• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOC256Windows - (Windows 7, 8, 10, 11, ...)
    LYNXCZ
    LYNXCZ --- ---
    od postovani tohoto dotazu jsem prisel na to cim to je, resp. vzniklo, ale nic se nepodarilo vyresit. Ten reinstall, jak tu nekdo zminil, byla prvni moznost, ktera z duvodu chybejici casti partition schema w10, pustit nesla. Dekuji za tipy, ale pustte to z hlavy. Diky
    LYNXCZ
    LYNXCZ --- ---
    SCHUNA: Prosim, pokud nemate neco konkretniho tak mi neodpovidejte. Divim se, ze si vubec delate tu skodu.
    SCHUNA
    SCHUNA --- ---
    LYNXCZ: Daj si ten error kod 0x0..... do googlu. Mas tam x navodov, ako to opravit. Ak si na to netrufas, kontaktuj niekoho, kto si na to trufa.
    ARIAEL
    ARIAEL --- ---
    No zacinaji lizt i nejaky informace. Hura.

    Tak nabootuj jenom z toho media (doufam ze mas aktualni verzi) a zkus pustit opravu jenom z nej (google poradi).
    Pokud nic tak si stahni neco na testy HW a nech si zkontrolovat pamet a desku.
    Mozna se ti povede se dostat do recovery modu a mozna mas ulozene snapshoty operacniho systemu. Vrat se k nejakemu do minulosti.
    Pokud ani to ne tak reinstalace.
    LYNXCZ
    LYNXCZ --- ---
    ARIAEL: tenhle screen byl porizen po prvnim restartu, kteremu predchazel pokus o repair, ktery byl spusten po nabootovani z instalacniho media.
    ARIAEL
    ARIAEL --- ---
    juuuu hef smuuula

    A ted si bez dat studenou sprchu a hluboce se zamysli, co si ty asi tak predstavujes ze ti na tvuj uzasny dotaz nekdo odpovi?
    LYNXCZ
    LYNXCZ --- ---
    ARIAEL: Dalsi!
    ARIAEL
    ARIAEL --- ---
    LYNXCZ: Ja myslim ze to mas na tom svym screenu napsany docela podrobne co mas delat...
    1: mas to rozbity
    2: potrebuje to opravit
    3: jsou poskozeny nejaky systemovy soubory
    4: system potrebuje recovery tools
    5: system nema recovery tools, takze chce instalacni medium
    6: uzivatel nema instalacni medium, takze si na to nekoho najme
    LYNXCZ
    LYNXCZ --- ---
    RAINBOF: Asi spatny misto, myslel jsem, ze tu najdu "geeky" nebo IT ostrileny kozaky a ne nekoho vtipnyho jako Ty. Ono prave nic z toho co je na screenu nejde krome ctrl+alt+del.... :-/

    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    LYNXCZ: jehovisti davaj f8 a zkusej opravu. :)
    LYNXCZ
    LYNXCZ --- ---
    Nemáme stromek
    PONCIK
    PONCIK --- ---
    LYNXCZ: Začít zdobit stromek a nechat to na 27. :).
    LYNXCZ
    LYNXCZ --- ---
    Ahoj, co mám dělat s tímhle prosím?

    PONCIK
    PONCIK --- ---
    Jo už to mám, stačilo zvětšit jednu obrazovku, díkes :). Jen třeba fotka levandulovýho pole,co bylo na obrazovce jsem v souborech nenašel .
    PONCIK
    PONCIK --- ---
    JIMX: Jo už se to blíží, jenže jsem v prdelí s adresářema a počeštěním .)
    Jestli to někdo najdete v cz jazyce budu nadšen. Já to dám po svoje uživatelský jméno a pak je to rébus :).
    JIMX
    JIMX --- ---
    PONCIK: jsou bez přípony, musíš si jí tam doplnit
    PONCIK
    PONCIK --- ---
    KEVIN00: Jo, jo já to teď našel, jenže nemůžu najít jak se jmenujou ty jednotlivý *.jpg (předpokládám).
    PONCIK
    PONCIK --- ---
    Prosim vás,kde jsou zašitý ty hezký fotky co jsou na úvodní obrazovce před loginem ve W10 ? Díkes.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam