• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOC256Windows - (Windows 7, 8, 10, 11, ...)
    UCKO
    UCKO --- ---
    FATBOZZ: Dík. Vyzkouším.
    FATBOZZ
    FATBOZZ --- ---
    UCKO: Nepomohlo by AppReadiness ?
    UCKO
    UCKO --- ---
    ARIAEL: Avast tam není. Mám zaplněno záměrně. A nechám to tak, než každý den čumět na instalaci a následně na vracení změn, protože se instalace neprovedla. :)
    ARIAEL
    ARIAEL --- ---
    UCKO: Odinstaluj Avast :)
    A na disku smaz adresare s divnym nazvem - obvykle nejake dlouhe cislo. V nich je rozdelana instalace co zabira misto.
    MICKK
    MICKK --- ---
    HONZAK89: Z prvního příspěvku to znělo jako by jsi ho použil poprvé.
    MARSHUS
    MARSHUS --- ---
    UCKO: jo, ja to dycky jednou za tyden zkusim, SYSTEM THREAD EXCEPTION blue screen. nic v event logu. :]
    HONZAK89
    HONZAK89 --- ---
    MICKK: To bohužel neřeší můj problém. Mám několik zařízení, napříč OS a všude bez problému. Očividně je chyba jen na MS(1803?). Po aktualizaci na 1803 mi vypadli i učty mailu, pomohl jen shell_uninstall a opětovná instalace ze Storu. Vypadá to, že to odepíšu dřív, než jsem to začal používat..damm Každopádně ocením každou další radu.
    UCKO
    UCKO --- ---
    MARSHUS: Pche - Skrytím updatu na 90 dní to řeší jen žabaři.
    Já ten disk nechám zaplněnej 10 let.
    MARSHUS
    MARSHUS --- ---
    UCKO: jo tohle vymysli na SSD!

    tu instalaci muzes zablokovat skrytim updatu. nejhorsi na tom je ten generickej failure kod. bez moznosti to nejak opravit. 1709 jsem nainstaloval jen pres format a install ale na to uz asi seru.
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    HONZAK89: já tomu dal šanci před 2 lety a chvíli to šlo, ale pak to přestalo synkovat.
    naštěstí jsem nepřišel o data (ale Data Liberation Front to jistí)
    JIMX
    JIMX --- ---
    HONZAK89: mám totéž, google kalendář s tím, že jich tam mám několik sdílených s někým jiným ... a vidím všechny v pořádku.
    UCKO
    UCKO --- ---
    Vymyslel jsem, zcela náhodou, jak odstranit cyklickou instalaci neúspěšného upgrade windows.
    Zaplnit systémový disk!
    HONZAK89
    HONZAK89 --- ---
    Rozhodl jsem se dát šanci WIN10 kalendáři. Na Googlu mám pod firemním mailem nasdílený kalendář svůj - pro mé kolegy a zároveň vidím kalendáře kolegů... Nedokážu tohle nastavení přenést do WiN kalendář... Vždy vidím jen ten svůj.. Řešil někdo tento problém?
    JAMILLOS
    JAMILLOS --- ---
    ARIAEL: Problém je, že na Win 7 se tam nic nezobrazuje. Stahuju to odjinud, ale konkrétně je to Win10 1709 Czech x64, což je to samý, co už jsem zkoušel, takže už fakt nevím.
    ARIAEL
    ARIAEL --- ---
    VOJTAM: Me se to celkem libi. A lidem asi taky kdyz uz jsou 4 serie
    ARIAEL
    ARIAEL --- ---
    JAMILLOS: https://heidoc.net/php/Windows%20ISO%20Downloader.exe

    Timhle toolem lze stahnout vsechny verze ve vsech variantach.... Dobry by bylo vedet jaky buil jsi tam mel predtim, ten stahnout a zkusit to.
    Jo a musi sedet i pouzita jazykova verze - pokud jsi treba z nejakeho hnuti mysli instaloval jinou nez anglickou verzi
    FATBOZZ
    FATBOZZ --- ---
    RUTHAN: ctrl+c +v na fokusovanou hlášku funguje docela dobre
    JAMILLOS
    JAMILLOS --- ---
    ARIAEL: Ok kdyžtak mi prosím ten link pošli, jestli můžeš. Každopádně mi není zcela jasný, jakou verzi vybrat - zejména teď, když ani pořádně nevím, jaká tam vlastně je. Mám nějaký screenshoty ze systémovejch informací, třeba to pomůže...?
    KOC256
    KOC256 --- ---
    RUTHAN: Nestaci ctrl+c? V tech oknech to obcas staci i bez oznaceni.
    VOJTAM
    VOJTAM --- ---
    ARIAEL: Je to sice mimo... ale ještě stoji na to koukat? ja dokoukal prvni a přestalo mě to bavit.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam