• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOC256Windows - (Windows 7, 8, 10, 11, ...)
    JIMX
    JIMX --- ---
    RAINBOF: nerozumím čemu?

    ... ty mínuska u příspěvku dávají ti, co taky nazývají firefox mozillou? nebo jak to mám chápat? :-D
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    JIMX: takze nerozumis ?
    JIMX
    JIMX --- ---
    KOCOURMIKES: btw. proč firefox nazýváš mozilou? A přitom chrom chromem nazýváš ... rozhodně nejsi první, u koho jsem se s tím setkal, především mám pocit, že BFU používají místo názvu firefox název mozilla ... emailovej klient mozilla thunderbird taky nenazývám mozilla :-D
    KOCOURMIKES
    KOCOURMIKES --- ---
    KEVIN00: chrom je horsi. ale da se to nejak ta pamet prenastavit omezit.
    TEAPACK
    TEAPACK --- ---
    KEVIN00: nope
    KEVIN00
    KEVIN00 --- ---
    KOCOURMIKES: Není na tom Firefox ještě hůř než Chrome?
    KOCOURMIKES
    KOCOURMIKES --- ---
    HORST_FUCHS: chrom zere moc pameti, lepsi bude pouzivat mozilu nebo operu. pokud chces otevrit vice oken naraz.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    DRAGON: ha! to je presne ono! reagoval sem na HORST_FUCHS a nedalo to tam vubec jeho jmeno
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    : odinstaluj chrome, nainstaluj znovu bez vsemoznejch adonu a postupne jeden po druhym zapinej, uvidis, kdy ti to zacne delat stejnej problem.

    mne btw nyx taky zlobi v chromu, hrozne casto se mi stava, ze mi pri odpovedi misto jmena najede budto jenom dvojtecka a nebo "undescibe", s cimz me nyx vyfakoval, ze je chyba na my strane (asi malo chodim do kostela, kdo vi, to uz se asi nedovzvim..)
    BUNDA
    BUNDA --- ---
    HORST_FUCHS: a mazals uložený bordel v Chrome od počátku věků?
    KEVIN00
    KEVIN00 --- ---
    LYNXCZChyba by se dala identifikovat podle dump souboru. Měl by být v C:\Windows\Minidump.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    LYNXCZ: jak juz psali kolegove prede mnou. poslal jsi screen a vyplaseny popis takze jsem ti poradil f8 a opravu coz jsi udelal ale rekl jsi nam to pozde.
    vtipky pricti moji povaze jsem proste protiva od zalozeni ale i tak jsem to myslel dobre.
    KRYSPIN
    KRYSPIN --- ---
    LYNXCZ: víš, ono to chtělo ty informace, které jsi tu pouštěl postupně napsat hned do prvního příspěvku. Pak by ti bylo porazeno rychleji.
    LYNXCZ
    LYNXCZ --- ---
    od postovani tohoto dotazu jsem prisel na to cim to je, resp. vzniklo, ale nic se nepodarilo vyresit. Ten reinstall, jak tu nekdo zminil, byla prvni moznost, ktera z duvodu chybejici casti partition schema w10, pustit nesla. Dekuji za tipy, ale pustte to z hlavy. Diky
    LYNXCZ
    LYNXCZ --- ---
    SCHUNA: Prosim, pokud nemate neco konkretniho tak mi neodpovidejte. Divim se, ze si vubec delate tu skodu.
    SCHUNA
    SCHUNA --- ---
    LYNXCZ: Daj si ten error kod 0x0..... do googlu. Mas tam x navodov, ako to opravit. Ak si na to netrufas, kontaktuj niekoho, kto si na to trufa.
    ARIAEL
    ARIAEL --- ---
    No zacinaji lizt i nejaky informace. Hura.

    Tak nabootuj jenom z toho media (doufam ze mas aktualni verzi) a zkus pustit opravu jenom z nej (google poradi).
    Pokud nic tak si stahni neco na testy HW a nech si zkontrolovat pamet a desku.
    Mozna se ti povede se dostat do recovery modu a mozna mas ulozene snapshoty operacniho systemu. Vrat se k nejakemu do minulosti.
    Pokud ani to ne tak reinstalace.
    LYNXCZ
    LYNXCZ --- ---
    ARIAEL: tenhle screen byl porizen po prvnim restartu, kteremu predchazel pokus o repair, ktery byl spusten po nabootovani z instalacniho media.
    ARIAEL
    ARIAEL --- ---
    juuuu hef smuuula

    A ted si bez dat studenou sprchu a hluboce se zamysli, co si ty asi tak predstavujes ze ti na tvuj uzasny dotaz nekdo odpovi?
    LYNXCZ
    LYNXCZ --- ---
    ARIAEL: Dalsi!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam