• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOC256Windows - (Windows 7, 8, 10, 11, ...)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    btw zjistil sem, ze nektera anglicka rozlozeni klavesnice neberou v potaz kombinaci pravy ALT + ENTER (napriklad s nejakym rozlozenim mi nefunguje full screen ve windows media player classic), tak sem zacal testovat jiny a korektne funguje English (Canadian), tak ji pouzivam. Kdyby mel nekdo podobny problem...
    KUTAS
    KUTAS --- ---
    JIMX: to mi hází takový ty "paskvil" znaky jako ß$¤@&# apod. Ale používám třeba apostrof. Jinak to dělá i pravej alt.
    THOMASMORTA
    THOMASMORTA --- ---
    ARIAEL: Pokud to funguje, tak mi light aplikace nevadí. Přiznám se, že z toho co potřebuji například nevidím, co by mi ve VLC ze storu chybělo oproti plné verzi.
    JIMX
    JIMX --- ---
    KUTAS: na cz qwerty máš Ctrl+Alt + klávesa = anglický znak
    KUTAS
    KUTAS --- ---
    DRAGON: tak paráda, vypadá to, že stačí dát "move up" a restart není potřeba (zkusil jsem jen zamknout). Uvidíme jestli se to teda udrží.

    DARKJESUS: právěže používám primárně CZ, ale zároveň i o něco méně častěji píšu v angličtině, takže potřebuju obě. V tomhle mi lehce chybí to macovský "alt + tlačítko = anglický znak".
    ARIAEL
    ARIAEL --- ---
    THOMASMORTA: Ono na Storu jsou spis light aplikace s novou architekturou nez ty stare legacy verze...
    MICKK
    MICKK --- ---
    MICKK: ještě dodám, že toho používám opravdu hodně od microsoftu.
    MICKK
    MICKK --- ---
    THOMASMORTA: Máme různé potřeby, já nepoužívám nic co by tam bylo.
    THOMASMORTA
    THOMASMORTA --- ---
    MICKK: Zcela upřímě se přiznám, že když mohu něco instalovat přes Store, tak toho využiji, protože je pak jednodušší to instalovat na novém počítači a možná se přes to i něco synchronizuje.
    MICKK
    MICKK --- ---
    THOMASMORTA: Netuším co chtějí. Ale cpou ho do windows serveru. Asi se admini nudí, tak aby si stáhli candy crush.
    THOMASMORTA
    THOMASMORTA --- ---
    MICKK: Nějak jsem předpokládal, že alespoň microsoftí věci tam budou. Zvláště když chce přidat tu možnost, že lze uživatelům nastavit, aby mohli instalovat jen aplikace ze Storu (což chtějí podporovat hlavně v připravované distribuci pro ARMové procesory).
    MICKK
    MICKK --- ---
    THOMASMORTA: https://www.skype.com/en/download-skype/skype-for-computer/ na storu by mě upřímně nenapadlo nic hledat.
    THOMASMORTA
    THOMASMORTA --- ---
    MICKK: A kde to najdu? V tom jejich storu to není.
    MICKK
    MICKK --- ---
    THOMASMORTA: plná je skype for windows
    THOMASMORTA
    THOMASMORTA --- ---
    Zdravím,
    dnes mě po aktualizaci Skype upozornil, že umí řadit kontakty do skupin, ale ať klikám, jak klikám, nikde jsem nezjistil, jak to udělat - můžete mi poradit?
    Jinak používám aplikaci Skype Preview - nevím, jestli je k dispozci nějaká "plná" verze a čím se liší.
    ARIAEL
    ARIAEL --- ---
    RAGNAROK: Toho si nevsimej, zase jen blbej trol... Ignoruj ho.
    RAGNAROK
    RAGNAROK --- ---
    KLEINZACH:
    Main Linux problems on the desktop, 2017 edition
    https://itvision.altervista.org/why.linux.is.not.ready.for.the.desktop.current.html#WorksForMe
    Why Windows 10 sucks or Everything Wrong with Microsoft Windows
    https://itvision.altervista.org/why-windows-10-sucks.html

    Nevim no. Vyrost jsem na win. Mam rad win i nux. Macos yosemit jsem par dni zkousel z nutnosti na virtualu a taky nemuzu rict, ze to je spatny, krom defaultniho filemangeru - ten je desivej beyond repair.

    Bez reklam to myslis treba freeBSD?
    KLEINZACH
    KLEINZACH --- ---
    RAGNAROK: v 21 stoleti? ten bez reklam..
    RAGNAROK
    RAGNAROK --- ---
    KLEINZACH:
    kterej system je idealni?
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    KLEINZACH: jinak to nevyresis
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam