• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOC256Windows - (Windows 7, 8, 10, 11, ...)
    GUDRUN
    GUDRUN --- ---
    HADIAK: dobrej nápad, ale bohužel spouštění z disku ne. můžu zkusit z flash, žádnou teď sebou nemám.
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    GUDRUN: portable verzia nepomoze?
    GUDRUN
    GUDRUN --- ---
    prosím o radu, na služebním ntb mi přeinstalovali win na w10 a od té doby nemůžu používat / instalovat software, co jsem měla dřív. Konkrétně potřebuju jen něco na úpravu fotek. Dřív jsem měla irfan a Gimp - irfan mi jde furt, když ho nainstaluju do jinýho folderu, ale Gimp ne. Předpokládám, že ani nepůjde :-/ It máme ve Francii a chtít po nich něco je nesmysl. Je nějaká alternativa, která by uměla rozumně upravovat fotky (vyvážení barev, histogram, jas a konstrast, ořez, víc nepotřebuju)? Když instaluju GIMP, chce to login a pak mi to napíše, že nemám oprávnění.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    ZBYNEK: hm vidim prvne.
    ZBYNEK
    ZBYNEK --- ---
    RAINBOF: 2007
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    nevite od kdy je v office tohle ?

    BUNDA
    BUNDA --- ---
    VYHULENY_UFO: za pár stovek má oem licenci i pro Pro edici. Dle stávající evropské judikatury je přeprodej licencí legální. Takže kdo chce, řešení má.
    LOPIK
    LOPIK --- ---
    VYHULENY_UFO: U Sedmiček to jde vyřešit že zakážeš jednu aktualizaci, ale stejně je to opruz..
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    to je fakt problem zaplatit par stovek za home edici?

    tyhle warezovy windowsy to je pruser, po kazdy aktualizaci aktualizacni servicy shanet novej crack...
    LITROP
    LITROP --- ---
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    LITROP: si stáhni to iso a někde (ulozto) si opatři aktivátor
    LITROP
    LITROP --- ---
    TOOMIX: aha jj tak tak nejaky crekry nebo tak
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    LITROP: aha, tak to musíš napsat rovnou, že chceš warez
    LITROP
    LITROP --- ---
    TOOMIX: no nemam zadny lic.cisla ani nic
    LITROP
    LITROP --- ---

    TOOMIX: idealne 10 nebo xp v cestine dik
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    LITROP: 95, 98, 98SE, ME, 2000, XP, Vista, 7, 8, 8.1, 10? x86, x64? Samé otázky
    LITROP
    LITROP --- ---
    Zdravim mam dotaz potrebuju nekde stahnout bootovaci wokna nejak se mi nedari najit,Kdyby nekdo vedel diky
    JIMX
    JIMX --- ---
    KOC256: jak jsem psal, když se to chytí (a teď už aspoň vím, jak toho rychle dosáhnout), tak už pak není problém ... drží to jak židovská víra ...
    KOC256
    KOC256 --- ---
    JIMX:
    tak litr nedáváš za rychlost ale za funkčnost. Ta se taky někdy hodí ;-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam