• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOC256Windows - (Windows 7, 8, 10, 11, ...)
    LYNXCZ
    LYNXCZ --- ---
    ARIAEL: tenhle screen byl porizen po prvnim restartu, kteremu predchazel pokus o repair, ktery byl spusten po nabootovani z instalacniho media.
    LYNXCZ
    LYNXCZ --- ---
    ARIAEL: Dalsi!
    ARIAEL
    ARIAEL --- ---
    LYNXCZ: Ja myslim ze to mas na tom svym screenu napsany docela podrobne co mas delat...
    1: mas to rozbity
    2: potrebuje to opravit
    3: jsou poskozeny nejaky systemovy soubory
    4: system potrebuje recovery tools
    5: system nema recovery tools, takze chce instalacni medium
    6: uzivatel nema instalacni medium, takze si na to nekoho najme
    LYNXCZ
    LYNXCZ --- ---
    RAINBOF: Asi spatny misto, myslel jsem, ze tu najdu "geeky" nebo IT ostrileny kozaky a ne nekoho vtipnyho jako Ty. Ono prave nic z toho co je na screenu nejde krome ctrl+alt+del.... :-/

    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    LYNXCZ: jehovisti davaj f8 a zkusej opravu. :)
    LYNXCZ
    LYNXCZ --- ---
    Nemáme stromek
    PONCIK
    PONCIK --- ---
    LYNXCZ: Začít zdobit stromek a nechat to na 27. :).
    LYNXCZ
    LYNXCZ --- ---
    Ahoj, co mám dělat s tímhle prosím?

    PONCIK
    PONCIK --- ---
    Jo už to mám, stačilo zvětšit jednu obrazovku, díkes :). Jen třeba fotka levandulovýho pole,co bylo na obrazovce jsem v souborech nenašel .
    PONCIK
    PONCIK --- ---
    JIMX: Jo už se to blíží, jenže jsem v prdelí s adresářema a počeštěním .)
    Jestli to někdo najdete v cz jazyce budu nadšen. Já to dám po svoje uživatelský jméno a pak je to rébus :).
    JIMX
    JIMX --- ---
    PONCIK: jsou bez přípony, musíš si jí tam doplnit
    PONCIK
    PONCIK --- ---
    KEVIN00: Jo, jo já to teď našel, jenže nemůžu najít jak se jmenujou ty jednotlivý *.jpg (předpokládám).
    PONCIK
    PONCIK --- ---
    Prosim vás,kde jsou zašitý ty hezký fotky co jsou na úvodní obrazovce před loginem ve W10 ? Díkes.
    RUTHAN
    RUTHAN --- ---
    Nemate nejakou utilitu na nastavovani contrastu - highlightu pro Windows 10, ten defaultni setting bila, seda, svetla modra, pri priste strasne spatne citelnej.. ty dalsi "defaultni templaty jsou strasny taky..". Potreboval bych to neco co by to co nejrychlejc na vys masinach, zmenilo na neco prijemnejsiho..

    Projistotu priklad co myslim:
    https://dl.dropboxusercontent.com/u/2741044/Screenshot%202016-12-19%2023.57.40.png
    ARIAEL
    ARIAEL --- ---
    GIINGGER: jestli si pingnes na router tak mas kabel v poradku. Pokud si dokazes pingnout na svou vlastni IP adresu tak mas v poradku svou sitovou kartu. A pokud si dokazes pingnout ma adresu 8.8.8.8 tak mas v poradku i zakladni internet.
    GIINGGER
    GIINGGER --- ---
    TEAPACK: Samozrejme. Port na routeru taky sviti, ze dobry.
    TEAPACK
    TEAPACK --- ---
    GIINGGER: a na druhý straně do routeru připojený je?
    GIINGGER
    GIINGGER --- ---
    IMOLOL: Ze ten kabel nevidi proste - je zandanej v pc, ale prej pripojeni k mistni siti neni, je tam i napsano, ze kabel byl odpojen. Zkusila jsem vyndat a vratit, vzit jinej kabel, nic. Zejtra se asi podivam po nejakejch ovladacich, jestli je teda problem v nich, dneska uz se mi to nechce resit.
    IMOLOL
    IMOLOL --- ---
    GIINGGER: co znamená, že nevidí ethernet? Shodou okolností jsem přijel domu, zapnul komp a taky neměl link na ethernetu. Stačilo vyndat/zandat kabel a chytl se.
    GIINGGER
    GIINGGER --- ---
    IMOLOL: Dekuju, uz to jde! :) Posledni divna vec je, ze mi PC nevidi ethernetovy kabel, i kdyz vcera normalne fungoval. Ale to budu asi resit zitra, dneska uz na to nemam nervy)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam