• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOC256Windows - (Windows 7, 8, 10, 11, ...)
    SCHUNA
    SCHUNA --- ---
    ROOCZA: https://www.daniweb.com/...are/microsoft-windows/threads/89750/windows-memory-diagnostic-wont-finish

    I might have the answer I hope someone is still having the problem so we can test it. First the answer...

    Windows Registry Editor Version 5.00

    [HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Control\MemoryDiagnostic]
    "RunMemDiag"=dword:00000001

    and

    Windows Registry Editor Version 5.00

    [HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Reliability\MemoryDiagnostic]
    "LaunchType"=dword:00000002
    "ScheduleType"=dword:00000004


    Both those keys get modified.

    If you open up notepad and paste each of those keys into it including "windows registry..." down to the very bottom. Make sure you change the extension on the file from .txt to .reg

    Once thats done double click these files to make the changes(i dont have uac enabled so they might ask for admin confirmation) then reboot.

    What I did to find this...

    To find these registry keys i used process monitor and had to do a little research for the name of the windows memory diagnostic tool mdsched.exe.

    I ended all the processes I could to get anything trying to modify the registry shut down and launched mdsched.exe. Resumed procmon to monitor all registry changes, selected "check for problems next time I start my computer". Filtered all the results for mdsched.exe and then went by hand through every registry key. Most of the keys were fluff in relation to what I was looking for so it was easy to track down the ones you see in the picture there.

    In the first key "RunMemDiag"=dword:00000001 does not exist at all after a reboot without running the diag and "LaunchType"=dword:00000002
    "ScheduleType"=dword:00000004
    Have both been changed to =dword:00000000

    Ill attempt to merge those keys and see what the result is. Hope this helps.
    KOCOURMIKES
    KOCOURMIKES --- ---
    ROOCZA: a jinak je win10 super jo? :)
    ROOCZA
    ROOCZA --- ---
    SCHUNA: nikde nic :[[
    SCHUNA
    SCHUNA --- ---
    ROOCZA: Mozno este sysinternals tool autoruns
    ROOCZA
    ROOCZA --- ---
    ahoj,
    mám takovej maličkej problém
    jednou jsem ze srandy spustil Memody Diagnostics Tool ve win10, a od té doby, aniž by to našlo nějakej problém, mi visí v taskbaru proces MdRes.exe, kterej za boha nemůžu nadobro usmrtit. Vpodstatě o nic nejde, nežere to moc ramky ani cpu, ale štve mě to čistě z principu. V MSConfig nic není, v po spuštění taky ne, ve službách taky ne, v plánování úloh jsem to vymazal, stejně tak z bcdedit, a přesto se to kurevstvo pořád spouští. Našel jsem to ještě v Regeditu pod SystemBinariesList, ale z tama to nelze odstranit. Nemáte někdo tip, jak to z tama dostat pryč (pokud tím neposeru něco dalšího), potažmo nějakej další kout v systému, kam se podívat?
    díky
    ISATAG
    ISATAG --- ---
    Nevíte náhodou někdo jak se dá obnovit smazaná historie v internet exploreru?
    WENTOLINE
    WENTOLINE --- ---
    KUNDUM: https://www.microsoft.com/cs-cz/software-download/windows10
    klikni na stahnout nastroj, udela ti instalacni flashku ze ktere to potom pred instalaci muzes i naformatovat...
    KOCOURMIKES
    KOCOURMIKES --- ---
    KUNDUM: jasny, zformatuj z flashdisku (to se da stahnout nekde z webu), a pak potrebujes instalacni medium nejakeho OS.
    KUNDUM
    KUNDUM --- ---
    KOCOURMIKES: ďakujem a skúsim, tie dáta už mám zálohované.. Notebook idem predať a preto som ho chcel úplne celý dať do originál nastavení a pod
    KOCOURMIKES
    KOCOURMIKES --- ---
    KUNDUM: pouzij nejakou boot service device (usb, dvd), zalohuj uzivatelska data z disku, formatuj disk a reinstall OS.
    KUNDUM
    KUNDUM --- ---
    KOCOURMIKES: Áno, keď som dával všetko aj premazat tak to skapalo na 3%.. Akonáhle som dal len reinstal Winu a vyčistenia C tak 18%
    KOCOURMIKES
    KOCOURMIKES --- ---
    KUNDUM: tech 18 % je obnova win10?
    KUNDUM
    KUNDUM --- ---
    Win10 btw
    KUNDUM
    KUNDUM --- ---
    Hoj prosím Vás, môj notebook nevie zrazu nahodiť obnovenie do továrenských nastavení... Už som to snáď použil 4x od doby čo ho mám a nikdy nebol problém.. Ale teraz všetko spúšťam ako mám pekne sa resetne a začne pracovať a na 18% mi vypíše že nastala chyba nič sa nevykonalo a nechápem.. Nič k tomu ani nenapíše... Nejaké tipy prosím?
    IMOLOL
    IMOLOL --- ---
    TAP: vyzkoušej prvně v cmd : "ipconfig /flushdns" na těch počítačích, co vidí prázdný složky.
    KLEINZACH
    KLEINZACH --- ---
    THOMASMORTA: NN se odjakziva rikalo 'Necky'. "Necky & Widle" znela plna diagnoza :)
    ARIAEL
    ARIAEL --- ---
    KOCOURMIKES: B42 - zmizni odsud fetaku.... Nebo si te odnese Pan Jezis a pusti ti upgrade ve tvy kebuli
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    PONCIK: a co equalizer plugin do prohlizece ?
    PONCIK
    PONCIK --- ---
    RAINBOF: A dá se přes ně pustit něco z YouTube ?
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    PONCIK: vetsina prehravacu ma ekvalizer...
    PONCIK
    PONCIK --- ---
    VoiceMeeter nainstalován jenže přes něj nic nechce hrát, asi se budu muset podívat do návodu, ach jo .).
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam