• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOC256Windows - (Windows 7, 8, 10, 11, ...)
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    LITROP: si stáhni to iso a někde (ulozto) si opatři aktivátor
    LITROP
    LITROP --- ---
    TOOMIX: aha jj tak tak nejaky crekry nebo tak
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    LITROP: aha, tak to musíš napsat rovnou, že chceš warez
    LITROP
    LITROP --- ---
    TOOMIX: no nemam zadny lic.cisla ani nic
    LITROP
    LITROP --- ---

    TOOMIX: idealne 10 nebo xp v cestine dik
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    LITROP: 95, 98, 98SE, ME, 2000, XP, Vista, 7, 8, 8.1, 10? x86, x64? Samé otázky
    LITROP
    LITROP --- ---
    Zdravim mam dotaz potrebuju nekde stahnout bootovaci wokna nejak se mi nedari najit,Kdyby nekdo vedel diky
    JIMX
    JIMX --- ---
    KOC256: jak jsem psal, když se to chytí (a teď už aspoň vím, jak toho rychle dosáhnout), tak už pak není problém ... drží to jak židovská víra ...
    KOC256
    KOC256 --- ---
    JIMX:
    tak litr nedáváš za rychlost ale za funkčnost. Ta se taky někdy hodí ;-)
    JIMX
    JIMX --- ---
    KOC256: super, fakt nepomohlo no :-D
    ... já jsem chtěl v kanclu vyměnit ten wifi router za něco novějšího (což by mohlo problém vyřešit), ale pak jsem zjistil, že stejně máme dost línej internet a tak dávat litr za pořádnej router, kterej stejně rychlejší inet nedá, mi přijde zbytečný ...

    ... ale teď mě napadlo, že mi tu doma leží zbytečně starej dobrej asus wl500g ... bych ho tam mohl zkusit hodit, jestli by to nepomohlo :-)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    JIMX:
    obcas se taky nekde nemohu pripojit i kdyz jindy to jde... Coz ti asi moc nepomuze. Na firme mam dokinu... coz ti taky jako rada moc nepomuze...
    JIMX
    JIMX --- ---
    Netušíte někdo, co může být za problém s WiFi v Lenovu E470 (Realtek 8821CE) ... v podstatě kdekoliv se s ním připojuju, tak není problém, akorát v práci proti nějakému staršímu TP Linku, vždycky když se o připojení snažím, tak síť vidí, snaží se k ní připojit, ale nepodaří se to ... až teprve třeba na třetí, čtvrtej pokus ... tušímže sám od sebe zkusí tu kartu "restartovat", protože na chvilku se ikonka v systray změní z wifi na kabel a pak se zase objeví wifi. Zkusil jsem teď nově vždycky po příchodu do kanclu ručně wifi zakázat a znovu povolit a po té, co to udělám ručně, se připojí do pár sekund vždycky ... ale je to takovej trochu voser, to pokaždý dělat (někdy i 2x - 3x denně) ... jakmile se jednou připojí, tak už to funguje bez problémů.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    LOVE_DALI: neslouzi ns to it bravicko ?
    ARIAEL
    ARIAEL --- ---
    NEON5: No tak PRIMARNE kdyz jsi zapnul bitlocker, tak to ma byt s heslama ulozenyma do TPM procesoru a ne zadavat nejaka hesla... Bez TPM je to v realu na nic.
    LOVE_DALI
    LOVE_DALI --- ---
    SPAM:
    Ahoj, omlouvám se za spam, ale založil jsem nevé auditko, pokud byste měli pocit, že se to může hodit, prosím hlasujte :)
    IT Faux pas - aneb /dev/sdb není /dev/sdc
    UCKO
    UCKO --- ---
    NEON5: tak to se nečapeš, jde to jen s lokálem
    NEON5
    NEON5 --- ---
    UCKO: mikrosoft
    UCKO
    UCKO --- ---
    NEON5: máš lokální účet? Nebo Microsoftí?
    NEON5
    NEON5 --- ---
    UCKO: No to jsem právě udělal. Jediné, čeho jsem tím docílil je, že to nebere pin, ale vyžaduje přímo hlavní heslo.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam