• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOC256Windows - (Windows 7, 8, 10, 11, ...)
    COLBEN
    COLBEN --- ---
    ARIAEL: notebook je jeste v zaruce, ale jak jim dokazat, ze to je tim? ... mam teda dell latitude a dellaci mivali servis slusny
    ARIAEL
    ARIAEL --- ---
    COLBEN: Me tohle nedavno delala pomalu odchazejici deska v notebooku.
    DUBAS_
    DUBAS_ --- ---
    COLBEN: cus ja mel u stolniho pc stejny problem jak popisujes, u me byl problem v kabelazi asi nejaka oxidace, rozpojil jsem a zapojil zpet cely pc a vymenil cerveny noname sata kabely za poradny s pozlacenyma koncema,

    jinak pak klasika pust na pul dne memtest x86, mrkni v aida64 na smart disku
    RAGNAROK
    RAGNAROK --- ---
    RUTHAN:
    zkousel si to nejdriv vypnou pomoci tohoto?
    AutoRuns - Download
    https://autoruns.en.softonic.com/

    chybu jakou?
    RUTHAN
    RUTHAN --- ---
    Nemate nekdo tip, jak resit nakopnutej Task scheduler, jsem upgradoval Win7 na Win10, zacalo mi vyskakovat nejaky DivX updater okno, neslo to odinstalovat, tak to slo pryc Total Uninstaller.. a vysledek je, ze pri pokusu otevrit Task scheduler dostanu chybu.. a ten hnus se porad odnekud spousti a rika, ze by chtel aktualizovat..
    COLBEN
    COLBEN --- ---
    KOC256: zkusim projet, nicmene ntoskrnl.exe je soubor, kde je ulozen primo windows kernel, takze to ze crashnul, zas tak moc nevypovida o pricine...kazdopadne diky, zkusim projet, a jeste dal pogooglit a mrknout i treba na health ssd disku atd.
    COLBEN
    COLBEN --- ---
    nevim...mimo toho, ze se to trikrat seklo bez BSOD, tak BSOD hlasky ze dneska jsou tady
    KOC256
    KOC256 --- ---
    COLBEN:
    no ja mel modrou smrt 3x za sebou a to kdyz mi zdechl notbook diky baterce. sice jsem ho pak pichl na snuru, ale chvilku potreboval...

    Tak jen kdyby nahodou a toto jsi zamlcel. Jinak co pises dale, mozna prach, zaseknuty ventilator, cokoliv vadneho
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    COLBEN: nebo grafika?
    COLBEN
    COLBEN --- ---
    COLBEN: zkusim aspon nejakej memory check
    COLBEN
    COLBEN --- ---
    tak ted to ztuhlo znova... dokonce ani modra smrt, proste stuhnul kurzor a v repraku se zasekl posledni zvuk... takze to jen vrci jak nejaky auto... a v logu windows nic... presne podobny veci mi delal ta jedna nepovedena aktualizace windows 10. jenze ted uz mam davno reinstall a system je zcela aktualni. ja jsem v zasade ajtak, programuju atd. ale nejak vubec nevim jakym zpusobem patrat po pricine tohoto... doporucil byste mi nekdo nejaky postup po cem se divat? diky
    PONCIK
    PONCIK --- ---
    COLBEN: U mně tohle O.K..
    COLBEN
    COLBEN --- ---
    KOC256: vybity notebook? jako jestli mi to ztuhne kvuli tomu, ze je vybita baterka a ja jsem tak retardovany, ze jsem si toho nevsiml? ne, to fakt ne. baterku jsem nedavno kupoval novou a dnes se to delo jak pri praci v zasuvce tak na baterce
    KOC256
    KOC256 --- ---
    COLBEN:
    nemas vybity notebook (pokud to je NTB)
    COLBEN
    COLBEN --- ---
    RATTKIN: diky za info, ptam se takhle pitome, protoze pred casem se m$ nepovedla aktualizace win10 a modra smrt byla fakt castym jevem nejen na mem kompu
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    COLBEN: mě nic
    COLBEN
    COLBEN --- ---
    nedavaji vam windows 10 posledni dobou nejak casto modrou smrt? mi jen za dnesek nastala asi 5krat, pokazdy neco jinyho.. vsechno je zaktualizovany a reinstall jsem delal asi pred 2 mesicema
    LUKOYE
    LUKOYE --- ---
    JIMX: to jsem neznal, no je to elegantnější, než to roztahovat myší. Používám tuhle funkci dost často, a kdysi to třeba v 7 nebo 98 fungovalo bez problémů. Ale spokojím se s tímhle. Díky každopádně
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    LUKOYE: Jo win+šipky, nebo drapnout myši a táhnout na stranu
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam