• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOC256Windows - (Windows 7, 8, 10, 11, ...)
    MVEK
    MVEK --- ---
    JAMILLOS: Mám zapnutý zvýrazněný přepínač a rád bych věděl, kam se to nastavení promítá, abych zjistil, co za položky tím myslí a jestli mi to k něčemu je.


    JAMILLOS
    JAMILLOS --- ---
    MVEK: Myslíš naposledy otevřené dokumenty? To ve win 10 normálně nejde, pokud vím.
    ARIAEL
    ARIAEL --- ---
    GURBON: No vypnout... :) Spis nevim cim ti to vadi i kdyz to pripadne u vas nic nedela?
    MVEK
    MVEK --- ---
    Trapný dotaz, kde jsou seznamy odkazů na Startu nebo na hlavním panelu, kterým odpovídá nastavení Startu:
    "Zobrazovat nedávno otevřené položky v seznamech odkazů na Startu nebo na hlavním panelu"?

    Dříve jsem to vypínal, ale konečně mě napadlo využití a nemůžu ty poslední soubory najít, jen toto nastavení... Ve W7 a starších to najít umím, ve W10 to ve Startu nevidím, i když je ta volba aktivní už několik dnů. Mám tam jen Nedávno přidané a Nejčastěji používané a pak seznam aplikací. V ikonkách vlevo to taky není, tam se zobrazují Dokumenty, Stažené soubory atp.
    GURBON
    GURBON --- ---
    ARIAEL: Nikdo z uzivatelu, ktery to ted otravuje.
    Kdybys mi radsi poradil, jak to nadobro vypnout :)
    ARIAEL
    ARIAEL --- ---
    GURBON: a jak vis ze se o ni nikdo neprosil?
    GURBON
    GURBON --- ---
    Ahoj,
    netusit nekdo nahodou jak vypnout MS Upladcenter elegantneji nez prejmenovanim souboru MSOSYNC.EXE a MSOUC.EXE ?
    Nejsem domain admin, jen lokal. Pod userama, ktery to potrebujou ( hodne omezeny prava) nepustim regedit takze oprava pres HKCU nehrozi.
    Prijde mi divny ze by tahle super featura o kterou se nikdo neprosil, nesla proste vypnout.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    KEL: diky fakt jsem to v tom neviděl :)


    KOC256
    KOC256 --- ---
    LACIF: Miranda?
    VOJTAM
    VOJTAM --- ---
    LACIF: Ahoj, nevím jak v novějších verzích, ale kdysi uměl PSi (alespoň na něm mi to fungovalo) připojit tvoje kamarády na FB... ale už je to nějakou dobu a tvrdilo se že to zruší.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    ARIAEL: takze to bylo jinak. office se castecne odinstaloval a ten onenote byl z windows jak jsi psal. zkusil jsem to sjet antivirakem system vypada vpohode.
    LACIF
    LACIF --- ---
    Zdravim!

    Mozna jsem vedle, snad ale ne.

    ProsimVas.. existuje ndneska nejakej multiprotocol IM client na win (kdyby byl i na android, tim lip), kterej umi contacts z FB, SKYPE a ICQ? Pokud ne, existuje dnes mozunost addnout FBcontacts do SKYPEu?

    Fakt jsem hledal hodiny a hodiny a nic.. Trillian nic, pidgin nic...

    THX4infO
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    ARIAEL: otazky.. samy otazky...
    ARIAEL
    ARIAEL --- ---
    RAINBOF: Mno office nema zadny upgrade program jako Win 10
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    ARIAEL: jen by mne zajimalo proc mi ho nacpali misto meho 2013 :(
    ARIAEL
    ARIAEL --- ---
    RAINBOF: Onenote 2017 jsou dva. Jeden maly a lehky, jeden velky.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    jako coze ? mam office 2003 a nahodil se mi 2017 ten hnusnej pomalej onenote. co sem komu udelal.
    MVEK
    MVEK --- ---
    BUNDA: Člověče, asociace na jpg, png a nevím kolik ještě přípon, zejména obrázkových, mi zmizely v průběhu podzimu, kdy se mi žádný půlroční update neinstaloval. A to si mi na to stěžovalo několik lidí, že se jim to stane při každém půlročním nebo výročním updatu.
    ARIAEL
    ARIAEL --- ---
    GIOMIKY: Jen se snazte s minusikama poradne hosani :)) To ze se citite urazeny rozhodne neznamena, ze nemam zcela pravdu :DDDD Mvek i stebou :)
    BUNDA
    BUNDA --- ---
    MVEK: hlavně mi zas odebral některé aplikace v Otevřív v a musel jsem si je tam zase přidávat. Krom toho znepříjemnil start Office 2007 o hlášku Stdole32.tlb. Takže jsem musel odebrat poslední aktualizace :(
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam