --- ---
    TAP: Linux LiveUSB + chkdsk
    TAP
    TAP --- ---
    rozbily se mi win10 po nějaký aktualizaci, při snaze o formát a reinstall z usb se dostávám do nějakýho bootloopu, kdy se točí kolečko a nic. i při dalším formatu. oprava z média nějak nechce, poněvadž asi není ještě doinstalovanej OS.
    je možný nějak zkontrolovat zdraví SSD pomocí tý instalační flashky? dřív žádný problémy nebyly, ale tohle je už podivný když tam funguje cmd a diskpart...
    WOTAR
    WOTAR --- ---
    TOOMIX:
    TEAPACK: Občas mi přijde, že ty programy co vytváří sami ani nepoužívaj... Třeba jelikož používám Outlook online, pro jednoduchost jsem zkoušel do Androidu nacpat Outlook. V kalendáři nelze upravovat některé události, neni tam synchronizace úkolů (to přece neni tak těžký implementovat), je tam minimum nastavení..
    TEAPACK
    TEAPACK --- ---
    TOOMIX: =D někdo u M$ má divný smysl pro humra...
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    Konečně je napadlo prodloužit čas aktivního využívání z 12 hodin na 18, ale pozor, ne ve verzi Home

    Windows 10 Insider Preview build 14942: více klidových hodin či předělané Fotky | Cnews.cz
    http://www.cnews.cz/windows-10-insider-preview-build-14942-vice-klidovych-hodin-ci-predelane-fotky
    ROBIN_SNNS
    ROBIN_SNNS --- ---
    DRAGON: Norton Ghost (Býval na Hiren´boot CD)
    KLEINZACH
    KLEINZACH --- ---
    ARIAEL: jj presne.. uz se stalo
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    DRAGON: Acronis
    PETER_PAN
    PETER_PAN --- ---
    DRAGON: clonezilla
    ARIAEL
    ARIAEL --- ---
    KLEINZACH: Mozna by bylo dobry vypnout ten Fast Ring.
    B3DA
    B3DA --- ---
    DRAGON: clonezilla, gparted live..
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    ahoj,
    prosim vas, poradil by mi nekdo software, kterym lze udelat backup vsech partition ze systemoveho disku, to si ulozit na externi disk, pak vymenit disk za vetsi a dat na nej restore s tim, ze system bude obnoven a krasne nabootuje? mam windows 8.1
    existuje neco takoveho? dekuji za radu
    KLEINZACH
    KLEINZACH --- ---
    ARIAEL: zkousel sem, ale k rotujicimu kolecku se vubec nedostanu. chciplo to tak 2 vteriny po zobrazeni win loga. (v biosu sem taky zkousel ledascos ale ne uspesne)

    nejakym zazrakem to nakonec nabehlo (asi po 50ti bootovacich koleckach), udelal sem rollback na 14936 a ted to vypada ze to funguje
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam