• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOC256Windows - (Windows 7, 8, 10, 11, ...)
    ROBIN_SNNS
    ROBIN_SNNS --- ---
    ARIAEL: Má zkušenost říká, že na předchozích verzích Win10 to fungovalo. A prosím buď konstruktivní nebo neodpovídej. Děkuji.
    ARIAEL
    ARIAEL --- ---
    ROBIN_SNNS: Treba protoze ten bazmek nechodi VUBEC na Win 10? Jeden dotaz na google...
    Zkus nejaky poradny software a ne takove b****p....
    ROBIN_SNNS
    ROBIN_SNNS --- ---
    Po roce jsem zase na Win10 x64 b1803 zkoušela konvertovat koupenou audible audioknihu (*.aax), pomocí AAXtoMP3 (https://sourceforge.net/projects/aaxtomp3/). Soubor mám stažený, počítač autorizovaný, spustím GUI, vyberu aax soubor, dám konvertovat a... vytvoří mi to 1kB MP3 soubor. Věděl by prosím někdo, kde je zakopán příslovečný pes? Vypadá na to vinu operačního systému, protože když jsem to zkusila teďka na ntb s win7 x64 tak konverze jela bez problémů.
    ARIAEL
    ARIAEL --- ---
    RATTKIN: jop, vim.... I kdyz vtipny je ze ty zase obvykle bezi na windowsech ve virtualu :)
    LOVE_DALI
    LOVE_DALI --- ---
    RAINBOF: Mikesovi by jeste k dokonalosti schazelo, kdyby si zmenil pohlaví, protoze by mel vnuknuti, ze se nema limitovat bimbasem :)
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    ARIAEL: na serverech (hlavně webových) je situace jiná, já bych ani ten linux neflejmoval.
    stačí že se vývojáři operačních systémů předhání kdo napíše větší shit, ještě aby to dělali i admini!
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    THEODORT: no vidis co jsi provedl.
    SPIKE411
    SPIKE411 --- ---
    ARIAEL: Vzhledem k těm kotrmelcům, co dělá Microsoft, tak asi zajímají. ;)
    ARIAEL
    ARIAEL --- ---
    RATTKIN: Ja nevim, ze to ty usery neceho, co ma i skoro 1% ci kolik lidi, bavi se furt srat do tech rozsirenych a jeste se snazit ze sebe delat nejaky hogo fogo z vesnicky strediskovy...
    Jako by ty jejich vyplody nekoho z tech rozsirenych zajimaly.
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    THEODORT: tady ve windows diskuzi bych nerozdmýchával flamewar, stejně to je všechno okopírované z Xerox PARC
    THEODORT
    THEODORT --- ---
    RATTKIN: vzhledem k tomu že naprostá většina je okopírována z Unixu tak se nikdo nikam nevraci
    KOC256
    KOC256 --- ---
    RATTKIN:
    tak na woknech uz neni co zlepsovat, tak se konecne dostavaji k tomu prislusenstvi :)
    ARIAEL
    ARIAEL --- ---
    RATTKIN: spis ps nez cmd...
    ARIAEL
    ARIAEL --- ---
    B3DA: jasne ze mas pravdu. Mej se.
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    mě se líbí, že Microsoft se vrací po dvaceti letech k těmhle low-level nástrojům. CMD se už skoro dá používat, teď i notepad snad.

    a s tim bingem, jak znám MS tak než to vydají tak jim jiná divize mezi tím bing zruší, tak snad ty cr-lf konce řádků budou fungovat i bez bingu.
    B3DA
    B3DA --- ---
    ARIAEL: jo realne to nikde nikdo nikdy nepotreboval :D a tedka tu o cerveny karkulce
    btw nevim jak jsem mohl dotedka zit bez bingu v lightweight text editoru..
    a vubec, kdyz srovnam notepad s treba geditem (taky jen zakladni vec aby tam neco bylo :) ), jako je fakt, ze gedit neumi hledat bingem, no :D
    ARIAEL
    ARIAEL --- ---
    HADIAK: Tak jasne, ja mam taky vsude notepad nahrazeny za notepad2.exe :)
    Nebo jiny.
    Ten vestaveny je skutecne jen velmi hruba vec aby tam neco bylo...
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    ARIAEL: XY krat som sa snazil editovat subor, ktory bol v notepade necitatelny/nepouzitelny. a to nejsom ani uzivatel ziadnych luneksov ani nic take. ale je mi jasne, ze o tom MS nemohol vediet, kedze uz kazdy, kto nieco take zazil na to ma inu aplikaciu.
    ARIAEL
    ARIAEL --- ---
    VYHULENY_UFO: No vypada to, ze to doted nikdo nikde nikdy nepotreboval...
    On to realne nepotrebuje ani ted, ale je to hezka kosmeticka uprava, ze jo :D
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    VYHULENY_UFO: uzasne bing v notepadu. doufam ze v about bude fotka penisu koura mikese
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam