• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOC256Windows - (Windows 7, 8, 10, 11, ...)
    ARIAEL
    ARIAEL --- ---
    COLBEN: obvykle staci vypnout smartscreen. Akorat ze jde o to ze ta vec ma svuj vyznam. Napriklad nedovoli spustit cokoliv, co stahnes z netu a ruzne nepotvrdis - coz muze byt leccos zcela mimo tvoji kontrolu.
    COLBEN
    COLBEN --- ---
    nevite jak vypnu upozorneni, ktere mi win 10 dva pri otevreni souboru otevreneho z netu? dogooglil jsem postupy neco jako toto, ale bud se mi zdaji prilis slozite, nebo jsou trosku na neco jineho. diky

    Option One: Unblock File in Properties
    Option Two: Unblock File in Open File - Security Warning
    Option Three: Unblock App or File in Windows SmartScreen
    Option Four: Unblock a Single File in PowerShell
    Option Five: Unblock All Files in a Folder in PowerShell
    Option Six: Unblock Files in a Folder and every Subfolder in PowerShell
    SHMADE
    SHMADE --- ---
    IMOLOL: Díky, nakonec se to po odinstalování a opětovnym nainstalování všech síťovejch zařízení chytlo...
    IMOLOL
    IMOLOL --- ---
    SHMADE: nejdřív mrkni jestli jsi z DHCP dostal správnou IP adresu a DNS, pak zkus ping na výchozí bránu, dál se uvidí.
    SHMADE
    SHMADE --- ---
    Ahoj,
    prosím o radu s win10, mámě po upgradu přestal jít Internet, píše to připojeno, bez internetu, zkoušel jsem prolézt všechno možný, ale nikde nic, co by indikovalo nějakou chybu, nebo špatné nastavení. Pak jsem koukal že ovladač wifi sice píše, že je aktuální, ale na stránkách výrobce o podpoře ofiko nic nepíšou, ani nemaj ofiko ovladač na desítky - adaptér je nějakej qualcomm atheros, přesně typ teď z paměti nevim, každopádně jsem pak myslel, že problém vyřešim wifinou do usb, která podporu desítek má, ale i když se připojim přes to usb, tak to píše stále připojeno bez interneru. S routrem problém neni, ostatní pc a telefony se připojují normálně. Netušíte čím by to mohlo ještě být?

    Díky.
    PAN_ILFORD
    PAN_ILFORD --- ---
    nazdar. nepříjemná věc: když chci přetahovat soubory z aplikace do aplikace, už to nejde přes spodní lištu (čapnout myší, přesunout na ikonu druhé aplikace v liště, aplikace se otevře, přetáhnu a pustim). co to je?
    SCHUNA
    SCHUNA --- ---
    RUM: skus najprv right click start -> network connections a pozriet, ci sietovka nie je disabled
    IMOLOL
    IMOLOL --- ---
    RUM: jestli nesvítí ledka připojení kabelu na routeru, tak síťovka (na 99%)
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    RUM: to tak bývá když odejde síťovka. pokud si vyzkoušel že kabel a ten port routeru jinde funguje, tak je to na výměnu síťovky.
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    RUM: zkus ještě najet live linux a když ani to, tak reklamuj
    RUM
    RUM --- ---
    MUXX: myslíš, že odešla síťovka? to se mi snad ani nechce věřit... ten kompl je jen rok a půl starej...
    MUXX
    MUXX --- ---
    RUM: koupit novou sitovku. nebo wifi dongle
    RUM
    RUM --- ---
    RATTKIN: ledka se právě vůbec nerozsvítí, nebliká, nic... vůbec jakoby na druhém konci kabelu nic nebylo. ani na routeru ani na síťovce (konektor)
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    RUM: svítí na síťovce ledka, nebo bliká, když je to připojené? a na routeru?
    RUM
    RUM --- ---
    Poradi pls nekdo s win 10. Rodičů počítač se úplně přestal hlásit k routeru. Zkusil jsem i jiný router a jiný kabel a furt to samé, přičemž s mým pc připojeným též přes Ethernet funguje s oběma modemy. Přestalo to fungovat z ničeho nic. Poradí někdo? Díky
    GURBON
    GURBON --- ---
    ARAGONIT2: uf, radsi to odnes nekomu zkusenejsimu
    ARIAEL
    ARIAEL --- ---
    PETINY: No existuji zpusoby. Jenze jedina skutecne funkcni cesta je to cele smazat a nainstalovat znovu nacisto. SSD disk nechat naformatovat.
    Kdyz si chces byt jisty a nevis co delas tak pred instalaci odpoj ten disk D (kabelem).
    ARAGONIT2
    ARAGONIT2 --- ---
    GURBON:
    aha, jo díky, myslíš sítovku v počítači?Mám ntb a wifi router..
    GURBON
    GURBON --- ---
    ARAGONIT2: ta BSOD je o chybe HW. Jestli se ti to vazne deje jen u uploadu zkusil bych aktualizovat ovladac na sitovku/wifi podle toho na cem ses.
    ARAGONIT2
    ARAGONIT2 --- ---
    ZDRAVÍM, MÁM DELŠÍ DOBU POTÍŽE s uploadem a to kamkoli, ted jsem jen nahrával několik menších souborů na g disk a několikrát za sebou to spadlo, nevíte v čem je problém?fotka zde:.https://i.nahraj.to/f/1yX0.JPG
    PETINY
    PETINY --- ---
    upgradoval jsem z 8.1 na 10 a mám k tomu jeden dotaz - 10 se mi nainstalovaly místo na SSD, kde byl původní systém, na HDD, kde mám data - jde to nějak jednoduše přemigrovat pls? Určitě to na HDD mít nechci
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam