• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOC256Windows - (Windows 7, 8, 10, 11, ...)
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    nie je nahodou v podmienkach pri instalacii napisane, ze uzivatel nemoze robit s tym systemom co chce?
    KOC256
    KOC256 --- ---
    PETRPEDROS:
    Ty jsi nejaky SW inženýr a bezpečnostní expert?
    Pokud ne, tak se chovej jako uživatel a jen užívej :)
    PETRPEDROS
    PETRPEDROS --- ---
    RATTKIN: Jenže u těhle věcí si je můžu zvolit jak chci. No tak se včera po hodině aktualizacích (prvních co prošli) se mi to kompletně změnilo. Start a dlaždice můhi skládat znovu, ale upřimě v pár věcech pociťuji zrychlení... To je super, ale není super že si se svým systémem nemohu dělat co chci...
    ARIAEL
    ARIAEL --- ---
    PETRPEDROS: Spis rovnou HP UNIX, at jsi poradne free, cool a in....
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    PETRPEDROS: Microsoft trvá na tom, že updaty musíš mít. je to i dobře z hlediska bezpečnosti a spolehlivosti.

    taky by ses mohl na ně zlobit, že se ti nelíbí kurzor myši, nebo logo Windows.

    nikdo ti to nenutí
    FATBOZZ
    FATBOZZ --- ---
    Tak si. Nainstaluj Linux at to máš pod kontrolou
    PETRPEDROS
    PETRPEDROS --- ---
    Vnutila se mi první aktualizace W10... Nepodařilo se mi to vypnout, nemám moc rád když se mi stahuje něco co nechci a ani firewall mi to nezakázal.


    Your device needs the latest security updates

    Microsoft can't install important security updates on your PC until you install the most current version of Windows 10.




    To ensure things go smoothly:

    - Keep your PC plugged in.
    - Don't turn your PC off or close it.

    We're doing our work behind the scenes. Feel free to keep working, and we'll let you know when everything is done.
    HRAFNAIN
    HRAFNAIN --- ---
    ZBYNEK: jj, ani ty Realtek ovladace to neumi :/
    je to peklo, finska guilda na TS, cz na Discordu, a ani jenda aplikace o w7 nemluve to neumi rozhodit, fcuk! :)

    zlaty XP co se nastaveni zvuku tyka :]
    ZBYNEK
    ZBYNEK --- ---
    HRAFNAIN: Mixer to už od win7 (vista?) neumí, takže zbývají jen cizí aplikace... Kdysi jsem zkoušel tohle https://www.vb-audio.com/Cable/ ale teď už jsem na to rezignoval...
    HRAFNAIN
    HRAFNAIN --- ---
    jak zapnu panorama ve volume mixeru? pro jednotlivy aplikace
    chci TS do L, Discord do R, a to v nastaveni snad bejvalo, ne? ale asi naposled v XP
    realtek integrovana zvukarna
    CERMINEK
    CERMINEK --- ---
    THX_1138: Koukni se do nástroje sledování prostředků, tam zjistíš, že ti tu polovinu žere grafika. v BIOSu bývá nastavení kolik rám pro gpu lze vzít...
    MVEK
    MVEK --- ---
    Souhlas s GORG. Totéž pro Zprávy, Finance atd. Párkrát jsem zkusil hledat tu zprávu, která se mi v dlaždici zpráv objevila (mám ji na největší velikost), ale většinou se mi to ani nepovedlo.
    GORG
    GORG --- ---
    KOC256: Heh, já právě čekal, že to půjde rovnou tam :) No každýmu se člověk nezavděčí, ale přišlo mi to logický. Najít root adresář je easy. Hledat fotku v tuně podadresářů horší.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    GORG: Asi nikdo netusil ze v nabidce start se bude nekdo kochat fotkama a cekat au se tam vyrotuje ta jeho na kterou bude klikat. Fotky tam rotuji, aby tam nebyla nudna zluta slozka.
    Naopak by asi vetsina nechtela aby kdyz klikne na galerii tak presli do nejake mega zanorene slizky jen proto, ze tam byl zrovna nahled...
    GORG
    GORG --- ---
    jako nechapu, ye kdyz uz mi to prochazi moji galerii fotek, proc nejaky UX master nepribehl, aby to defaultne rozkliklo tu fotku, kterou tam primo do xichtu nabizej :)
    GORG
    GORG --- ---
    kdzy klidkni v start nabidce na nabizenou fotku z galerie (ten default widget), tak to zobrazi galerii obrazku, ne ale obrazekna ktery clovek kliknul. da se to nejak switchnout, aby to zobrazil;o obrazek, na ktgery clovek kliknul?
    MVEK
    MVEK --- ---
    SHMADE: Super, díky, ten Rychlý přístup mi možná pomůže v hlídání, co za soubor před vypnutím počítače zazálohovat...
    Defaultně byly poslední soubory sbalené, takže snadno k přehlédnutí, jestli jsem vůbec v této položce někdy v posledních letech byl.
    FATBOZZ
    FATBOZZ --- ---
    DARUMA: Process Hacker a v nem je funkce Find Handle. Zadej pismenko jednotky a ukaze ti co na disku je rezervovany a s cim pracuje.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    TEAPACK: jiste ale to by tam bylo videt.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam