• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOC256Windows - (Windows 7, 8, 10, 11, ...)
    MICKK
    MICKK --- ---
    FRANCIMOR: ani placený neumí všechno ); v práci kombinujeme acrobat a livecycle designer
    KOC256
    KOC256 --- ---
    FRANCIMOR:
    Zkusil bych spíše prošlápnout možnost, že nebudeš muset PDF editovat, ale už ze zdroje exportovat včetně úprav...
    MELOP
    MELOP --- ---
    FRANCIMOR: Docela dost záleží na tom, co si představuješ pod pojmem "editace PDF". Jakous - takous základní editaci umí i office balíky, jak Libre Office, tak Microsoft Office (2013 a novější), ale samozřejmě, ani jedno z toho není nějaká extra hitparáda, protože na rovinu, editace PDF není hitparáda skoro nikdy v ničem.
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    FRANCIMOR: Co je v PDF editorech free, stojí za pytel. (PDFMod je sice free, ale umí jenom přesouvat, přidávat a mazat stránky, GIMP umí PDF načíst, ale ne už uložit.) No a co nestojí úplně za pytel, to zas stojí prachy (přibližně v úměře "čím dražší, tím méně na pytel"). Já to vyřešil kdysi tím Foxitem - dneska už stojí sto babek, koukám :(
    FRANCIMOR
    FRANCIMOR --- ---
    tak fakt nic free neni jo?
    FRANCIMOR
    FRANCIMOR --- ---
    RAGNAROK: dik koukal jsem na to foxit neni free a free verze pdf architect nema funkci editace
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    RAGNAROK: to jsou trialy ne ?
    RAGNAROK
    RAGNAROK --- ---
    FRANCIMOR: co foxit nebo pdf architect?
    FRANCIMOR
    FRANCIMOR --- ---
    nevim zda jsem ve spravnem auditku, nebo jsem zabloudil,ale nak nemuzu najit dobrej funkcni FREE PDF editor. Poradail by mi tu nekdo?
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    DRAGON: analog hole
    ARIAEL
    ARIAEL --- ---
    JIMX: asi nejlepe pres bios. Byvaji tam option na zapinani v case
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    DRAGON: to právě byla vychytávka sb-ček. co nějaká virtuální zvukovka?
    JIMX
    JIMX --- ---
    RATTKIN: dyť píšu, ze to je notebook ... a v doméně neni, když píšu, ze je doma v koutě:-)

    jak se da nastavit to probuzení na aktualizaci?
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    RATTKIN: Chtěl jsem napsat, se mě se to nikdy nezapíná samo. uspané notebooky se zapínají samy, někdy docela často.
    nevíme ale, jestli má notebook nebo ne
    ARIAEL
    ARIAEL --- ---
    RATTKIN: zapnout samo se to muze pres bios... Nebo pres HW management od intelu
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    JIMX: já mám stolní pc a update dramaticky nepozoruju. vypínám a zapínám to několikrát denně a občas trvá start 3 vteřiny, občas minutu, když jsou aktualizace. určitě se to nemůže zapnout samo.
    mám insider, takže mám víc aktualizací než normální verze.
    ARIAEL
    ARIAEL --- ---
    JIMX: to zalezi zda je v domene a muzes tam dat buzeni pro aktualizace a nebo ne a potom si to musis nastavit rucne - proste ho v noci vzbud ...
    JIMX
    JIMX --- ---
    RATTKIN: počkej, to jako fakt nejde? dyť si tady furt nekdo stěžuje, ze se mu budí v noci pc na aktualizace ... navic ty aktualizace přicházejí častěji nez jednou za měsíc, ne?
    JIMX
    JIMX --- ---
    RATTKIN: počkej, to jako fakt nejde? dyť si tady furt nekdo stěžuje, ze se mu budí v noci pc na aktualizace ... navic ty aktualizace přicházejí častěji nez jednou za měsíc, ne?
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    JIMX: Jo a když tam dáš SSD, bude to hotové za 4 minuty a celkově mi přijde počítač bez SSD dneska marný.
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    JIMX: jedině na napadá každé druhé úterý v měsíci ho nechat den zapnutý.
    JIMX
    JIMX --- ---
    Jak mám správně nastavit windows update na Win10, aby se mi notebook, kterej vytáhnu jednou za měsíc a jinak furt leží někde v koutě, automaticky pravidelně někdy přes noc aktualizoval? Teď jsem ho na něco potřeboval a už mi na něm asi hodinu běží aktualizace a je nepoužitelnej ...
    AUTOLOKATOR
    AUTOLOKATOR --- ---
    Před časem jem tu poptával řešení nefunčnosti spouštění programů vyhledaných přes search lištu. Už jsem našel řešení. Třeba to někomu k něčemu bude. Z popsaného postupu mi teda stačilo udělat krok 1 a 2 z návodu pro profíky. Krok 4 mi nefungoval. Vyhodilo to nějakou chybovou hlášku. Ale i tak vše začlo fungovat.

    SOLVED: Video: How To Hard Reset or Remove Cortana In Windows 10 - Up & Running Technologies Calgary
    http://www.urtech.ca/2016/08/solved-video-how-to-hard-reset-or-remove-cortana-in-windows-10/
    RUTHAN
    RUTHAN --- ---
    NECROMAN: Napsal bych at tam vrazi Linux live cd a overi, ze je HW ok, ale oni i Windows uz maj nejakou tu USB to go moznost instalace.. tak to zkuste.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam