• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOC256Windows - (Windows 7, 8, 10, 11, ...)
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    HIKY: me by stačilo aby Windows zvládal bezchybně klávesnici na vzdálené ploše.
    taky bylo povzdechnutí nad vektorovými ikonami
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    HIKY: myslim ze spis nikdy.
    ico format je vpodstate pcx format a ten nic takovyho neumi. system by musel nejprve umet napriklad gif. (ms si na to pripadne nejakej silenej format vymysli). on ico format ma svy vykonovy vyhody.
    HIKY
    HIKY --- ---
    .. ještě k těm vlastním ikonkám ve windows, to že by win uměly animované ikonky toho se asi jen tak nedočkáme co? :)
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    ja naposled pouzival prikaz at a taskkill oboji je v systemu v zakladu. da se tim v nejhorsim i vzbudit.
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    mně všude fungovalo Slawdog Smart Shutdown, mělo to spoustu nastavení. Ikdyž poslední verze vyšla před lety, na Win 10 to jede taky
    DUBAS_
    DUBAS_ --- ---
    HRAFNAIN
    HRAFNAIN --- ---
    SINEAD: tu je postup na ikonu na plochu :::
    shutdown :::
    Shutdown shortcut
    https://www.vistax64.com/tutorials/76841-shutdown-shortcut.html
    hibernace :::
    Hibernate Shortcut
    https://www.vistax64.com/tutorials/74022-hibernate-shortcut.html
    ROBIN_SNNS
    ROBIN_SNNS --- ---
    SINEAD: Nevím jak na win8, ale v sedmičkách a desítkách mi fuguje tohle: http://www.stahuj.centrum.cz/multimedia/mp3_a_audio/prehravace/vypinac-na-dobrou-noc/
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    SINEAD: shutdown -s -t 3600 a za hodinu se to vypne
    sleep se dá taky tak nějak ovládat.
    SINEAD
    SINEAD --- ---
    Zdravim, poradite mi nekdo neco jednoduchyho a vyzkousenyho pro casovani sleep modu pro W8.1? Mysleno tim pred spanim...cumim na serial a chci aby se komp uspal po skonceni dilu sam pac ja jsem v limbu:)... diky
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    HIKY: takze, v irfanu otevres ten svuj obrazek, (muzes ho tam prenest pres ctrl-V),
    das save-as, typ vyberes jako ICO. v nabidce vyklikej to co je na obrazku. Obevi se ti okno kde kliknes nekam na to pruhledne pozadi. a je to.




    HIKY
    HIKY --- ---
    RAINBOF: a poradíš jak z toho pak udělat ikonku?
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    HIKY: cokoliv pouzivam win malovani a pak prevod v irfanview.
    HIKY
    HIKY --- ---
    ahoj,
    znáte nějaký fajn program na dělání ikonek do win7
    nejlépe aby uměl pracovat s průhledností ..
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    RUTHAN: běžná věc s tím přehozením. V práci mám v notebooku offline účet, jednou jsem něco potřeboval ze store, tak jsem se tam přihlásil a po restartu koukám, že z offline účtu je online a bylo potřeba to pak přehodit nazpátek
    RUTHAN
    RUTHAN --- ---
    BIHARYS: Ve Windows 10, mam moznost pri instalaci se vsude hlasit bud lokalnim accountem, kterej se nekde nesynchronizuje, nebo pres MS ucet - emailova adresa, ktere se synchronizuje.

    A jestlikoz MS chce vic dat, tak casto prepnuti na MS ucet uzivateli predhodi, kdyz meni nejaky nastaveni systemu.
    MICKK
    MICKK --- ---
    BIHARYS: i domńový účet se dá slinkovat s microsoftím účtem, stačí ho zadat v nějakém sw jako onedrive
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    BIHARYS: hadam ze "neco" ty ucty synchronizuje
    BIHARYS
    BIHARYS --- ---
    SCHUNA: Tak tomu nerozumím. Jak mohu mít společný account? Pod dvěma úplně odlišnýma loginama? :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam