• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOC256Windows - (Windows 7, 8, 10, 11, ...)
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    KOCOURMIKES: mas novej flash ?
    KOCOURMIKES
    KOCOURMIKES --- ---
    RAGNAROK: to vim taky.
    RAGNAROK
    RAGNAROK --- ---
    KOCOURMIKES:
    ok, ja jen dycky zasnu proc.
    KOCOURMIKES
    KOCOURMIKES --- ---
    RAGNAROK: jo, firefox je zavirovanej a neda se přeinstalovat. ale jasna otázka znela jinak.
    RAGNAROK
    RAGNAROK --- ---
    KOCOURMIKES:
    A ten IE pouzivas dobrovolne?
    ARIAEL
    ARIAEL --- ---
    Potom je jeste otazka jakou verzi directx ta vec vyzaduje. A jake verze poskytujes to ukaze nejaky testovaci software na PC
    KEVIN00
    KEVIN00 --- ---
    ARIAEL: Z něho právě DirectX instaluji
    ARIAEL
    ARIAEL --- ---
    KEVIN00: muze tam chybet knihovna pro nejake stare directx. To se vetsinou resi tim, ze se stahne redistributable balicek directx a nainstaluje ten.
    KEVIN00
    KEVIN00 --- ---
    Neřešil někdo problém s DirectX pod Win10 ... mám instalované ovladače graf. karty (AMD Radeon HD8330 s Catalyst 15.201.1101-150806a-188103C) i DirectX a přesto při spuštění 3D aplikace vyskočí vždy hláška o nemožnosti spuštění DirectX. V DxDiagu je u možností Akcelerace DirectDraw/Direct3D/AGP povoleno. Zkoušel jsem přeinstalovat ovladače, odebrat/přidat zařízení a stále nic. Poslední verze Catalystů mi nefunguje korektně, proto jsem instaloval starší verzi ze stránek Aceru. Jedná se přímo o APU A4-5000 s integrovanou HD 8330. Díky za jakékoli rady.
    WENTOLINE
    WENTOLINE --- ---
    MADCAT: neni problem udelat cistou instalaci , ale je potreba tam dat drivery od vyrobce, ty univerzalni co jsou ve Win prave nekdy zlobi... mel jsem podobny problem a reinstall driveru wifi pomohl, proto se ptam...
    ARIAEL
    ARIAEL --- ---
    MADCAT: zkontroluj si, ze mas vypnute rizeni vypnuti napajeni wifi karty v tom ntb....
    MADCAT
    MADCAT --- ---
    WENTOLINE: S driverama jsem nic nedělal - jak jsem ten ntb dostal, tak furt je (myšleno systém, samozřejmě aplikace jsem si tam nějaký nainstaloval). Nemám ale možnost se teď podívat, co tam je za drivery, mám ten ntb doma a su v práci. Ale už mi to i ve "vedlejším" klubu radili, ať nativní Win 10 vyhodím a dám tam přímo od výrobce, tak to asi doma prubnu.

    DUBAS_: To mně doma nehrozí, v jednom okamžiku nikdy nemáme připojený víc jak tři zařízení. Router bych z toho asi nevinil, ostatní zařízení se neodpojujou...
    DUBAS_
    DUBAS_ --- ---
    MADCAT: podobna vec se mi stavala u znameho, problem byl v tom ze WIFI AP nedokazalo obslouzit vic jak 5 pripojenych zarizeni je to divny ale bylo to tak,
    zkusil bych reset do zakladniho nastaveni

    me osobne se minuly tejden stalo ze moje AP Linksys taky sestrelovalo sitovku dokonce i zasekavalo router na vine byl spinanej napajeci zdroj kterej evidentne odchazel zacal piskat, pri zatezi nedokazal dokonale napajet zarizeni
    WENTOLINE
    WENTOLINE --- ---
    MADCAT: a instaloval jsi na tu wifi drivery, nebo jsi nechal původní co byly ve win 10?
    MADCAT
    MADCAT --- ---
    HP Pro Book G2 s Win 10 se mi svévolně odpojuje od domácí wifi sítě. Tu síť normálně vidí, ale hlásí "k této síti se nedá připojit". Většinou pomůže "opravit připojení", což v praxi znamená resetování síťovýho adaptéru, aspoň tak praví dialogový okno po provedení akce. Nevím, jestli to může mít na něco vliv, ale děje se to hlavně ve večerních a nočních hodinách, nemám pocit, že bych to pozoroval někdy jindy. Můžou za to windows, nebo notebook? Nějaký špatný drivery? Router asi ne, protože i když ntb se odpojí, tak mobilem se normálně připojím...
    RAGNAROK
    RAGNAROK --- ---
    MICKK:
    jo to je on dekuji

    ctrl+alt+F12 & hotey manager
    MICKK
    MICKK --- ---
    RAGNAROK: to je z intel driverů na grafiku imho
    RAGNAROK
    RAGNAROK --- ---
    Daj se prosim nejak zmenit globalne hotkeys? Docela me stve uplne zbytecna zkratka algr+sipky ktera otaci obrazovku.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    JIMX:
    jasan, ale pokud mam otevrenych 15 oken, tak restart je horsi volba nez dat 20 kukund na odebrani a pridani ;-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam