• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOC256Windows - (Windows 7, 8, 10, 11, ...)
    LOPIK
    LOPIK --- ---
    JUNGLEBOY: Asi to tam nekde najdes v nejakym nastaveni audio splitteru nebo v kodekach. Bs player uz je jinak asi mrtvej, zkus casem neco novyho
    JUNGLEBOY
    JUNGLEBOY --- ---
    byl jsem zvyklý ve Windows 7 používat kombinaci AC3filter + BSplayer k pouštění filmů, které měli audio stopu jen stereo a toto dokázalo upmix na 5.1 - přešel jsem na Windows 10 a BSplayer nyní ignoruje AC3filter. Dá se to nějak rozchodit nebo jiný přehrávač/kodeky? díky za rady
    MELOP
    MELOP --- ---
    BRENMCGUIRE: Nic ve zlém, ale z pod jakýho šutru jsi právě vylez? :-D
    Pokud budeme do vývoje LO počítat i OOo, tak export do PDF umí už nějakých 15 let... tedy dříve, než MSO.

    Jinak jako člověk, co používá obojí - na něco je lepší LO, na něco (a v mém oboru jde o trochu větší něco) je lepší MSO, ale zatím nemám potřebu se jednoho či druhého balíku zbavovat. A LO je celkem použitelná alternativa, zejména pak s ohledem na svou cenu.
    KRYSPIN
    KRYSPIN --- ---
    LOPIK
    LOPIK --- ---
    BRENMCGUIRE: Melby to umet, kdyztak si stahni pdf creator, ten je zadarmo a pdfka ti udela ze vseho (tvari se jako tiskarna)
    KRYSPIN
    KRYSPIN --- ---
    BRENMCGUIRE: LibreOffice a Thunderbird
    NEON5
    NEON5 --- ---
    BRENMCGUIRE: Jako office používám softmaker. Nemá UI v češtině (ale kontrolu pravopisu jo) a zatím mě nezklamal. Je ale pravda, že doma moc dokumentů netvořím a v práci máme klasickej mrkvosoft.
    ARIAEL
    ARIAEL --- ---
    Automat mohl menit urcity pocet zmen a clovek mohl zmenit i vetsi/pocetnejsi zmeny...
    Ale mohli to zprisnit, protoze co znam tak spousta lidi se snazila OEM podminky osrat
    ARIAEL
    ARIAEL --- ---
    ad office: tak to jsi rekl dobry vtip :DDDDDDDD
    Realita je takova, ze si koupis Office Online za mesicni stovku a bude to.
    ARIAEL
    ARIAEL --- ---
    BRENMCGUIRE: ad zmeny - pocita. Pocita se to dohromady jako koeficient vahy jednotlivych komponent. Dohromady to nesmi dat nejake cislo. Potom se to bere jako zmena...

    ad nova licence - pouzij Insider edici. Porad to tu rikam. Je zdarma.
    MICKK
    MICKK --- ---
    SPIKE411: to je symbol Marsu!
    KOC256
    KOC256 --- ---
    SPIKE411
    SPIKE411 --- ---
    (Nemluvě o tom, že Nyx teda nepodporuje Unicode emotikony, ale pohlavní příznak mu evidentně problém nedělá. :))
    SPIKE411
    SPIKE411 --- ---
    Win + . je super na vkládání emotikonů, ale kurva, nedají se vypnout ty „pohlavní příznaky“, kterým evidentně moc prvků nerozumí, takže se to vždycky rozloží na dva znaky (původní emotikon + pohlaví)?
    ‍♂️
    KRYSPIN
    KRYSPIN --- ---
    FATBOZZ: jasný. Já mám i externí USB.
    FATBOZZ
    FATBOZZ --- ---
    KRYSPIN: znam uz malo lidi co ma mechaniku v pc. Uz pomalu vymira tahle opticka techhnologie... Iso a rufus, nikdy nebyl problém
    KRYSPIN
    KRYSPIN --- ---
    FATBOZZ: nejlépe z DVD
    FATBOZZ
    FATBOZZ --- ---
    MR_G0RBY: Mam pocit ze jsem řešil stejnou chybu. Instaloval jsem z sd karty z nějaké čínské čtečky. Po změně čtečky ok. Tak jestli to mas tak zkus jiny medium, treba instalaci hodit na klicenku
    VOJTAM
    VOJTAM --- ---
    MR_G0RBY: Kouknul bych se ti na to v týdnu...
    MR_G0RBY
    MR_G0RBY --- ---
    Ahoj, prosím pomocte, už se tu s tím morduju dost dlouho. Popř. Kdyby měl dneska někdo večer v Praze čas, Vinohrady, kdyžtak pošta, moc díky.
    Deska Gigabyte GA-P35-DS4, novej SSD disk-samostatně, instalace W7 64bit, ERROR 0x80300024, googlil jsem, bootovací priorita na hdd nastavená, přehazoval jsem i zapojení na desce (zatím jendou teda)... Zkusil jsem snad už všechno poradí někdo? Neměl by případně někdo čas se na to juknout dnes večer? Odměna domluvou.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam