• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOC256Windows - (Windows 7, 8, 10, 11, ...)
    ARIAEL
    ARIAEL --- ---
    COLBEN: Imho podle chovani to mozna je nejaky driver... Disk ci USB.

    AJ tohle resim tak, ze do scheduleru jsem si dal prikaz, ktery mi kazde rano dela snapshot disku... A kdyz je problem, tak se proste jen o den ci dva vratim...
    COLBEN
    COLBEN --- ---
    ARIAEL: nj, jenze ja delal reinstall pred mesicem a pul... v kompu v zasade nic neni mimo pracovnich aplikaci a milionu certifikatu, takze se mi reinstall delat nechce. jeste jsem zkusil flashnout bios a updatnout jeden driver, tak uvidime
    ARIAEL
    ARIAEL --- ---
    COLBEN: Tak na Win 10 mas navrat do tovarniho stavu, ten se vzdy postara o ciste reseni soft problemu...
    COLBEN
    COLBEN --- ---
    COLBEN: hmm, tak po zaslani dumpu tvrdej, ze prej je to softwarovej problem.. toz kdyby nekoho jeste neco napadlo, necht da vedet
    COLBEN
    COLBEN --- ---
    tak jsem nakonec zjistil, ze tam je zaruka 3 roky a bavil jsem se s technikem, kterej fakt chce vypisy dumpu apod. teda musim rict, ze jako dell huste... no nic, kdyz neco dalsiho zjistim, budu vas informovat
    COLBEN
    COLBEN --- ---
    lol na dell supportu se promackam milionem vetvi, cekam a pak to nikdo nezveda:)
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    COLBEN: kurvítka fungují
    COLBEN
    COLBEN --- ---
    ARIAEL: hmm ted koukam, ze jsem ho kupoval 6.1. 2015 :) skvele
    ARIAEL
    ARIAEL --- ---
    COLBEN: jj, to samy... proste jsem tam zavolal ze to blbne a zasekava se. Nijak to neresili, vymenila se deska a problem zmizel. Pry to obcas delaji studene spoje ci odchazejici kondiky.
    COLBEN
    COLBEN --- ---
    ARIAEL: notebook je jeste v zaruce, ale jak jim dokazat, ze to je tim? ... mam teda dell latitude a dellaci mivali servis slusny
    ARIAEL
    ARIAEL --- ---
    COLBEN: Me tohle nedavno delala pomalu odchazejici deska v notebooku.
    DUBAS_
    DUBAS_ --- ---
    COLBEN: cus ja mel u stolniho pc stejny problem jak popisujes, u me byl problem v kabelazi asi nejaka oxidace, rozpojil jsem a zapojil zpet cely pc a vymenil cerveny noname sata kabely za poradny s pozlacenyma koncema,

    jinak pak klasika pust na pul dne memtest x86, mrkni v aida64 na smart disku
    RAGNAROK
    RAGNAROK --- ---
    RUTHAN:
    zkousel si to nejdriv vypnou pomoci tohoto?
    AutoRuns - Download
    https://autoruns.en.softonic.com/

    chybu jakou?
    RUTHAN
    RUTHAN --- ---
    Nemate nekdo tip, jak resit nakopnutej Task scheduler, jsem upgradoval Win7 na Win10, zacalo mi vyskakovat nejaky DivX updater okno, neslo to odinstalovat, tak to slo pryc Total Uninstaller.. a vysledek je, ze pri pokusu otevrit Task scheduler dostanu chybu.. a ten hnus se porad odnekud spousti a rika, ze by chtel aktualizovat..
    COLBEN
    COLBEN --- ---
    KOC256: zkusim projet, nicmene ntoskrnl.exe je soubor, kde je ulozen primo windows kernel, takze to ze crashnul, zas tak moc nevypovida o pricine...kazdopadne diky, zkusim projet, a jeste dal pogooglit a mrknout i treba na health ssd disku atd.
    COLBEN
    COLBEN --- ---
    nevim...mimo toho, ze se to trikrat seklo bez BSOD, tak BSOD hlasky ze dneska jsou tady
    KOC256
    KOC256 --- ---
    COLBEN:
    no ja mel modrou smrt 3x za sebou a to kdyz mi zdechl notbook diky baterce. sice jsem ho pak pichl na snuru, ale chvilku potreboval...

    Tak jen kdyby nahodou a toto jsi zamlcel. Jinak co pises dale, mozna prach, zaseknuty ventilator, cokoliv vadneho
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    COLBEN: nebo grafika?
    COLBEN
    COLBEN --- ---
    COLBEN: zkusim aspon nejakej memory check
    COLBEN
    COLBEN --- ---
    tak ted to ztuhlo znova... dokonce ani modra smrt, proste stuhnul kurzor a v repraku se zasekl posledni zvuk... takze to jen vrci jak nejaky auto... a v logu windows nic... presne podobny veci mi delal ta jedna nepovedena aktualizace windows 10. jenze ted uz mam davno reinstall a system je zcela aktualni. ja jsem v zasade ajtak, programuju atd. ale nejak vubec nevim jakym zpusobem patrat po pricine tohoto... doporucil byste mi nekdo nejaky postup po cem se divat? diky
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam