• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOC256Windows - (Windows 7, 8, 10, 11, ...)
    VLAKODLAK
    VLAKODLAK --- ---
    Ahoj, dotaz, nemá někdo někde ulitej instalátor na RSAT tools 1511 ? Nějak se mi nedaří vygooglit.
    Hrajeme si se sprasenym DSA co na W10 neukazuje všechny Taby, díky.
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    DRAGON: pytal som sa na widgety vseobecne niekoho kto by s tym mal skusenost. a uz sa to tu pytva zbytocne a bez ziadnej rozumnej odpovede :)


    DRAGON: +/- cca... hwinfo malo vyhodu, ze to dokazalo posielat do RivaTuner Statistics Server, takze potom to mohlo byt na obrazovke stale, takze clovek vedel ci mu ide do kolien cpu alebo gpu, prip zistit kedy/kde/preco a optimalizovat. a k tomu ten widget na ploche, prip. si to najdolezitejsie vytiahnut do systray bola len taka ceresnicka na tom celom :)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    HADIAK: ja pouzival Hwinfotool ale ukazovalo mi to spatne, tak sem nakonec skoncil u xtreme tuner utility, ktera monitoruje teploty a zatez lepe. Plus jeste CpuZ a GpuZ. Ale to asi neni to co hledas :)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    aha, ja si nevsim, ze se Hadiak pta, jestli to JIMX pouziva, tak to pardon. Nikoho neshazuju, ale ctu po tobe jak na nej reagujes a prijde mi to trapny.
    JIMX
    JIMX --- ---
    otázka byla "používá někdo něco takového?" tak jsem odpověděl, že nepoužívám :-) ... a pak jsem jenom blbě kecal, protože jsem se nudil :-)
    DRAGON: ... takže to, co kritizuješ u mne, sám děláš ;-)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    JIMX: co to meles za sracky? nutkava potreba se k necemu nutne muset vyjadrit? proste nekdo to pouziva a nekdo ne. jestli to tobe nesedi, tak to nemusis hned ostatnim shazovat, kolik ti je let proboha...
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    JIMX: jasne, nepouzivas, nemas pre to vyuzitie. preto som sa pytal, kto pouziva ;)
    JIMX
    JIMX --- ---
    že ten widget stejně člověk 99,9% času, co u toho sedí, nevidí :-D ... a ani mi teda není jasný, co bych měl z toho, abych se díval, jak moc plnou paměť nebo jakej takt má zrovna teď procesor ... :-)
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    JIMX: nie je. a co to ma spolocne s widgetom? :)
    JIMX
    JIMX --- ---
    jo, ani ve hrách není vidět plocha ... :-)
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    JIMX: vidis to, ja sa na nom aj hravam ;)
    JIMX
    JIMX --- ---
    ne, používám počítač na práci, ne na to, abych koukal na plochu :-D
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    po velkom update mi win10 zrusili widgety na ploche. pouzival som hwinfo, na ich strankach nic nove, najnovsia verzia nereaguje (spusti sa a nic nespravi), pouziva niekto nieco take?
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    HIKY: me by stačilo aby Windows zvládal bezchybně klávesnici na vzdálené ploše.
    taky bylo povzdechnutí nad vektorovými ikonami
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    HIKY: myslim ze spis nikdy.
    ico format je vpodstate pcx format a ten nic takovyho neumi. system by musel nejprve umet napriklad gif. (ms si na to pripadne nejakej silenej format vymysli). on ico format ma svy vykonovy vyhody.
    HIKY
    HIKY --- ---
    .. ještě k těm vlastním ikonkám ve windows, to že by win uměly animované ikonky toho se asi jen tak nedočkáme co? :)
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    ja naposled pouzival prikaz at a taskkill oboji je v systemu v zakladu. da se tim v nejhorsim i vzbudit.
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    mně všude fungovalo Slawdog Smart Shutdown, mělo to spoustu nastavení. Ikdyž poslední verze vyšla před lety, na Win 10 to jede taky
    DUBAS_
    DUBAS_ --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam