• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOC256Windows - (Windows 7, 8, 10, 11, ...)
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    PULKA: nebude to stacit prelozit ?
    PULKA
    PULKA --- ---
    KOC256: Je to free kód na sourceforge, takže jsem to nahlásila jako bug, ale vzhledem k tomu, že jich mají dost (ale žádný takový), tak si nejsem úplně jistá opravou. Ještě zkusím zjistit, co se stalo na straně VSC, ale zatím je moje pracovní workflow kdesi.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    PULKA: Ten dual monitor taskbar nema nejakou podporu?
    PULKA
    PULKA --- ---
    Ahoj, mám Win7 Pro, dva monitory a na prodloužení taskbaru používám Dual Monitor Taskbar, už několik let. Ale včerejší aktualizací Visual Studio Codu se něco změnilo a okna s VSC si sice můžu přesouvat mezi monitory, ale samotná ikona s nadpisem mi zůstane na hlavním taskbaru a prostě nejsem schopná ho mít na tom monitoru, kde je okno aktivní. Stejně mi to nefungovalo nikdy u Franze, ale tohle už je problém. Netušíte někdo co by za tím mohlo být a co s tím? Díky
    ARIAEL
    ARIAEL --- ---
    RATTKIN: No a ja jich mel v pocitaci mozna desitky tisic :) Ale je fakt ze podrobne jsem se hrabal v kodu jen casti z nich. A tak trochu nejaky napsal :)
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    BRENMCGUIRE: nebud prudnej hned takova nostalgie. onehalf je legenda prvni polymorfni virus na dosu.

    dneska jsem videl 486sx s dosem u ocarky na nejakym pristroji. :)
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    BRENMCGUIRE: na střední jsem měl onehalfa, toť vše :)
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    BRENMCGUIRE: ve svým počítači, jo. to je neobvyklý?
    JIMX
    JIMX --- ---
    taky jsem měl vir v počítači snad jenom 3x za celej život ... a ano počítám do toho veškerý škodlivý sw ... jednou kdysi dávno ještě na dosu jsem měl něco, co mi myslím i sežralo data ... a pak nějakej malware na woknech, se kterým si naštěstí poradil ten defaultní ms antivir (zaboha si nevzpomenu na jméno). A to jsem jednu dobu spouštěl kde co pirátskýho, včetně samozřejmě pochybných cracků. Dneska už si SW (i hry) kupuju a nebo stahuju free z ověřených zdrojů, tak to už tolik nehrozí.
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    ARIAEL: já jsem měl vir za 25 let snad jen třikrát, to už mi víckrát odešel disk.
    Než jsem pirátskou hru pustil, hrabal jsem se dva dny v jejích souborech...
    ARIAEL
    ARIAEL --- ---
    RATTKIN: A co teprve kdyz se ti nejaky osklivy kod povesil na INT13 na prvni pozici do retezeni driveru a zacal si hrat se souborama....!
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    RAINBOF: jo ten zmizelej fat16 to mě strašně chybělo!
    ARIAEL
    ARIAEL --- ---
    JIMX: Myslim ze chudaci ovce...
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    BRENMCGUIRE: zjavne uz od w7. :)
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    BRENMCGUIRE: skype je sucast OS a mas ho predinstalovany a spustil sa ti niekedy pri boote systemu.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    tak ze bych zavzpominal na dos 5.0 a jak ty zly 6.22 zavedly novy poradky do spravy pameti ?
    nebo jak mi na dosu 7.0 (ten co se dodaval jako dos k diskless) schovali fat16 v fdisku :) a zmenili sluzbu vracejici cislo os tak ze 7 vracela major 4... a spousta toolu pak nefachalo protoze dos 4 uz byl moc starej...

    Nesmis si to brat tak osobne. Windows 98 jsem znal zpameti. registry jsem opravoval s lidma po telefonu bez pc jen tak z hlavy. :)
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    BRENMCGUIRE: já bych ti o ME toho řekl plno, a nic by nebylo slušné ;-)
    přešel jsem během dvou dní na win2k, které už byly NTčkové a pak hned na XP jak vyšly.
    JIMX
    JIMX --- ---
    BRENMCGUIRE: Co konkrétně mě prosímtě čeká? ... Visty jsem používal cca 3 roky, Win 7 dalších X let, Win 10 používam od chvíle, co byly k dispozici ... a to jsem programátor a stará konzerva a nemůžu říct jediný křivý slovo.
    JIMX
    JIMX --- ---
    BRENMCGUIRE: když vidím, jaký mas problémy s technikou ... neměl bys jit radši někam do hor past ovce? :-)
    VOCKO
    VOCKO --- ---
    VIXLE: ARIAEL: Díky za tipy, postup od NAVARA zafungoval parádně
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam